sandam
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.
sandam
autor
15. pro 2013

Ahoj ahoj maminky. Máte někdo doma nosítko od této značky? A jaké? Jste spokojeni?

sandam
22. lis 2013

Ahojky, taky jsem nad tímhle tématem dlouho uvažovala, ale nakonec jsem dceři koupila tablet k letošním Vánocům. Opravdu ho začíná čím dál víc potřebovat ve škole a ostatní děti v jejím věku už počítač nebo tablet mají, tak jsem nakonec podlehla... Pokud byste chtěla, tak se podívejte na stránky www.cesky-mobil.cz, kde jsem vybírala já. Mají tam i nabídku tabletů a různého příslušenství za dobrou cenu. Snad jsem pomohla

sandam
17. lis 2013

@bacovaa Ahoj mají docela dost věcí pro miminka. Jemný výživný krém, tělové mléko pro miminka, čistící tělovou vodu pro miminka… Tady je odkaz na jejich stránky, kde je všechno pro naše nejmenší http://www.calinesse.cz/produkty/pece-o-miminko/ . Jak říkám v životě jsem neviděla šetrnější kosmetiku pro děti než od Calinesse... Sája

sandam
15. lis 2013

Dobrý den, já mám třeba skvělou zkušenost s dětskými odrážedly. Pro ně je to obrovská zábava, procvičí si nožičky a je to dobrý pomocních při procházkách. Já si vybrala jedno z babycar.cz, mají spoustů různých barevných variant, takže by se některá mohla líbit 😅

sandam
11. lis 2013

Zdravím Vás já jsem asi dva týdny zpátky začala používat kosmetiku Calinesse. Mají teď novou kolekci pro děti. Přesněji jsem koupila jemný výživný krém pro miminko. Je dobrý, velmi rychle se vstřebává a je strašně šetrný na pokožku. Můj syn Adam měl menší atopický ekzém a musím uznat, že se mu výrazně zlepšil. Je pravda že krém stál 540 Kč, ale jsem maximálně spokojená... Sája

sandam
9. lis 2013

Zdravím Vás. Musím souhlasit tady s Markétou. Velmi dobrý internetový obchod pro děti je Babycar.cz . Mají rozsáhlý sortiment a cenově patří tento obchod k těm levnějším, což je pro mě rozhodující faktor. Co si budeme nalhávat, mateřské příspěvky jsou nedostatečné. Sája

sandam
19. zář 2013

To teda, bylo to moc fajnové. Ted ale z5 do reality všedního dne.

sandam
17. zář 2013

Tak dovolenou máme za sebou, bylo to super. Příště určitě pojedeme takle znova. O děti bylo oravdu dobře postaráno a my jsme měli i čas sami na sebe 🙂 Jinak Španělsko bych klidně taky zopakovala, super.

sandam
23. črc 2013

Děkujeme. Letíme do Španělska. Tam jsme nikdy ještě nebyla, takže se opravdu moc těším. A snad si to užijeme všichni.

sandam
22. črc 2013

A jakej jste vybrali ? 🙂

sandam
12. črc 2013

No právě, my hlídání také nemáme právě. Jinak bysme je nechali doma.
Nakonec jsme se rozhodli, že to zkusíme s tím Fischerem. Tak jsme moc zvědaví, zda to bude super a dovolenou si užijeme i my dva 🙂

sandam
11. črc 2013

Jo ten určitě využiješ, mají tam fakt všechno. Ani mi nemluvte, září zase za dveřmi pomale, i když prázdniny začaly teprv, tak to stejně uletí a zas nakupovat potřeby.

sandam
18. čer 2013

Také maluji občas. Activáček znám, taky od tama mám barvy. Hlavně tam kupujeme školní potřeby.

sandam
12. čer 2013

Máte pravdu, našla jsem to http://www.fischer.cz/dovolena-male-deti
Jee to by se mě líbilo.
No u nás to je s tím hlídáním těžší, není to tak jednoduché. Proto je musíme vzít jidně ssebou.

sandam
23. kvě 2013

Zdravím, my bychom také chtěli jet k moři s malým dítetem. Slyšela jsem nedávno o nějaké cestovní kanceláři, co nabízí zájezdy, pro celou rodinu s tím, že děti tam i hlídají, nebo tak nějak. Nevíte někdo o tom ? A jaká ck něco takového nabízí?

sandam
14. kvě 2013

Podívejte se sna Srgbprint-brno
Tady jsem si ji jednou nechávala dělat a taky si tam nechávám tisknout fotografie. Pan Hudec je moc milej, vstřícnej pán. A se vším jsem byla spokojená.

sandam
6. kvě 2013

Také jsem to nakonec objednala, tak jsem zvědavá, zatim to hraje dcera týden, a docela jí to i baví 😎

sandam
15. dub 2013

Už to taky čtu.. No tak to asi taky zkuším koupit, jidně tak se přesvědčíme.

sandam
8. dub 2013

Čaute, a je k rostoucí židli fajn i rostoucí stůl? Máte doma někdo obojí?

sandam
26. bře 2013

K Liboru Němcovi do Vyškova. Ale nevím od kud jsi ty :/ A ty o tom něco víš už ?

sandam
autor
19. bře 2013

Ahoj. Máte nějaký typ na pěknou restauraci na pronajmutí k rodinné oslavě ?
Budeme slavit dvoje 50tiny , tak chceme přichystat pěknou oslavu.

sandam
12. bře 2013

Ahoj, také nosím čočky i brýle a každý se dioptriemi trošku liší. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli někdo jste byl na Iridologii? Můj očař to dělá, tak jsem o tom přemýšlela, že bysem to zkusila.

sandam
9. bře 2013

My máme doma 2 psy a pro kazdého mame tydle obojky, nebo by se to asi nedalo. Akorat jeden uz máme dlouho a moc už není v dobrém stavu, tak potrebuji koupit další, tak se dívám na ten obchod co tu píšeš Verco. Tak možná objednám, ceny jsou ok.

sandam
6. bře 2013

Dobry den, zaujaly me prispevky, kde uvadite, ze hry pomahaji. Jsou ty hry i pro deti? Mame dceru, a spatne se soustredi, potrebovala by zlepsit soustredeni, koncentraci apod. Je takova roztekana.