1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tina74
14. říj 2011

@xavera Teda, já už jsem se taky pomalu začínala nervovat jako Bugee. Už nám bylo hrozně divné, proč se tak dlouho nehlásíš. Hlavní ale je, že je všechno v pořádku🙂

xavera
14. říj 2011

jo a ještě jsem se vlastně dozvěděla jednu informaci ohledně placenty, že ji mám v dobré poloze - na straně. Hlavně že není dole, to by bylo prý trochu složité ( asi při porodu ).

xavera
14. říj 2011

@bugee
@tina74
holky, omlouvám se, a moc děkuji za vaši podporu a zájem o naši situaci. Jste zlatíčka. Já dorazila kolem desáté a manžel se vrátil po týdnu z práce na Moravě, dnes vstával před pátou, tak šel včera brzy spát. Bydlíme v 1 + 1 a já už jsem mu tam nechtěla večer štrachat se zapínáním wifiny a notebooku. Navíc jsem měla vážně dost problémy se žaludkem a lítala na wc. Tak pardon ještě jednou.

xavera
14. říj 2011

@tina74 skvělé výsledky, moc gratuluji! je to paráda, jen tak dál 🙂
Ten kaz teda, to by mě kleplo...aú hrůza, fuj. Já se zubama taky hodně v minulosti zkusila, takže teď mám ze zubařů skutečnou hrůzu.
S tím veslováním se moc nedivím ani....přiznám se, že mi to přišlo trošku riskantní, hned jak jsi o tom prve psala ☹

tina74
14. říj 2011

@xavera Já má placentu na zadní stěně. Paní doktorka s tím byla spokojená, tak je to asi taky OK.

tina74
14. říj 2011

@xavera Moc děkuji🙂 Mám neskutečnou radost! Až dnes mi to pořádně dochází - včera jsem byla ze všeho ještě strašně vyčerpaná. Nejdřív to byl obrovitánský strach, pak zase všechny ty pozitivní emoce...🙂
Už mám domluvenou jógu a plavání. A na cestě jsou AngelSounds🙂 A ještě budu muset zvládnout nějaké ty nákupy. Už to není jen pracovní oblečení - v noci mě tak táhla guma od pyžama, že jsem musela vstát a jít se převléct...

jajinka28
14. říj 2011

moje milé holky!
Všechny Vás strašně moc zdravím, už se mi po vás tady stýskalo 🙂
měla jsem tady teď týden na návštěvě sestru s dětma, takže jsem se k PC kloudně nedostala, musela jsem si ty dva bobánky pořádně užít, viděla jsem je po čtvrt roce a Bůh ví, kdy je zase uvidím...taky jsem ten jejich dnešní odjezd domů pěkně obrečela, už teď se mi po nich strašně stýská 😢 😢
jinak mi děláte velikou radost! máte krásné výsledky a atmosféra tady je prostě super!! je to paráda poslouchat ty rány, jak vám padají ty těžké balvany ze srdíček a miminkům se daří parádně🙂to je bezva🙂
je moc fajn, že se tady máme 🙂

jajinka28
14. říj 2011

@tina74 krása veliká!!obrovská gratulace!!jsem moc ráda, že po tom všem jste oba v pořádku!krásně si to těhulkování užívej a posílám pohlazení mimínkovi 🙂 udělali jste mi radost, slzičky tečou...🙂

jajinka28
14. říj 2011

@xavera taky moooc gratuluji, teda to vaše miminečko je fakt pěkný číslo 🙂 nejen, že tě morduje nevolnostma, ale ještě děla stydlína, když se chceš na utz pokochat 😀
to je teda číslo🙂 tak ho broučka pozdravuj a posílám pohlazeni 🙂

jajinka28
14. říj 2011

@bugee bugeenko obrovksá gratulace, jsem moc ráda, že vše dopadlo naprosto krásně!! 🙂
s tou zubařkou mě to mrzí ☹ to je teda pech..a ještě jsi nastydla??no to nééé....tak se pořádně vypoť, ty máš teda akční týden ☹
ať je co nejdřív dobře, popis tvého screeningu mě dojal, slzičky tečou...jsem za vás moc ráda!

Tak se brzo uzdrav, miminečko teď pořádně rozmazluj a pohlaď za mě bříško🙂

jajinka28
14. říj 2011

@janijacek ahojík, japak se daří tobě??teda vám???🙂nevolnosti pořád trápí??kdy máš nějakou kontrolu??držím pěstičky🙂opatruj se🙂

jajinka28
14. říj 2011

@vanule ahojky, tak japak se cítíš???kdy máš testovat???mooooc dežím pěstičky!!
mě bolelo břicho jako před MS a povedlo se, tak věřím, že i u tebe je to známka, že se tvůj malý pokládek pěkně zabydluje🙂

vanule
14. říj 2011

@jajinka28 dnes ráno jsem byla na krev a po 12h mám volat na výsledky, já se hrozně bojím,ještě jsem nevytočila číslo... ☹

jajinka28
14. říj 2011

@vanule a co břicho??to bude dobrý..testovala si??zavolej tam, počkám tu na zprávu, ju??

jajinka28
14. říj 2011

@vanule a jak se cítíš??ms nedorazila, tak to bude v pořádku a budem se tady moooooc radovat!! mom moc držím, pěsti, jsem napnutá jako kšandy, tak seber odvahu a volej, ju??🙂

jajinka28
14. říj 2011

@vanule držím pěsti i na nohách!!!🙂

vanule
14. říj 2011

@jajinka28 právě, že dnes v noci mě přepadla hrozná bolest na levé straně (zřejmě vaječník) tak dnes dr udělal i utz ale nic prý nenasvědčuje bolesti. Jinak přes den takové ty MS bolesti mám pořád. Největší strach mám, že by to mohlo být mimoděložní 😨 Když ten dr tak mluvil, že pokud se nepovede máme mrazáčky, ale já bych chtěla aby to vyšlo teď

vanule
14. říj 2011

@jajinka28 děkuji jsi hodná!!!!

jajinka28
14. říj 2011

@vanule já jsem asi dva dny probrečela, protože jsem měla bolesti jako před ms a vzdala jsem to..čekala jsem ms, ale v plánovaný den nedorazila, další dny pak ne a nakonec byl test //..test si nezkoušela??kolikátý den po ET jsi??

bugee
14. říj 2011

@xavera Neomlouvej se, důvody jsou jasný. Důležitý je, že jste oba v pořádku, my jsme si tady svorně oddechly a jedeme dál 🙂 Jak se člověk nemůže dočkat kontroly, čas se zastaví a neubíhá... a když koukám na Tebe, tak mi přijde, jak strašně to letí - už za chvilku velký ultrazvuk ve 20tt, to už je půlka těhu za Tebou... a za další chvilku už budeš mít drobka v náručí 🙂 Možná už bys mohla pátrat po nějakém atletickém oddíle, kam ho zapíšeš 😀

@vanule Volej na výsledky krve, ať se uklidníš!

@jajinka28 Díky moc, a jak se daří Tobě, beruško?

jajinka28
14. říj 2011

@vanule to je tvůj 1. pokus?? nezoufej, určitě to bude v pořádku, mně právě taky děsně bolely vaječníky, ale věřím, že u tebe se miminko zavrtalo a ty bolesti ti posílá jako zprávu, aby jsi se nebála, že je v pořádku tam, kde má🙂

vanule
14. říj 2011

@jajinka28 včera jsem test zkusila, //čárka se vyloupla sice né tak silná jako první, ale vidím ji, není to žádný duch

vanule
14. říj 2011

@bugee
@jajinka28 holky děkuji, třepou se mi ruce jak ratlíkovi, ale zavolat si musím
jinak mám3IUI a tohle je prví IVF, dnes jsem 10tý den od ET

bugee
14. říj 2011

@tina74 Vůbec nevím, kde mám placentu...? Na to se musím příště zeptat!

Jo, holky, já mám alespoň domluvené masáže, když nemůžu cvičit. Mám kamarádku, která masíruje i těhotné a maminky s dětmi. Včera mi řekla, že mě klidně masírovat bude, že to spousta masérek odmítá, že z toho mají strach, ale ona prý s tím má dobré zkušenosti, tak do toho půjdu. Je to taková senzibilka - když jsem u ní byla naposled na masáži v červenci (akorát jsem si začínala píchat injekce na stimulku), tak mi přidala do masážního olejíčku nějakou přísadu, myslím pomerančový květ a říkala: "To se symbol dítěte..." Naštěstí jsem byla otočená obličejem od ní, protože ve mně by se krve nedořezal, nikomu jsme to neříkali, že jdem do dalšího pokusu. No a včera mi řekla, že to věděla už od června, že budu těhu...

jajinka28
14. říj 2011

@bugee už konečně nezvracím, asi 5 dnů🙂takže jsem za to šťastná, trávila jsem na zíchidě 24 hodin denně 😀 mrňousek je ale asi pěkněj zákeřňák, páč včera mě prohnal, ale když jsem doběhla na záchod, tak jakoby nic🙂tak mě asi trénuje, abych nevypadla ze cviku 😀
už asi 14 dně mě strašně bolej záda, nemůžu ani sedět, ani ležet...tak to je blbý..ještě dva týdny budu brát utroš a pak vysadit - prý ze dne na den..já nevím, ale mám z toho obavu, všechny těhulky tady mají snížené dávky, aby to nebyl šok pro tělo, tak si říkám, co to se mnou udělá 😖
tobě už je líp???máš vysoké horečky??

bugee
14. říj 2011

@vanule Odlep se od koníka a volej! Pokud druhá čárka není nepatrný duch, tak bude hodnota dobrá. Držíme pěsti! 🙂

jajinka28
14. říj 2011

@vanule no esi tam je druhá čárka i když slabší, tak to je supeeeeeeer!!volej beruško, poslechni si tu krááásnou zprávu, já nepochybuju o tom, že by to bylo jinak!!tak šup šup!

jajinka28
14. říj 2011

@bugee tak to je mazec s tou masérkou...tý jo, to bych asi na ni zírala jako puk🙂
myslíš, že by si poradila i s těma mýma zádama??

bugee
14. říj 2011

@jajinka28 Teplotu jsem si neměřila, ale už mi je líp - prospala a propotila jsem celé dopoledne 🙂 S tím utrošem jsem měla taky mentální problém vysadit ho naráz (i když mi dr. říkala, že se nevysazuje postupně), tak jsem si to přizpůsobila podle holek a nejprve jsem snížila dávky z šesti na tři denně, zítra je doberu a od neděle už ani bobulku 🙂 A je mi fajn, tak to zkus udělat podobně.

Holky, jedu si do Iscaru pro poslední výsledky, co čekám - imunobiologie (protilátky proti mimískovi a riziko potratu), tak držte palce. Odpoledne se ozvu.

bugee
14. říj 2011

@jajinka28 Zkusím se s ní domluvit a kdyžtak vám sem na ni dám kontakt - je skvělá, citvlivá, jemná a ještě k tomu senzibil... Jednou na Vánoce mi předpověděla, že budu v dubnu těhotná, měla pravdu, až mi zamrazilo, akorát to bylo mimoděložní, takže se radost nekonala ☹ Zatím pa, musím letět.