Máte zkušenosti s mlékem babylove z DM?

fish
14. lis 2008

Maminky,chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá zkušenosti s tímto mlíčkem pro děti?Popřípadě ,jestli jste někde nečetly nějaký odborný názor nebo rozbor na mlíko nebo o mlíku.Některé věci nemusí být nekvalitní jen proto,že jsou levné.Ale ppřece jen,mlíko je pro miminka nejdůležitější strava,tak by mne docela zajímalo,jaké babylove vlastně je.Díky za názory vlastní i někde čtené nebo vyslechnuté.😉 😉

luccien
5. čer 2017

mně ho dokonce naše MUDra dokonce doporučila, že prý jsou s tím maminky spokojený, že sice nemá jakési spešl testy, ale že složení má v podstatě stejné jak ty ostatní...

darazv
8. čer 2017

@dorxa ahoj možem poprosit o foto ,zloženie mlieka?moc dakujem

makronka222
8. čer 2017

Je to zmineny na webu DM kde maji sve produkty

makronka222
8. čer 2017

@darazv
https://m.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/babyl...

Klikni na um ktery potrebujes podle veku, tam maji slozeni. Easy. Staci trochu guglit

darazv
8. čer 2017

@makronka222 ja som blbka 😀 dakujem cez mobil nerada hladam 🙂

dorxa
9. čer 2017

@darazv najdete na tom webu,tady je fotka ted uz mame babylove 3

balrozka
3. srp 2017

Vy, co jste spokojené s Babylove mlékem (Anfangsmilch bio nebo nebio) - jak to děláte, aby se Vám mléko správně rozpustilo? Než dcera dopije lahvičku (cca 10-15 minut, už se tam táhne hmota špatně rozpuštěného mléka a nebo je tam rovnou špatně rozpatlatelný - třeba lžičkou - pucek. S Hippem se mi to třeba nestávalo, ale ten je dost drahý, tak jsme přešli na ten Babylove. V chladnější vodě (kolem 37 stupňů) i v teplejší (mezi 45 a 50) se to pořád špatně rozpouští. Děkuju za tipy.

dorxa
3. srp 2017

@balrozka me se to stavalo jen kdyz jsem dala chladnejsi vodu,i kdyz se mi zdala tepla dost pridala jsem na teplote a trosku dyl michala.ale rekla bych ze to muze byt i zmenou receptury.mlicko mame od 3 mesicu a male je ted 18m .

verunnecka
15. srp 2017

Dobrý den, já od 2.mesice přikrmuji a nejdřív jsem skusila mléko z rossmanu a trápilo nás bříško, teď už jsme 2 měsíce na babylove a nemohu si stěžovat, Mudr říkala že složení všech mlék je obdobné, že se platí jen za značku ,, německá " mléka musí narozdil od ostatních projít složitějšími a přísnějšími testy kvality, nevim zdali je to pravda ale každopádně neublinkava ani už nepláče bolesti bříška

alcakj
19. srp 2017

Od narození jsme měli BEBU ale malýmu bylo rok a půl a tak jsme změnili opět balení na 12+ a ouha, malej nedopíjel, nechával i půl flašky. Jela jsem do DM nakoupit pleny a koukám na mlíčko BABYLOVE. Tak jsem ho na zkoušku vzala. Malej vypil celou flašku a ještě se dožadoval, tak děláme plnou láhev. Malej je spokojenej a chutná mu tak jsme tento týdne jeli pro další 3 balení. Pro mě je to výhoda protože za Bebu dám pomalu jako za 3 mlíčka BABYLOVE když není BEBA v akci. Navíc malej si jede 4 dávky mlíčka denně. Takže za nás max.spokojenost s Babylove 12+

balrozka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beera
5. zář 2017

Holky, mám dotaz. DM máme od středy. Od pátku malej kadi zeleně a od včera si u říhnutí dost ublinkne.
Kupujete nekdo Pre nebo spíš tu 1?
Hak dlouhi bych třeba měla čekat, jestli si malý zvykne?

balrozka
5. zář 2017

@beera Říká se, že tak asi 14 dní by se mělo počkat, jestli si dítě zvyklo. Ta hovínka se vyvíjí. Dcera měla taková ta mléčná zrzavá, teď, začátkem čtvrtého měsíce, začínají být zelenavá a trochu jílovitá, ačkoli jsme na stejném mlíčku jako na začátku. Kupovali jsme Pre (když byla), ale často jsme byli rádi, že jsme sehnali aspoň tu 1. Je fakt, že ublinkávala jednu chvíli dost, ale postupně se to srovnalo.

martyina
5. zář 2017

Kolik stojí to mléko z dm a kolik ho tam je?

balrozka
5. zář 2017

Anfangsmilch Babylove 1 stojí 119,- v nebio verzi a je ho tam 600 g.

martyina
5. zář 2017

@balrozka to je zadarmo ne😲

zalouan
5. zář 2017

Zdravím, my přikrmujeme téměř od narození. Používala jsem Nutrilon, ale ve dvou měsících jsem chtěla zkusit něco jiného. Malej moc nepřibíral a často blinkal. Zkusili jsme baby love bio a naprosto bez problému až doteď (4 měsíce). Jednou jsem zkusila ten nebio a zase začal blinkat. Ten bio stojí jen o pár korun víc, oproti nutrilonu za hudbičku. 🙂

Co se týká rozpouštění, neměla jsem s tím bio nikdy problém, přijde mi víc sypký než babylove nebio nebo nutrilon. Ale mléko nerozmíchávám, prostě ho rozštěrchám v lahvičce. Vzniklá pěna za chvíli zmizí. 🙂

martyina
5. zář 2017

Mi dostali Nutrilon alergi care, ale teď SME měli zkusit klasický mlíčko tak sem prave koupila HiPP. A pravda že ten Nutrilon je nic moc ale jak sem furt ochutnavala už mi ani nevadil🙂ale malá holka přestala

beera
6. zář 2017

@balrozka @zalouan
Je, děkuju, tak já ještě chvíli vydržím, jestli se to srovná a možná zkusím vzít tu 1 bio, to by asi nevadilo míchat bio a nebio.
Taky jsme měli nutrilon profutura, ale cenově to moc nedáváme. Ještě mám v záloze Humanu, tak uvidíme. Dík moc

kikulinka1997
29. lis 2017

Dobrý den chtěla jsem se zeptat mam takovou spatnou skusenost uz mame snad 6 mleko mneli jsme nutrilon maly byl hladovy pak jsme mneli hipp po tom zvracel pak Bebu sensitive,comford,obyč mnel zacpu pak HAMI po tom furt ublinkoval a ma silene prdy ikdyz pouzivame kapick a probiotika ted jsem presla Na BABYLOVE BIO 1 ktre je lepsi Babylove 1 a nebo bio ? Nebo ktere v jste z vlastni zkusenpsti doporucili ???

dorxa
29. lis 2017

@kikulinka1997 myslim ze v tom bio jsou vic probiotika,ale uplne jista si nejsem.mely jsme to s malou podobne snad 5 druhu sem vyzkousela porad se mi do babylove nechtelo prislo me divny ze je tak levny ale nakonec nejlepsi volba a hned se ji upravilo vsechno.pouzivaly jsme to bio takze ho za me doporucuju.

luj89
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kikulinka1997
29. lis 2017

@dorxa mooc děkuji za odpověď doufam ze malemu sedne 🙂

kikulinka1997
29. lis 2017

@dorxa jeste bych se chtela zeptat pouzivala jste to BIO 1 a nebo to BIO PRE ?

smudlinka24
29. lis 2017

Nam nesedlo vubec, hrozny boleni briska a prdaky, vratili jsme se k Hipp bio com.

beera
29. lis 2017

Nám taky moc nesedlo. To PRE je snad pro předčasný děti nebo když začínáte dokrmovat treba ještě ke kojeni, to mi aspoň řekla prodavačka.

dorxa
30. lis 2017

Mela jsem rovnou jednicku.a u nas bylo boleni briska,zvraceni,prujem,zacpa hlavne z nutrilonu a to jsem zkusila i ty varianty anticolics a jine znacky podobne.hned po druhe davce jsem vzdy videla rozdil.a co pro me bylo nejdulezitejsi babylove male opravdu chutnalo..ochutnala jsem i ty ostatni znacky a i pro me bylo ze vsech nejchutnejsi.kolikrat jsem se pak ani nedivila ze ji to nejelo.

pajka89
28. pro 2017

@kikulinka1997 žádný bio ale obyčejné za 119 kc a to pre je pro predcasne narozene.

balrozka
28. pro 2017

@beera Nejsem si jistá. Myslím, že PRE se liší v tom, že jsou tam prebiotika (a možná i probiotika současně). Víc o rozdílu mezi pre- a probiotiky najdete třeba tady: http://zdrava-vyziva.doktorka.cz/co-jsou-to-pro...

andiienka
30. pro 2017

Do roka jsme měli mlíčko od Hippu, od roka doteď (malý má 3 roky) pije od Babylove z DM a myslím, že jsme spokojeni všichni... jak cenově, tak hodnotami si myslím, že je mlíko z DM super..