Z Beby 1 přechod na Bebu 2 - malý jí méně mlíčka

marketa11112
8. črc 2015

Ahoj maminky, prosim o radu, zkušenost.
maly jedl nejdříve bebu nenatal, pak bebu 1. castecne ještě kojim a uz davam i prikrmy. kazdopadne dodelali jsme poslední 1 a měli jsme prejit na bebu 2. maly najednou ji méně. mlicko po namichani není uz vylozene ridke jako voda, ale pripada mi, ze se poradne nerozmichava, dokonce při piti a nakloneni lahvičky se usazuje na jedne strane ... prosle ale opravdu není, je az do konce pristiho roku. nevim, zda ma jinou konzistenci schvalne ci je něco spatne......ted se rozmyslim, zda i nezmenit mlicko. chutove mi beba prisla desna od zacatku, ale tim, ze i kojim , jsem si rikala ze třeba jde o podobu s materskym mlikem... bebu hodne doporucuje nase pediatricka a nam vlastne ani nezbývalo nez ji používat. pro nedonosene mimco se dela jen beba a nutrilon a po nutrilonu mel vincek strasnou koliku, s bebou to bylo lepsi..... rozmyslim se, zda třeba neprejit na sunar, chutove bude urcite lepsi......
kazdopadne dela ci dělala vam tohle také nekdy beba 2 ? dekuji

zanri
8. črc 2015

Přechod z Beby1 na B2 jsme měly podobný, prostě to asi nejde ze dne na den, trvalo nám to asi 3 týdny (a klidně můžete nechat B1 i dýl) - přechodná fáze - míchala jsem je, poměr postupně měnila až pil jen 2, ale taky pořád míň (než je dle tabulky na krabici). Jo a pořádně protřepat, víc jak B1. Prostě si bral tekutiny i z příkrmů atd. To samé bylo teď když jsme přecházeli na B3, ale to už jsem měla vychytané🙂

zanri
8. črc 2015

ještě jsem chtěla napsat, že chuťově jsou pro dospělé všechna UM doslova hnusná...ale malým to chutná 😉

marketa11112
autor
9. črc 2015

@zanri trepu hodne, to jo...maly ji prikrm minimalne, kojim porad stejne a ji min a min, u prsa place hlady a mliko prska . uz prechazime 14 dni....vůbec nepribira...tak nevim...

zanri
9. črc 2015

@marketa11112 tak ho nechejte na té B1, tu pije, ne? B2 zkuste až za měsíc.

hojda
9. črc 2015

Tak co zvykat postupně, tj přidat nejdřív jednu odměrku dvojky, pak 2 odměrky dvojky do té beba 1, taky mi to někdo kdysi radil.

zanri
9. črc 2015

@marketa11112 - přesně jak píše hojda, to jsem myslela tou přechodnou fází 😉, jen jsem to nenapsala tak dobře

paracka
9. črc 2015

@marketa11112 mame bebu 2 pro a super, kolikrat celou davku nevypije

marketa11112
autor
9. črc 2015

@paracka vincek nepil celou davku nikdy. ale je to tim, ze kojim, mlicka mam malo, ale něco vytahne, jenze nevim kolik. myslim, ze mam mlicka v prsou stále stejne, prikrmi sni tak 60 g. ale beby proste pije min a min. a pak je přitom hladovi....trosku me to stve....

myslite, ze je chyba prejit na jiné mlicko? většinou maminky sunar chvali...

paracka
9. črc 2015

@marketa11112 sunar complex2 je dobry, je sladsi 😊