UM BabyLove 1. Používáte někdo?

adela1399
27. zář 2020

Ahoj používáte někdo UM BabyLove? Četla jsem na nej skvěle recenze. Malé dávám Sunar1,ale je po něm totálně ucpaná...chtěla jsem zkusit Nutrilon,ale hodně psalo,že je to na stejné brdo akorát že za nutrilon se platí značka...co vy používáte někdo? Děkuju

goovana
27. zář 2020

@adela1399 taky jsme bojovali se zácpou vyzkoušeno x mlik včetně babyloeb
Pomohl nám až kendamil

nita1984
27. zář 2020

U nás TOP DMbio. Kendamil totální průser

glucklich
27. zář 2020

@nita1984 Ahoj, tenhle tyden jsme presli z Nutrilonu na Kendamil. Muzu se zeptat, v cem byl totalni pruser? Diky moc

mateju_sm
27. zář 2020

Řekla bych, že každému dítěti sedne něco jiného. U nás ucpával nutrilon a babylove pomohlo.

nita1984
27. zář 2020

@glucklich průjmy, zvracení, bolení břicha, prostě dokrmit tu jednu plechovku byl fakt očistec. Každému prostě sedí něco jiného

sumitra
27. zář 2020

Je potreba vyzkouset. Za nas Babylove super, nekupovala jsem nic jineho

janedv
27. zář 2020

@nita1984 tak proc jste ji proboha dokrmovala?!

nita1984
27. zář 2020

@janedv nejspíš proto, že změnit hned po prvním problému se nedoporucuje? Ano, byly to nekonečné dva dny a poučení, že experimentovat se nevyplácí

glucklich
27. zář 2020

@nita1984 tak to chapu. My zatim pozorujeme, jak reaguje a pripada nam, ze dobry. Jen teda kaka ob den, ale to snad neni problem (jen to asi ja moc resim). Jinak vypada mnohem spokojeneji nez s nutrilonem, kde se zacal trapit s prdiky, kdyz jsme zacali omezovat kojeni.

sigyn
27. zář 2020

Babylove nám smrdělo a hodně pěnilo, raději jsme si pár korun připlatili za DM Bio a vše v pořádku 🙂

kamilanikola
27. zář 2020

@adela1399 My používáme a spokojenost. Také jsme měli Sunar 1 a malý po něm byl zabezonovany a pak když už, tak hrozne pachnul.
Babylove za nás top.

adela1399
autor
27. zář 2020

Holky všem moc děkuju za odpověď. Teď první dávka tak uvidíme...při papani se mi vykakala,ale nevím jestli to už bylo tím,to si moc nemyslím spis glycerínovým čípečkem který dostala chudinka ráno...Tak mi prosím držte palečky už jsem bezradná😂😂

janedv
27. zář 2020

@nita1984 dva dny trapeni neni "po prvnim problemu"... Ale tak chapu, kazda mame k detem jiny pristup. Ja radeji darovala krabici nekomu, komu vyhovovala, nez bych setrila 3 stovky a trapila decko. Ale kazda podle sveho.

tasimia
27. zář 2020

Hele dávám ho teď poprvé po Kendamilu, doporučila mi ho kamarádka a musím říct, že super! Bereme ho teprve týden a nemusela jsem ani jednou malé pomáhat. Což u Nutrilonu a Kendamilu bylo na denním pořádku, neustále se kroutila a plakala. Takže klepu a doporučuji.

adela1399
autor
27. zář 2020

@tasimia A nemáte prdíky? Mně prijde,že to mlíčko dost pění teda🙈ale zatím je malá spokojená má 3dávku tak uvidíme jak budeme kakat.😊

tasimia
27. zář 2020

@adela1399 no jako občas nás potrápí tak 1x za týden a půl musíme použít rourku bohužel. No chce to dělat na dvakrát.. jakoby sunar + trošku vody, protřepat a přidat vodu. Jinak ja většinou poznám dopředu kdy chce malá jíst, začne tak mlaskat jakoby tak mlicko udělám a dám do ohřívače.

keksik002
1. lis 2020

@adela1399 v 6ti mesicich jsme z nutrilonu presli na babylove a super 🙂 synovi chutnalo, cenove bylo skvele a dalo se koupit vsude