lucamrk
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.
lucamrk
20. únor 2016

Tamco u paní Šebestové bych se toho fakt nebála, je jednička.

lucamrk
10. únor 2016

jo jo Tamco výsledek se objevil asi po 14 dnech a fakt super

lucamrk
22. led 2016

jo taťka andronen bere už přes půl rokua říkal, že je to mnohem lepší.

lucamrk
19. led 2016

kouikám, že luci je příznivec Aestheticu, tak jelikož obchůdek mám také moc ráda, dostala jsem se ke slevám, tak posílám dál, kdyby to někdo využil,stojí to za to. Na únor bude platit 15% pod kodem KAT11516

lucamrk
19. led 2016

Jo jo je super, paní Šebestová krom miminek fotí i například glamour fotky je moc šikovná.

lucamrk
19. led 2016

jo jo naše pohádková paní Šebestová prostě fotí krásně.

lucamrk
9. pro 2015

nemyslím si, že je špatně, když dá někdo někumu tip na nějakou dobrou věc, alespoň pro mne je to velká pomoc,pokud má někdo věci ozkoušené. Například pro fusak do Aestheticu jsem šla na doporučení a byla jsem moc spokojená.

lucamrk
9. pro 2015

seznam výbavičky seženeš na internetu, jinak mackapacka radila dobře, že někde koupíte téměř celou výbavičku a ještě vám poradí co je třeba.

lucamrk
25. lis 2015

@lucamrk
fakt jo, snažím se jíst léky co nejmíň,ale když už fakt to nejde vydržet zabere

lucamrk
24. lis 2015

já mám podobný problém, dostala jsem doporučení na prý super dřevěné odrážedlo s hliníkovými prvky nazvané BONSAI. Je to prý téměř nejlehčí kolečko nba trhu, ale je také dost drahé.

lucamrk
24. lis 2015

@mackapacka
Ataralgin na bolest krční páteře? Tak to neznám

lucamrk
10. říj 2015

@mackapacka
no to určitě nelituju, ten fusak je skvělej, nadchlo mne, že to má v oblasti bot takový otíratelný materiál, super, navíc jsou tam naprosto skvělý, to se v dnešní době zas tak často nevidí. Jsem se s nimi docela zakecala a překvapilo mi, jaký nabízí servis. Fakt jsem byla nadšená.

lucamrk
16. zář 2015

Prosím Tě kam chodíš, že je všechno takto na jednom místě? Batén a wellness to je jasný, ale i cvíčo? Tak to je super, to stojí za úvahu 😉 😉

lucamrk
15. zář 2015

@mackapacka
tak jsem fusak koupila, vypadá opravdu moc dobře a vypadá velmi kvalitní, díky za tip.

lucamrk
15. zář 2015

@mackapacka
jdi do toho, myslím, že budete spokojeni.

lucamrk
13. zář 2015

Já chodila s malým sem a moc se nám tady líbilo.http://studio-skokanek.cz/plavani-miminek/

lucamrk
13. zář 2015

ten fusak vypadá dobře, vypadá, že to mají docela vychytané. Asi se tam zajdu podívat, protože fusak musím stejně koupit. 😉

lucamrk
13. zář 2015

jo jo já už jsem někde na ten obchůdek slyšela chválu a koukala jsem na web. Mají ty věci ale docela drahé ne? V čem je ten obchůdek tak super?