1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
26. srp 2011

@janijacek Gratulace veliká, pěkně odpočívej a těš se na návrat embryjka zpátky do bříška! 🙂
Zítra si budeš volat, kolik se oplodnilo? Držím palečky, ať je to celý tucet!!! 😉

werinka1
26. srp 2011

@janijacek No tak mam parťačku 🙂 Taky ti teda zřejmě zatim nic neřekli.....asi to nebude až takovej problém a u prvního těhu se to fakt moc řešit nebude.

flyaway
26. srp 2011

@cuddle Prosím Tě, píchali Ti před nebo po KETu Pregnyl? Na netu jsem našla, že někde ten Pregnyl píchnou, aby proběhla ovulka a pak teprve dojde na KET, někde že ho píchnou po transferu, aby se embryjku dobře hnízdilo... 😕 Tak nevím, jak je to u nás 🤐

flyaway
26. srp 2011

Fuj holky, to je vedro, úplně mi třeští hlava... 🙄
I když jsem teplomilec, tak už se vážně těším na to zítřejší ochlazení... 😅

pentagras
26. srp 2011

Ahoj zlatíčka, strašně moc Vás všechny zdravím, jsem od minulého týdne od soboty rána v nemocnici, mám vodu v břiše a OHSS jako bejk, ležím tu a dlouho budu, ted mám možnost jen na chvilku se připojit, moc se na vás teším a určitě se ozvu až budu doma nebo když bude dřív možnost, jinak jsem těhotnáááááá 🙂 🙂 🙂 🙂 huráááááá

pentagras
26. srp 2011

cuddle - 1IVF - ET- negativni, 18.8 KET 1 blastocysty, test 28.8, krev 30.8
flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, 28.8. UTZ před KET
ma.ja - 3IVF - OPU 27.8.
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.-19 oocytů, 9.8.-12 embryjek, ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, krev 24.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, krev 7.9.
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
janijacek-1 IVF,srpen 2011, OPU 26.8.
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 24.8. zahájena stimulace
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus

tehulky:
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 11.8. - UZ fazolka + srdíčko, 23.8. - 7+6 UZ - embryjko měří 1,5cm
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embryjko, 2 mrazáčci; 7.8.//; 9.8.HCG 137; UTZ 19.8.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8. (2ks), 10.8. TT //, 15.8. HCG 300, 19.8. HCG 1360, UTZ 31.8.
tina74 - 2 IVF - OPU 2.8., ET 6.8. (2 embryjka), TT // 17.8., UTZ 30.8.

pentagras
26. srp 2011

@pentagras tak se tu zatím mějte kočky a pěkně těhulkujte než se vrátím, jinak mám břicho jak v 6 měsíci ale já to dám

ma.ja
26. srp 2011

@cuddle ty jo, to je mazec, funguje to 😀 zkoušela jsem to s levým CTRL a nic a s pravým CTRL to funguje 😵 😵 😵 díííííky

ma.ja
26. srp 2011

@pentagras to je úúúžasnýýýý, gratuluju 😵 Samozřejmě k těhu ne k OHSS, au, chudáku, přeju ti, ať tě dlouho nezlobí 🙂

ma.ja
26. srp 2011

@janijacek krásný skóre 🙂

tina74
26. srp 2011

@pentagras Moc gratuluji k těhotenství! 🙂 To OHSS zní hrozně, snad ti bude brzy líp.

tina74
26. srp 2011

@flyaway Jak jsem psala, že jedu do lékárny pro Nutridrink, tak jsem se nakonec jen na malou chvilinku natáhla.... a najednou bylo o dvě hodiny víc. Včera se mi stalo totéž. Já jsem teď fakt strašný ospalec a spáč 😒 Tak to zkusím zítra ráno, jestli je budou mít na skladě.

flyaway
26. srp 2011

@pentagras Zlati, přeju, ať Tě hyperstimulák brzo opustí - ať ho ten mimísek co nejdřív vykouše pryč 😉
Zvládni to, brzo už budeš doma a budeš si užívat těhulkování!!! 😀
Moc Ti to přeju! 🙂

flyaway
26. srp 2011

@tina74 Jojo, spánek je zdravý, tak to má být 😀

werinka1
26. srp 2011

@pentagras Moooooc gratuluju a hlavně ať je všechno v pořádku 😉

cuddle
autor
26. srp 2011

@flyaway nene nepiju , tentokrat to vubec neresim

cuddle
autor
26. srp 2011

@flyaway ja normalne ovu sama nemam, takze toto u me opravdu neresili, dle me to poznaji na tom ulrazvuku jak ted pujdes, jestli tam je folik a jak velkej ....

cuddle
autor
26. srp 2011

@pentagras blahopreju, oni ti doktori rikaji, ze kdyz mas hyperstimulak, tak se vetsinou to embryjko uchyti....aspon co jsem nacetla

cuddle
autor
27. srp 2011

holky v noci me zacalo pobolivat bricho jako pred MS, tak to asi neni dobry ☹ Jinak teda dnesni noc katastrofa, barak vyhratej po tech dnech vedra, ze jsem vubec nemohla zamhourit oko a jen jsem prevalovala, uz aby se fakt ochladilo, rano a ze strany kam dopoledne nesviti slunko je tu 28 st, to jsem teda zvedava kolik tu bude odpoledne ☹

werinka1
27. srp 2011

@cuddle No já bych řekla, že to dobrý je. Akorát mě začlo takhle pobolívat bříško až trochu dýl. Do 12 dne po ET jsem byla přesvědčená že těhu nejsem, protože mi nic nebylo jak jistě víš..... 🙂 A krátce po pozitivnim testu, myslim od 14 dne jsem nafoukla a začaly mi ty bolesti jako před MS a převážně v noci. Přes den to bylo v poho.

werinka1
27. srp 2011

@cuddle Myslim, že ale třeba xavera nebo i leeela psaly, že je takhle bolelo už dřív. Takže já bych to viděla, že je to na dobré cestě 😉 Mě vždy bolelo úplně jako před MS, akorát to trvalo pár minut a zase jako když utne a nic. Ale když mam dostat MS tak jak to začne bolet, už nepřestane.....

cuddle
autor
27. srp 2011

@werinka1 me uz tedka zase nic neboli, ale mozna je to i tim horkem, uz si namlouvam duvody proc nespim, porad se prevaluju, chvilu mam pocit, ze me boli bricho jako na ms, pak zase ze mam hlad a kruci mi v brise, nebo naopak, ze jsem nafoukla a prezrana....tak nevim, uvidime zitra

werinka1
27. srp 2011

@cuddle No jo, úplně tě chápu.....tak už jen jeden den a bude rozlousknuto. Ale to čekání....člověku nezbývá než doufat. Já jsem si to trochu "ulehčila" tim, že jsem se prostě sama "rozhodla", že se to prostě nepovedlo a fakt jsem od nějakýho pátýho, šestýho dne už ani nedoufala. Já se fakt smířila s tim, že to neklaplo. Takže jsem neměla ani nervíky, nedělala jsem si žádné naděje. Až nás to bude čekat podruhé, už to bude horší, když vim, že nemusim mít jeden jedinej příznak a budu prostě napnutější a nervoznější. Mě vlastně asi kolem desátého dne začlo bolet, spíš píchat na stranach, v oblasti vaječníků a já to přisuzovala cystam a myomu. Ale on už to byl zřejmě jeden příznak. Našla jsem tu později na koníkovi, že některé ženské mají tyhle příznaky ze začátku. Ale na druhou stranu, doktor mi řikal, že mam stále mírně hyperstimulované vaječníky, takže to taky nemusel bejt příznak......jooooo, kdyby člověk věděl, cože se to tam v tom tělíčku děje a viděl do sebe 🙂

werinka1
27. srp 2011

@cuddle Já teď přemýšlim o tom mém myomu a jestli to nemohlo mít vliv na ten nezdar. Doktoři tvrdí že ne. Je prý malý (18mm) a navíc na místě kde ničemu nevadí. Já o něm vím od doby kdy se mi udělal. A to ho doktorka vůbec neviděla, až v CARu mi tu domněnku potvrdili. Prostě mě tam občas v tom místě píchne. Jako třeba dneska. A nejlepší je, když se mi doktoři skoro smějí, že o něm nemůžu vůbec vědět, že je malinký a právě uložen tak že prostě jako když neni. A já si pokaždý řikam, do prkýnka tak CO mi tam asi tak může bolet a píchat. Já vim, že spoustu ženských o tom třeba ani neví a mají mnohem větší (třeba moje mami, moje kolegyně, tady na koníkovi), ale už sem skoro rozčílená, když mi doktor tvrdí, že o něm VůBEC nemůžu vědět a mě tam prostě píchá. Třeba je někdo citlivější ne? Ale fakt mi ten jejich úsměv(doktorů) už skoro vytáčí......

cuddle
autor
27. srp 2011

@werinka1 vis co nejhorsi je , ze prave je to uplne nevyzpytatelne, priznaky ma kazda jine, nekdo od zacatku, nekdo vubec, jiny pozdeji, je to holt zalezitost kazdeho tela, hledat co by jsi mela pocitovat, ze to citil nekdo jiny je samo blbost, priznaky na ms maji holky taky ruzne nekdo a pak na // a nekdo a je z toho MS, takze holt taky si nevyberes, me pri stimulaci pichalo na leve strane rikam doktorovi jestli je to mozne a on ze ne, ze ty vajecniky jeste nejsou tak zvetseny, ale ja pak mela pocit ze snad mam nejaky vred, nebo kylu nebo ja nevim co, protoze me tam fakt pichalo jako kdyby jsem ubehla 1500m ....ale oni ze to neni mozny, az pred OPU, ze uz to muze byt neprijemne....minule mi ale doktor pred KET delal ultrazvuk a rikal, ze ty vajecniky mam porad jeste trochu zvetsene.....jak uz jsem rekla, den OPU uspat a probudit az na //, pak zase uspat a probudit 2 dny po porodu 😀

werinka1
27. srp 2011

@cuddle S tim uspáním úplně souhlasim....fakt by to bylo ze všeho nejlepší. Kolik nervů a stresu by byl člověk ušetřenej.

jajinka28
27. srp 2011

ahoj holky, cuddle já jsem na tom dost podobně už od včera...pořád jsem se cítila celkem ok, psychicky jsem na tom byla mnohem líp než tenkrát a prostě jsem vnitřně jakoby cítila, že je to dobrý....jenže od včerejška mě pobolívá břicho a od rána jsem byla jen ubrečená, protivná...doufala jsem, že se z toho vyspím a dnes bude všechno ok, ale je to pořád na hovno..břicho bolí jak před MS, tlačí mě, strašně škube a píchá a já ztrácím naději čím dál víc..jakoby se včera něco změnilo, jakoby to vzdali.. ☹ holky bulím tady jak malá holka, mám hrozný strach ☹

cuddle
autor
27. srp 2011

@jajinka28 nene vsechno spatne, musis to vydrzet az do konce, proste je to bud a nebo, netruchli pred cilovou paskou, holt neco se tam deje a musis byt v klidu a pohode a proste verit, ze to je na dobre ceste 😉 dej si nozky nahoru neco dobreho, nejaky pekny film a relaxuj

jajinka28
27. srp 2011

@cuddle já vím, dyť si pořád říkám, že esi budu bulet jako kráva, tak se jim u mě líbit nebude...když já takhle cítila tenkrát, když to nevyšlo ☹ ...no, myslím, že tam "nahoře" už je dávno napsané, jako to dopadne a já musím zatnout zuby a pokorně čekat...

jajinka28
27. srp 2011

@cuddle asi se mnou mává i ten Utrouš ☹ ..furt bych jen spala..