Značka Hami. Zkušenosti?

95newmommy2020
21. črc 2020

Ahoj holky, používáme UM Kendamil, které sedí. To je v pohodě. Každopádně, co tak zjišťuji, ze nejvíc kupuju Hami, co se týče kaší, mlíčko s kaší, skleniček, těch ovocných jogurtu, takový ty ovocný šťávy. Občas Se sice objeví i Sunárek, ale nadvládu má Hami. A v pohodě.
Tak přemýšlím, jestli nepřejít i na UM Hami, at to sjednotime do jednoho brandu. Cenově je to UM teda dost jinde, tak si nejsem jistá kvalitou.
Jakou máte zkušenost s touhle značkou jak UM tak ostatní jídlo?

meronym
21. črc 2020

@95newmommy2020 My jsme zacali s UM Hami az v jednom roce, po ukonceni kojeni, ciste dolpnkove k bezne strave. Hami jsem vybrala vicemene nahodne a potesilo mne, kdyz jsem pak zaregistrovala, ze zvitezilo v hodnoceni dTestu. S ostatnimi produkty mam rovnez dobrou zkusenost, jejich lahvicky i kapsicky synovi chutnaly.

95newmommy2020
autor
21. črc 2020

@meronym Tak to je fajn. To mě potěšilo. Já se snažím vyhýbat hippu, protože to co předvádí v ČR a jakej rozdíl kvality a ceny je to v DE mě tak vytocilo, ze vlastně jedeme jen tohle. :D 🙂

goovana
21. črc 2020

@95newmommy2020 tak my pro prikrmy jezdíme do Německa a bereme pouze HIPP koupíme vždy na 3 měsíce. Co se týká kvality tady u nás hrůza a cenově to tady vychází šílené. Momentálně vychází sklenička HIPPU v Německu na 25 korun tady u nás 50 a víc. Hami nekupujeme takže nevím 🙂 a mlicko máme také kendamil

95newmommy2020
autor
21. črc 2020

@goovana Tak v nemecku to je úplně něco jinyho. To mate skvělý, můžete mít alespoň potraviny pro lidi a ne ty srajdy, co tu prodávají pro nás. Dost teď přemýšlím jestli by se to nevyplatilo zajet si do Německa na nákup z Prahy. Tohle tady mě fakt štve :/

adinka19
21. črc 2020

@95newmommy2020 My mame Hami od cca pul roku a bez problemu, male chutna. Ted jedeme i pokracovaci od roku 🙂.

jancabr
21. črc 2020

dcerka měla UM Hami jen pár dní, kdy jsme se potřebovali zbavit kojenecké žloutenky a zvládla ho v pohodě. Poměr kvalita / cena je velmi pěkný. Kapsičky od Hami taky ok, ale ty jejich masozeleninové příkrmy jsou blivajz. Takového zbytečného škrobu tam přidávají .... fuj.

miba10
21. črc 2020

@95newmommy2020 mám na Hami obě děti a spokojenost. Děti mi teda kaše nejedi vůbec a příkrmy od Hami nechtějí, ale po Hami mlicku se můžou umlatit 😂

goovana
21. črc 2020

@95newmommy2020 my jsme z Karlových Varu a jezdíme do Waldsassenu 40 minut cesty autem. Ale jak říkám nakoupime na tři měsíce včetně plen ubrousku a kosmetiky protože tohle vše bereme od HIPPU a nám se to vyplatí. Hlavně vím, ze má malá kvalitní věci . Kupujeme to vše v DM drogerií 🙂

95newmommy2020
autor
21. črc 2020

Skvělý tak prubneme i mliko až nám dojde kendamil. 🙂))

astyna88
21. črc 2020

Ja jsem presla u syna z kendamilu na hami. Slozenim to neni takovy rozdil,syn uzma aspon pevnejsi stolici a ne uplne do brcalova. Na cenu bych nekoukala, neodviji se od kvality vseho....

95newmommy2020
autor
21. črc 2020

@astyna88 No super. Je fakt ze ji má zelenou. :D