Můžu používat Nutradefense 1, když je dítěti 7 měsíců?

mamca123
28. dub 2012

muzu pouzivat nutradefense1 kdyz by bylo diteti 7mesicu nebo 8?a to same kdyz by bylo diteti rok jestli muzu pourivat nutru2 cislo jedna je od0-6m cislo2 je od 6-10m jde mi jen o to ze kdyz mi zbyde jestli ho muzu pouzivat dal cemu by to vadilo? predem dekuji za odpovedi

slunecnice209
28. dub 2012

Používat samozřejmě můžete, ale jde o to, že to mléko bude pro takto velké dítě slabé....takže bude mít brzy po nakrmení opět hlad.

mrsblack
28. dub 2012

Taky jsem používala o trochu dýl, aby mi to nezbylo. Myslím, že nic tragického se nestane, mléka jsou si velmi podobná, jen jak píše @slunecnice209 může se stát, že bude mít dřív hlad, protože by to pro něj nemuselo být tak syté.

helcenka
29. dub 2012

My to také tak používali, sice jinou značku mléka, ale na tom nezáleží, taky se mi nechtělo koupené mlíčko vyhazovat. Teď jsme "přetáhli" o 3 týdny. A prďolka hlad neměla, kdyby jste měli hlad, tak přidáš o 30 ml víc a bude to OK, určo se nic nestane.

andy80
29. dub 2012

Nejde o hlad, hlad dítě nemusím mít, ale každé mlíčko je uzpůsobené věku dítěte. Ve dvou měsících potřebuje dítě úplně jiné složení mléka než v šesti měsících, proto je to odstupňované. Určitě nevadí přetáhnout o 14 dní, ale o 3 měsíce asi ne.

ronyx
29. dub 2012

Já používám Nutrolon Low Lactose,jelikož je Kristianek alergický na laktózu.Mlíčko je určeno pro novorozence a Krisťulinovi je skoro 5 měsíců.Vůbec o nic nejde.