Problémy s prdíky po UM u 7měsíční dcery, poraďte

drvina
5. bře 2015

Poradte,mam sedmimesicni dceru a pred cca 14dny jsem prestala kojit,mala se mi ale k ranu budi a place,protoze ji tlaci prdiky. Vyzkousela jsem Hami,Sunar,ted Beba comfort. Nejak nevim,co s tim ☹

lv
5. bře 2015

probiotika? a začala jsi s příkrmy? možná ji bolí bříško z toho..

drvina
autor
5. bře 2015

Prikrmy uz jedem od 5. A po tech je to ok...rikala jsem si,jestli to treba neni i lahvickou,ale mam mam s tou gumou dole... mozna zkusim ta probiotika...jako miminko mela prdy po tom jeste horsi,ale treba uz by je snesla

mecoun
5. bře 2015

Malá měla taky problém s bolením bříška, strašně plakala, většinou každý den kolem 18 hod večer a tak jsme dávala probiotické kapičky BioGaia a Espumisan a hodně se to zlepšilo.

mantaray
5. bře 2015

@drvina Kdy dáváš naposled mlíko a v budí se zhruba stejně? Pokud ano, bude to z mléka. Po jak dlouhý době jsi UM vyměnila? Syn byl na Sunaru a ten mu přestal sedět (nevím proč), teď je na mléku Babylove a spokojenost (co si budem povídat i cenová 🙂 )

drvina
autor
5. bře 2015

V noci se budi ruzne...mozna si sama zvyka na umele a ja taky...prvni dceru jsem kojila do 10m a pak byl prechod bez problemu. Ted zkousim tu bebu comfort a uvidime...taky jsem si rikala,ze bych si mohla dat pozor,abych vecer davala z lahvicky s aircontrol. Vite,jak to je,proste si preju zacit spat dyl 😊

mantaray
6. bře 2015

@drvina no to je jasný! Já jsem poznala, že malýho bolí břicho po UM tak, že se začal kroutit vždycky v tu samou hodinu. Změnila jsem ho a bylo to dobrý... jinak na prďase jsem dávala přírodní kapky Baby Calm, za pokus nic nedáš - nejsou drahý.