mik_a
Uživatel mik_a je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mik_a.
mik_a
19. lis 2015

Co si pamatuji, tak mi je máti nechavala nastřelit až nekdy na základce a problém nebyl. Bylo fajn, že sem si mohla sama říct, jestli je chci nebo ne.

mik_a
19. lis 2015

@marinka Souhlas, nejlepší věc.

mik_a
19. lis 2015

Řešila jsem 2 roky zpátky, zpět do práce, děti šli do školky, několik dní sem nespala jak to všechno dopadne, ale nakonec díký bohu školka, domácnost a práce se nějak srovnala a teď už je to pohodička, většinou. :D

mik_a
19. lis 2015

Mám celkem dobrou pracovní dobu, ale když nestihám tak manžel, babička, nejhůře kamarádka nebo sestra.

mik_a
19. lis 2015

Zdravím dámy, já nejsem teda Pražačka, takže se moc neorintuju v těch vašich číslech ( Praha 3), každopadně chtěla jsem se podělit o zkušenost sestry, která vodí syna do školky Rotunda a ikdyž to teda není státní školka, velmi si jí chvalila.

mik_a
18. říj 2015

Taky jsem to tak nechala a vše bylo v pořádku, ale to asi záleží.

mik_a
18. říj 2015

Ze zkušenosti určitě nastřelit!

mik_a
18. říj 2015

Taky bych volila něco co bude přímo pro ní, třeba jíž zmíněný šperk nebo nějakou poukázku a pak třeba symbolicky něco pro miminko.

mik_a
12. říj 2015

@moulinkaa Kupovali jsme sami, ale už jsme domluveni s babičkou, že až bude trošku větší dostane od nich nějaké pěkné.

mik_a
22. zář 2015

Přestože jsem velký fanoušek bílého zlata, na náušničky jsme volili klasiku žluté a třeba až bude starší, té změníme.
🙂