Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Originální dárek pro přítele. Máte tip?

kukokuko
9. srp 2011

Ahoj holky,
moc prosim nemate nektera tip na originalni narozeninovy darek pro pritele? Broucek ma v zari narozeniny a ja si hlavu lamu co mu prichystat...Pivni lazne, polarium s masazi, let balonem, romanticky vikend??? Chtela bych v idealnim pripade nejaky zazitek za rozumnou cenu. Ty zazitkove agentury vetsinou nabizi hrozne predrazene veci..Nebranila bych se ani necemu peknemu ze slevomatu a podobnych stranek...Co vy na to? Poradite? Mate nejakou osobni zkusenost ci zajimavy tip? Cim jste vy udelali chlapovi radost? Jeste upresnim, ze jde o 40. narozeniny a zijeme v Praze, takze snad zde moznosti jsou.)
Predem diky a tesim se na vase tipy
K

dzej
10. srp 2011

@kukokuko já jsem dala příteli k 30. narozeninám obraz - plátno na kterým jsem byla já a naše dcerka. Fotoplátno je 60x90cm a je to bomba. Byl z toho strašně nadšenej. Kdybys chtěla, dám ti kontakt, kde ti to kvalitně udělají 😉

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
9. led 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Tak jesti má rád sport, tak nějaký adrenalinový poukaz třeba. Záleží co má rád no.
Jo Martino vím o čem mluvíš, taky mám doma chlapa, co nedá den bez pár piv :/
A Půlitrů máme doma nespočet, ale ten ve tvaru boty vypadá pěkně, o tom popřemýšlím.

vercabr
14. led 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Na Darkyle taky dost často něco kupuji. Mají tam dost věcí, záleží jaký dárek hledáte, co má rád 😎 Jako třeba mému chlapovi něco vybrat je teda taky něco.

olimalak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nicollla
22. bře 2013

Ahoj. Já pro svého přítele k narozeninám zaplatila víkend na Kaskádě nedaleko Brna. Přítel si občas zahraje golf, takže jsem mu tím udělala velkou radost, dokonce jsem si s ním také zahrála :P. Chtěla jsem mu koupit něco co by opravdu nečekal a taky se mi to povedlo 🙂. Kaskáda má parádní golfové hřiště, příroda okolo je nádherná. Když jsme si chtěli zarelaxovat, šli jsme do wellnes. Bydleli jsme v čtyřhvězdičkovém hotelu 🙂. Určitě jsme tam nebyli naposledy.

Sem začni psát odpověď...

Odešli