vercabr
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.
vercabr
16. říj 2013

To je vždycky nejhorší, to taky nesnáším 😒

vercabr
10. říj 2013

Karel3: Za pouhé dva týdny 7 kilo? 😲 To je trošku víc brutální a nezdravé. Řekla bych, že je tak rozumné hubnout 3 kila za měsíc a ne 7. To pak tělo dostane pěknou ránu.

vercabr
5. říj 2013

Prášky na hubnutí nikdy!!! Nechápu, jak tomu může někdo věřit. Je tuna lidí, co si myslí, že když si vezmou pilulku, tak že najednou zhubnou a budou mít krásnou postavičku. To asi takto nefunguje. Neřeknu, když si někdo koupí nějaký Lcarnitin, kofein a další "urychlovače" metabolismu. Ale opět bez pohybu to nejde, takže když si někdo myslí, že do sebe naleje flašku lcarnitinu a zhubne, tak to taky nejde. Chce to zdravě jíst a zdravě se hýbat 🙂

vercabr
18. zář 2013

tak fajn, že jste byli spokojení a že jste si dovolenou užili 🙂

vercabr
29. srp 2013

ach baby to se mi jednou stalo že jsem si v nejmenovaném obchodě koupila pěkně drahou keramickou pánev .. prodavačka ji opěvovala jaká je super a přitom to bylo jedno velké zklamání. Všechno se na ní lepilo, placky se trhaly .. jsem ráda že výrobky z zepter.cz jsou fakt i ve skutečnosti dobré

vercabr
21. srp 2013

já jsem se jednou také pokoušela najít k tomu video a našla jsem jen to co si zde dala. Ale jinak přesně jak říkáš, poklice je super v tom že ji hodíš do šuplíku a máš po problémech kam se ti vejde: P

vercabr
5. srp 2013

Tak pak můžete napsat, jaká byla dovolená.
Jinak v Itálii jsem byla jen jednou a to v Sardínii- Chia
To byla taky moc pěkná dovča, určitě doporučuji.

vercabr
25. črc 2013

@martinaa2 v pořádku, vždyť to je jen pár kliků, vím kde to hledat takže to je maličkost. http://www.zepter.cz/MainMenu/Products/HomeArt/MasterpieceCookware/Syncro-clik.aspx

vercabr
18. črc 2013

Tak at se dovolená vydaří podle vašich plánů. A kam vůbec jedete? 😝

vercabr
16. črc 2013

já ji používám na ledajaké hrnce, mám nějaké i od Zepter, ale sedí i na jiný. Jsou dvě velikosti a to v průměru 20cm a 24cm. My máme tu 24cm. Pokud by sis chtěla více o ní přečíst tak na jejich stránkách máš všechny podstatné informace. Za sebe ji určitě doporučuji.

vercabr
10. črc 2013

nedávno jsem dostala pokličku syncro clik od Zepter a ráda bych se podělila o své zkušenosti. Je to naprosto super věc, z normálního hrnce máte najednou parní .... určitě doporučuji každé hospodyni. Jídlo je rychleji uvařené, je zdravější, vaření bez vody, oleje či tuku ... proste super věc

vercabr
8. črc 2013

No ta vidíte. To je opravdu dobré, to si tu dovolenou užijete určitě. Je fajn, že něco takového je;)
Pravda, každá hlídání nemá ...

vercabr
28. kvě 2013

Myslím, že něco takového nabízí ck Fischer. Mrkněte se na jejich stránky. Známá takle byla na dovolené s dětmi, kde bylo o děti postaráno a myslím, že to bylo právě s touto ck. Můžu se poptat.
Já už mám děti větší, takže dovolená s nimi už se vpohodě dá 🙂

vercabr
autor
9. kvě 2013

Ahoj mamči, pořádáte dětem oslavu narozenin ? Já bych ted chtěla nachystat oslavu pro 5 let starého syna a jeho kamarády, ale zatim tak přemýšlím, co koupit, jakou zábavu udělat apod. Asi to budeme dělat venku na zahradě, snad bude pěkně. Tak by bylo asi fajn koupit i papírové nadobíčko. Jak probíhali oslavy u vás?

vercabr
26. dub 2013

Také přemýšlím nad takovýmto dárkem. Ale fakt netuším, kde by se to dalo udělat, nikdy jsem s tim neměla žádné zkušenosti. 😒

vercabr
22. dub 2013

Tak my už to máme doma, a hrajeme to, myslim, ze to určtiě bude mít vysledky, ty hry jsou zajímavé a zaměřené na vše možné. A ty stránky mají taky fajn, i rady tam mají , např. http://www.brainjogging.cz/clients
Nikdy předtím jsem na nic takového nenarazila.
No doufám, ze mi to pomůže kuli mé práci a doma se to určitě taky neztratí.

vercabr
5. dub 2013

Zdarvím všechny. Chtěla jsem se zeptat, kde jste kupovali rostoucí stoly? Také bych ho chtěla pro naše děti.
Díky

vercabr
28. bře 2013

Jo jo, ceny jsou taky dobré 😉
Tak at to pomůže !! a máte po starostech 🙂

vercabr
26. bře 2013

Já chodím často do vegetariánské restaurace a pak vždycky co si tam dám si zkusím někdy udělat i doma, bohužel to nikdy není tak dobrý :(

vercabr
25. bře 2013

Fajn, objednávám, myslím, že se to vyplatí a doufám, že bude kvalitní. Tak děkuji za radu

vercabr
14. únor 2013

Ahoj, jo? No vypadá dobře. Díky za typ, možná se pro ni rozhodnu. Za tu cenu by mohla být kvalitní 😎

vercabr
8. únor 2013

Ahoj, taky hledám nějakou fajn rostoucí židličku, ale spíše do pokojíčku, nevíte, kde nějakou kvalitní pořídit?

vercabr
27. led 2013

Hry pomáhají? A co to jsou za hry? Co se tam dělá?
Dívám se na ty stránky, a vypadá to, že to mají opravdu ověřené, že by to mělo pomáhat.
Zajímavé, asi si to zkusím objednat.
Snad nebudu litovat

vercabr
14. led 2013

Na Darkyle taky dost často něco kupuji. Mají tam dost věcí, záleží jaký dárek hledáte, co má rád 😎 Jako třeba mému chlapovi něco vybrat je teda taky něco.