Jak zlepšit pozornost?

sarinkam
26. bře 2010

Napadá vás někoho, jak zlepšit svojí koncetraci? Mám konečně pohodovou práci a vidím že dělám dost chyb z nepozornosti. Zaměstnavatel má zatím svatou trpělivost. Jsem v praci od února. Devítilá MD mi skončila v červnu 2009.

lucie.krajcarova
30. bře 2010

bohužel taky o ničem nevím. potřebovala bych zlepšit i paměť.

beruska2x
30. bře 2010

pry ginkoprim ale moc tomu neverim, prece musis mit prechodve obdobi 😉 do 9ti letech doma, nejde jen tak vypnout mamu co mysli na 10000 veci najednou 😀

proste nemyslet na ostatni a soustredit se na praci ale to bude urco chvilku trvat nez se to naucis 😉

rimmel
30. bře 2010

mozno veci ako sudoku, nejake puzzle, trenovat si mozog, pamat 😉

berenika39
30. bře 2010

ahoj, jsem na tom stejně, až na tu délku mateřské. pracuji sama, takže mě nikdo nedrbe, ale vidím to, že za tu dobu, co mluvím miminkovštinou jsem na tom hůř se soustředěním a všechno mi trvá déle, dělám chyby. pomáhá mi si vždycky říct, že ted dělám tohle a tohle a nanic jíného nesmím prostě ani pomyslet. je to těžký, ale prostě se zabořím do práce, vypnu okolí a snažím se. jakmile se vloudí myšlenka na nákup nebo něco jiného důležitého 😉 😉 😉 , hned ji zaženu 😉 . pomyslím si, že když nebudu soustředěná, zase něco zvojtím, dostanu strach a a jedu dál. chce to na to myslet - oddělit práci a ostatní a v té době se nenechat vyrušit.
no taky mi to moc nejde, ale vím jak na to 😉 😉 😉 😉 😉

lucie.krajcarova
30. bře 2010

ahoj, je pravda, že jsem začala hrát scrabble, což samozřejmě zlepšuje výkon mozku. ale bylo by dobré obecně víc číst. Co se týče pozornosti, jsem na tom taky daleko hůř než dřív, trvá mi, než se na něco soustředím..

lucie.krajcarova
25. dub 2010

a víte někdo o vitamínech nebo podpůrných prostředcích, které fakt zabírají? mně třeba nějak nefungují žádné energetické nápoje jako redbull a spol 😕

lidiab
25. dub 2010

Ginkgo, a nemusi to byt ginkgoprim, jakekoli ginkgo z lekarny. Tehulky jej ale nesmi! Funguje to, ale chce to cas, nezabere to ze dne na de, musis to brat alespon 2 mesice nebo tak. A tmava cokolada, min 70% kakaa.

lucie.krajcarova
26. dub 2010

lidiab, jj o ginkgo jsem slyšela, asi to zkusím. a jaké dávkování té hořké čokolády?

lidiab
26. dub 2010

lucie - tak to presne nevim, ale par tech obdelnicku treba. Nekomu chutna, ale ja ji zrovna moc nemusim 🙂 treba ti zachutna! hlavne nekupuj tu co ma vic jak 90%, neda se to vubec jist tak je to hnusne.

lucie.krajcarova
26. dub 2010

tak to je fajn, mě chutná. mívám takové ty 70%. málokdy se stane, že bychom ji s manžou zblajzli najednou 🙂
ale říkám si, když ji jíme večer, tak to asi moc nepomůže..

lucie.krajcarova
27. dub 2010

tak začínám brát lecitin, má být jak proti cholesterolu, tak na zlepšení paměti. uvidíme 😉

lucie.krajcarova
13. srp 2010

Halo, máte s tím někdo zkušenosti?

sarinkam
autor
13. srp 2010

Koukám že nejsem sama, kdo se s tím potýká. Jinak u mě nastalo zlepšení, protože plno věci delám už automaticky, a a taky vím co je důležite a nad čim se mavne rukou. Dokonce mi skončila brigádnická smlouva a zamestavatel se mnou uzavřel normální pracovni pomer.

lucie.krajcarova
13. srp 2010

Sarinkam, tak to je paráda, gratuluju. mně ten lecitin docela zabírá, ale stejně si vše důležité musím psát a vystavit na viditelné místo 🙂

lucie.krajcarova
17. led 2011

Máte někdo s tímto zkušenost?

maximka33
20. pro 2011

halo, můžu se přidat?

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercabr
27. led 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Hry pomáhají? A co to jsou za hry? Co se tam dělá?
Dívám se na ty stránky, a vypadá to, že to mají opravdu ověřené, že by to mělo pomáhat.
Zajímavé, asi si to zkusím objednat.
Snad nebudu litovat

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sandam
6. bře 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Dobry den, zaujaly me prispevky, kde uvadite, ze hry pomahaji. Jsou ty hry i pro deti? Mame dceru, a spatne se soustredi, potrebovala by zlepsit soustredeni, koncentraci apod. Je takova roztekana.

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sandam
15. dub 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Už to taky čtu.. No tak to asi taky zkuším koupit, jidně tak se přesvědčíme.

vercabr
22. dub 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Tak my už to máme doma, a hrajeme to, myslim, ze to určtiě bude mít vysledky, ty hry jsou zajímavé a zaměřené na vše možné. A ty stránky mají taky fajn, i rady tam mají , např. http://www.brainjogging.cz/clients
Nikdy předtím jsem na nic takového nenarazila.
No doufám, ze mi to pomůže kuli mé práci a doma se to určitě taky neztratí.

sandam
6. kvě 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Také jsem to nakonec objednala, tak jsem zvědavá, zatim to hraje dcera týden, a docela jí to i baví 😎