majki636
Uživatel majki636 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od majki636.
majki636
25. bře 2017

Ahoj, my ho máme a určitě můžu doporučit dále. Výborně se s ním manipuluje, zdolává horší terén, korbička je pro dítě opravdu prostorná a miluju ten úložný prostor ( košík) navíc, který si ke kočárku můžeš dokoupit 🙂).

majki636
14. bře 2017

Ono je to dost individuální, co se týče času, kdy tam dítě můžeš dát. A já bych se nebála dát dítě do jesliček, myslím si, že je to dobrá věc, ne každý má někoho, kdo mu mimčo pohlídá.

majki636
9. bře 2017

My máme doma sportovní kočárek Scooter 4 S emmaljunga, takže když by si chtěla více informací, tak stačí napsat.

majki636
6. bře 2017

Ahoj, my jsme taky přešli na Sunar Premium a v pohodě. Takže bych se nebála ho vyzkoušet.

majki636
6. bře 2017

Já tam budu rodit v květnu, takže pak můžu napsat, jak to probíhalo 🙂

majki636
5. bře 2017

A zkoušela si nějaké vyšetření ?

majki636
5. bře 2017

Mně teda cvičení ani mazání taky nepomohlo. Nepřemýšlela jsi třeba nad plastikou ?

majki636
5. bře 2017

Já bych šla rozhodně k Milosrdným 🙂

majki636
25. únor 2017

Já používám kapky Gelone, ihned uleví!

majki636
25. únor 2017

@martinaatru Klobouk dolů! Perfektní práce!

majki636
23. únor 2017

Ahoj, ano, my ho používáme 🙂 Malé srazí teplotu hned, je opravdu vhodny a dobry 🙂

majki636
23. únor 2017

Ahoj, my ho máme a určitě můžu doporučit dále. Výborně se s ním manipuluje, zdolává horší terén, korbička je pro dítě opravdu prostorná a miluju ten úložný prostor ( košík) navíc, který si ke kočárku můžeš dokoupit 🙂).

majki636
22. únor 2017

@sarkakubi Ahoj Sari, ano, na tohle cvičení chodím...No, chodím, byla jsem jednou a tento týden jdu na druhou lekci. Je to moc příjemné cvičení, jsou tam ochotní a super trenéři. Na první lekci si ale udělej čas, me zabrala tak hodinku. Vše mi vysvětlili, dali mi oblečení, ručník, vodu...Pak nasadili vestu, kterou do mě pouštěli proud...Bylo to náročné, ale moc příjemné. Je to cvičení, které opravdu stimuluje svaly, takže docházka je možná 1x do týdne 🙂

majki636
autor
9. únor 2017

Ahoj maminky, mohla by mi prosím některá doporučit nějaký dobrý mycí intimní gel, který neštípe a nevysušuje ?

majki636
25. led 2017

Ahoj, my jsme na UM od Sunaru Complex. Zřejmě jí sedlo, protože nemá zácpu ani mi nezvrací 🙂