Malá nemá dost. Co s tím?

flowerstone
16. bře 2022

Ahoj holky mám 2 měsíční holku, co při porodu měla 4kg a jsme od začátku na UM nutrilonu.
Od začátku vždy všechno vypila, nikdy se mi nestalo, ze by už nemohla….
Krmime většinou každé 3 hodiny ale poslední dobou když dopije a js vytahnu flašku tak je řev.. většinou už po 2 hod začne jakoby fnukat a přijde mi ze se dozaduje mléka. Nechci ji ho dávat každé 2 hodiny .. když se to prý nesmi
Prdi porad tak tam mi neprijde problém a na dudliku to nepoznam to saje porad o sto šest ☹(( už nevim co s tím nechci aby měla hlad

Každé 3 hod vypije těch 150 ml úplně na pohodu jednou jsme ji to dali znova hned aby jsme viděli kdy bude mít dost a ona znova to cele vypila ☹

terezsk
16. bře 2022

To co ji das ona vypije , syn to mel take tak , zacla jsem davat mensi davky co 2 hodky a byl klid .. v noci se budil jen 2x takze to bylo v pohode . ☘️ Musis vyzkouset , nebo se poradit s doktorem ..

tasimia
16. bře 2022

@flowerstone normálně bych ji dala, jak si řekne. Hlavně na krabici to máš doporučeně. Ne, že to je striktně dané. Ty se taky najis, kdy chceš 🤷🏻‍♀️.
Pokud neblinka, netrpí na bříško, nevidím problém.

klaruskaholubinka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lidija1234
16. bře 2022

Já bych možná zkusila změnit mléko. Kamarádka dávala Nutrilon a malá po něm měla hrozný hlad tak přešla na jinou značku a dobrý. Jinak hodinami se neridim krmim kdy má malý hlad někdy je to co dvě hodiny tak mu dám prostě mlíko nenechám ho hodinu čekat až bude "jeho čas"

michaelarousova
16. bře 2022

@flowerstone Ja vych zkusila take davat jine mleko☺️ U nas prosel az kendamil ☺️ Nutrilon ho taky nezasytil..