1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
26. dub 2012

@babka
@cuddle
je to nefér, fakt život je svině, nechápu to, proč mi jí dal a pak zas vzal, jsme strašně neštastní a určitě půjdem za půl roku do IVF ,ale za půl roku -to nevydržím, je to dlouhá doba ☹ ☹

cuddle
autor
26. dub 2012

@pentagras ano nekdy je to cekani hrozny - mate nejaky zviratko? zkus treba uvazovat chvili tim smerem, necim si udelat radost , co te na nejakou dobu nez budete moci na dalsi pokud zamestna 😒

babka
26. dub 2012

@pentagras Bohužel život svině je, to máš pravdu. A jak říkala prababička - neštěstí nechodí po horách, ale po lidech ☹ Ten půlrok uteče jako voda, uvidíš. Potřebuješ se teď v klidu vyplakat, abys pak mohla další těhotenství prožívat v klidu a pohodě.

pentagras
26. dub 2012

@cuddle právě že nemůžu, jsme silnej alergik na srst 😠 😠
@babka ted je nejhorší to kolem, pohřeb, vyřizování, formality, děs ☹

cuddle
autor
26. dub 2012

@pentagras a bez srsti? jsou i takove kocicky, pejskove, pravda moc vzhledne to neni .... ☹ tak potom doporuceni se zamestnat treba nejakou domaci rekonstrukci, ja bych asi jak by to bylo mozne vymalovala cely byt a odjela nekam na dovolenou nacerpat potrebne sily do dalsiho boje...

babka
26. dub 2012

@pentagras Zařizování a formality jsou děs, to je pravda ☹ Ale až bude po pohřbu, tak bude líp. Udělejte si pak s manželem nějakou krásnou dovolenou. Změníte prostředí, trošku přijdete na jiné myšlenky. A půlrok opravdu uteče strašně rychle 😉

pentagras
26. dub 2012

@cuddle
@babka
holky, děkuju za podporu, asi to tak bude že pojdem na dovču pak ale ted mě nebaví nic, doma je to prázdný jak kdyby tu vše plakalo ☹ prostě hrozný

kuc
27. dub 2012

@pentagras zlatíčko jak ti je si nedovedem žádná z nás představit, ale snaž se vyplakat, vykřičet a nemůžeš nyní třeba odjet někam prič, třeba k nějaké kamarádce, rodičům, sourozencům a pod.
A poprosit někoho aby zatím z bytu uklidil vše co by ti to vaše neštěstí připomínalo, výbavičku a td... schovejte to někam do slepa, na půdu a potom si udělejte s manželem pěknou dovolenou buďte spolu, mluvte spolu buďte jeden druhému oporou a uvidíš že to uteče a ty budeš šťastná a budeš v náručí držet vytoužené zlatíčko
na které bude z nebíčka dohlížet váš andílek. Přeji hodně síly a hlavně se drž!!!!! Myslím na tebe.

jajinka28
27. dub 2012

@pentagras nemám slov.. ☹ tvá zpráva mě po včerejším přečtení moc zasáhla ☹ ...je mi to strašně moc líto, nedrž smutek v sobě, posílám ti moc síly k překonání takové bolesti..přijmi mou upřímnou soustrast, moc na tebe myslím a v myšlenkách jsem s tebou...kdyby jsi cokoliv potřebovala, jsme tady pro tebe..
Drž se zlatíčko...

cuddle
autor
27. dub 2012

holky tak vysledky krevne na krevni srazeniny jsou v poradku - takze ani tim ty potraty nejsou, takze co , ja jsem relativne zdrava az na tu ovulaci, kterou umi obejit hormony, manzel sice horsi spermiogram, ale taky se tam neco najde a dohromady to proste nejde...no tak asponze vim, ze zadny problem se srazlivosti krve nemam, zase dalsi informace

bugee
27. dub 2012

@cuddle No tak to je bezva... 🙂 A zánět už máš přeléčený? Jestli jo, tak už se další pokus blíží, ne? 🙂 Budu Ti držet palce ze všech sil!

babka
27. dub 2012

@cuddle Vidíš, super zprávy 🙂 Taky budu držet pěstičky na další pokus 😉

babka
27. dub 2012

@pentagras Drž se, holčičko. Vůbec mi nepřísluší Ti dávat jakékoli rady, ale jsem na dálku s Tebou.

cuddle
autor
27. dub 2012

@bugee ano zanet uz prelecen - jedeme dal , diky

xavera
27. dub 2012

@pentagras moc na Tebe stále myslím a posílám mnoho sil, kudy chodím.

xavera
27. dub 2012

@cuddle prima 🙂 dobré zprávy.

pentagras
27. dub 2012

@kuc
@xavera
@babka
@jajinka28
holky je to hrozný, prostě se snažím držet ale je to šílený, nedávám to, není minuta abych si na malou nevzpoměla, ta rána je hrozná, tohle není fér, můj život je jedna smůla za druhou, mužu být ráda že mám chlapa co mám vněm velkou oporu, jinak bych šla skočit z mostu ☹ ☹ ☹ ☹

babka
28. dub 2012

@pentagras Je pochopitelné ,že to bude ještě dlouho bolet. A na to svoje zlatíčko nikdy nezapomenes. Ale nikdo nemá v životě jen smůlu,na Tebe to štěstí ještě čeká! Držte se s manželem navzájem. Posílám vám hodně síly.

bugee
28. dub 2012

@pentagras Pořád na Tebe myslím, je hrozný, co se stalo 😢 Nedá se s tím smířit, musíš ten žal vyplakat... Vykřič ten smutek a tu nespravedlnost do celého světa! A jak píše @babka, nikdo nemá v životě jen smůlu. Uvidíš, že na vás čeká spousta štěstí... a váš Andílek vám ho bude hlídat. Nevzdávej to, musíš bojovat!

pentagras
29. dub 2012

@babka
@bugee
holky kdyby to tak bylo, jsem na dně, je to fakt každej den utrpení, po pohřbu to bude uplně hrozný, začít pak znova a depkovat se, jestli se to chytne, jestli bude vše ok, jestli to donosím, jestli to bude mít zdárnej konec ☹

bugee
29. dub 2012

@pentagras Lehký to určitě nebude. Strachovat se budeš. Ale my na tom nejsme v tomhle ohledu jinak - až budeš držet to svoje štěstí v náručí, tak se budeš bát ještě víc a pořád, ten strach už nikdy neskončí...
Teď si dej nějakou pauzu, dovolenou (změna prostředí vám určitě prospěje), zaměstnej se pokud možno něčím vyčerpávajícím a náročným, abys každý den padla do postele úplně vyčerpaná, prospala celou noc a nabrala trochu sil. Bojuj! Všechny jsme tu s Tebou, posíláme Ti spoustu síly a myslíme na Tebe!

babka
29. dub 2012

@pentagras Vidím to stejně jako @bugee Člověk se o toho malého človíčka pořád bojí. Taky jsem si celé těhotenství dělala starosti,aby bylo všechno o.k. - a teď je to snad ještě horší. Toho strachu už se člověk asi nezbaví...
Nemysli na to,co se může stát,to by se člověk zbláznil. Najdi si nějakou činnost,ať odvedes myšlenky někam jinam. Udělejte si nějakou hezkou dovolenou. A snaž se dívat kupředu optimisticky. Drž se a nevzdávej to. Zase bude dobře,uvidíš. Všechny tu na Tebe moc myslíme.

babka
29. dub 2012

Holky, já vím,že máte ještě se svýma mrňousama čas,ale nepřemýšlela jste některá o očkování? My se rozhodli očkovat proti pneumokokum, ale vůbec nevím,jak se postavit k očkování proti rotavirům. Jsou na to děsně protichůdné názory. Naše doktorka to doporučuje,ale já pořád nevím. Samozřejmě chci pro naše miminko to nejlepší,ale co to je? ☹

bugee
29. dub 2012

@babka O očkování přemýšlím pořád, ale vůbec nevím, k čemu se přiklonit... ☹ Jsem z těch protichůdných informací taky celkem zmatená. Ani nevím, kdy je první termín na očkování 😒

babka
29. dub 2012

@bugee Práv ten ty rotaviry se dávají už od 6. týdne. Minule jsme ještě neočkovali, protože doktorka viděla, že váhám, tak mi řekla, ať si to do příště v klidu rozmyslíme ještě. Ptala jsem se všech možných kamarádek, tak polovina očkovala, polovina ne, že jejich lékaři tomu nefandí ☹ Ono je to stejně těžké. Třeba naše doktorka doporučuje, protože její malý tu infekci prodělal a říkala, že to u něj mělo dost hnusnej průběh a že ona by určitě očkovala. Zase když si člověk přečte ty možný nežádoucí účinky očkování, tak taky žádná sláva - i když doktorka říkala, že se zatím s žádnou špatnou reakcí nesetkala... Další poradnu máme za 14 dní, tak to budeme muset do té doby rozhodnout 😕 Jinak další očkování (hexa, pneumokoky) jsou ve třetím měsíci, to už máme taky za pár...

pentagras
29. dub 2012

holky, všem moc děkuju za podporu, ted mě čeká blbej týden, zítra pro umrtní list a dálší formality pohřbu, jediný co mě drží nad vodou je můj chlap, vím že se musím dát do kupy aby mohlo být dálší IVF, ale ted je to brzy hrozně ☹

bugee
29. dub 2012

@babka Díky za informace, pro nás je to ještě celkem brzy, dost času na rozmyšlenou, taky se poradím s pediatrem a uvidíme. Nechci dávat očkování zbytečně, ale taky si pak nechci vyčítat, že jsem ho nedala... Je to těžký 😒

babka
29. dub 2012

@pentagras Však všechno má svůj čas. Musíš se nejdřív dát zase trošku do pořádku po psychické stránce a pak všechno zase půjde dál. Myslím na tebe, nějak to těžké období teď musis překonat. Posílám hodně síly vám oběma s manželem.

babka
29. dub 2012

@bugee Právě,taky nechci zbytečně očkovat,ale zase si vyčítat,že jsem neudělala. Nj,nikdy neexistuje 100pro správná cesta.

bugee
29. dub 2012

@pentagras Drž se, holka! Myslím na Tebe. Týden to bude těžký, ale ber to tak, že máš možnost "to ukončit", rozloučit se, vyplakat se. Když mi umřela máma, tak pohřeb nebyl (ona si ho nepřála) a mě to dlouhou dobu trápilo, pořád jsem měla takový divný pocit, že jsme neměli možnost jí dát sbohem, zůstalo to ve mně jako otevřená rána... Takže odvahu a sílu! Bude to těžký, ale musíš tím projít, abys mohla znovu začít...