1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

xavera
30. dub 2012

Ahoj holky, tak se na mě dneska ta naše malá treperenda poprvé opravdu řehtala. A na stopro to nebyl jen tak nějaký mimoděk úšklebek. Rychle jsem si šla pro foťák a stihla tu radostnou chvilku. Je to krása pozorovat, jaký ten malý človíček dělá každý den pokroky.

flyaway
30. dub 2012

@tina74 Ahojky děvče, každý den nakukuju, zda už tu nebude nějaká zprávička od Tebe a stále nic, stále nás napínáš... 🙂

Holky, nemáte některá zprávu o Tince, jakpak to s ní a s tím jejím malým pokladem vypadá 😵 ?

flyaway
30. dub 2012

@xavera No fotečka je naprosto úžasná, úplný protiklad té úplně první 😀
No je to neuvěřitelný pozorovat, jak se ty děti mění před očima - já už se na to tááák těším, určitě se ze mě stane fotomaniak... 😀

xavera
30. dub 2012

@flyaway fotomaniak jako ze mě, viď? haha..když ono mi to nedá

jajinka28
30. dub 2012

Ahoj maminy, jak se daří?? jak je na tom asi @tina74, doufám, že už má svůj poklad také v náručí🙂

Holky, nemáte nějakou radu, jak na škytavku?? ☹ Karolínka u kojení děsně hltá ( asi má pocit, že jí to někdo jinej sní 😖 ) a pak se může uškytat, je to tak po každém kojení..škytá třeba půl hodiny ☹ ..Domluvy, že je to opravdu jen její nezabírají 🙂

pentagras
30. dub 2012

@babka
@bugee
holky, dík za podporu...

jajinka28
30. dub 2012

@pentagras Beruško, tak moc bych ti chtěla ulevit, kéž by šlo alespoň trochu zmírnit tvou bolest ☹ .....často na tebe myslím a pořád se mi nechce věřit...Posílám ti všechnu svou sílu k překonání tohoto těžkého týdne, uzavři tuto smutnou kapitolu života, pokus se vstát, i když máš pocit, že to v tuto chvíli nedokážeš a jít dál..nech, ať se události minulých dnů ztratí v mlze a jdi za sluncem v nové životní kapitole, v které tě čeká už jen to krásné...
Jsi nesmírně statečná, posílám tobě i tvému partnerovi mnoho sil, držte se...

bugee
30. dub 2012

@xavera To je první skutečný úsměv 🙂 Na nás se Jonáš dnes taky od ucha k uchu usmál, ale byl to jen takový náhodný úsměv z blaženosti, nechtěný 😉 Ale i tak krásný... Tak ať jsou jen samé úsměvy a žádný pláč 😵

bugee
30. dub 2012

@jajinka28 Se škytavkou problémy nemáme - když jí Jonáš má (většinou před kojením), tak ho přiložím k prsu a jak si několikrát hltne, tak škytka zmizne 😉 Jinak se máme dobře - dnes jsme vyrazili ven celá rodina na 6km okruh ve čtvrt na dvě a dali jsme 2 hodiny super procházky, doteď se z ní vzpamatovávám 😕 Akorát jsem to nějak neodhadla, těch 6km bylo na mě docela dost ☹ a navíc jsem na poli u potoka musela kojit, nějak jsem to špatně spočítala... a navíc mi při tom kojení spustilo i druhý prso, což jsem zjistila až po deseti minutách, no a to už jsem měla celý oblečení úplně mokrý, všude fleky... 🙂 Mlékárna Kunín hadr 😵 A takto jsem musela projít parkem a půlkou naší čtvrti, prostě bezva 😉

pentagras
30. dub 2012

@jajinka28 Jájo dík, jsi hodná, nejhorší je to vyřizování, vleče se to,až bude po pohřbu tak to každodenní vysvětlování lidem nas uřadech bude za náma, tohle je hrozný a depka jak prase ☹ 😠

bugee
1. kvě 2012

Holky, dnes máme s manželem 15. výročí seznámení a Jonáškovi je 15 dní 🙂

Jinak se nějak nemůžeme zbavit žloutenky - Jonáš je několik hodin denně vystavenej za oknem, všichni doma chcípáme vedrem (v bytě máme kvůli vytaženým žaluziím přes den 27 stupňů, okna máme na jih), ale bělmo má pořád žluté jako při odchodu z porodnice ☹ Nemáte někdo nějaký zaručený tip jak tomu pomoct?

tina74
1. kvě 2012

Milé holky, dnes jsme se vrátili z porodnice - a už ve třech🙂🙂🙂 Ve čtvrtek se nám narodil krásný zdravý chlapeček🙂🙂🙂
Momentálně jsem ale úplně hotová - částečně z porodu, ale hlavně z následného velmi intenzivního a vyčerpávajícího rozkojování...
Všechny vás moc zdravím. Až to půjde, těším se, že si dočtu, jak se všechny máte a co je nového.

bugee
1. kvě 2012

@tina74 Ještě jednou gratuluju a přeju Ti, aby sis s ním užila nejkrásnější chvíle života, maminko 😉 🙂 😉

babka
1. kvě 2012

@tina74 Velikánská gratulace, maminko 🙂 Broučkovi i mamince přejeme s Kristýnkou hodně zdravíčka a spokojenosti. Ať vám dělá miminko jen samou radost 😉

babka
1. kvě 2012

@bugee Gratuluji k výročí vám i Jonáškovi 😉 Ono to trvá nejdéle než to bělmo vybledne. Kristýnka taky měla očka nažloutlá delší dobu, i když hodnoty bilirubinu byly už dávno v pohodě. Co obličejíček? Taky se barva nelepší? Nám tedy "opalování" u okna moc pomohlo. Za necelý týden byla žloutenka fuč.

cuddle
autor
1. kvě 2012

@tina74 blahopreji a jake jste vybrali jmeno?

bugee
1. kvě 2012

@babka A dávala jsi Kristýnku za okno na přímé slunce nebo jen na co největší světlo k oknu "do stínu"? Pediatr řekl na světlo "do stínu", švagrová zas dávala i za okno na přímé slunce vždy na pár minut (má 3 děti a u všech to dobře zabralo a nijak jim to neublížilo). Vyzkoušela jsem obojí - několik hodin je vždy u okna na co největším světle, no a pak ho na pár minut vysvléknu úplně a vystavím ho za okno na sluníčko. Myslím, že tvářička už tak žlutá není, ale očíčka jsou pořád jak z hororu 😒, na kontrolu jdeme ve čtvrtek, ráda bych, aby to už bylo v pořádku.

bugee
1. kvě 2012

Jinak jsem tu dnes naposledy měla celý den manžela, který se o nás krásně staral, zítra jde do práce a já budu muset fungovat sama... ☹ Jsem moc zvědavá, jak to zvládnu - vařil, uklízel, nakupoval, dost často přebaloval, mazlil se s malým a konejšil ho, když řval jak tur... Nejpravděpodobnější verze je, že zemřu hlady 😉 Navíc mám na starosti dlouhou odpolední procházku se psy. Zítřek bude taková zkouška "odvahy" 🙂
Jak zvládáte vše vy ostatní?

pentagras
1. kvě 2012

Ahoj holky, jdu se rozloučit, nebudu vás tady nervovat, každý dálší den je pro mě utrpení a neštestí, kdybyste chtěli písněte zprávu, všem přeju moc štestí a gratuluju k miminkům. mějte se tu hezky..

bugee
1. kvě 2012

@pentagras Nikdo z nás si neumí představit, co prožíváš, ale jsme s Tebou a přejeme Ti, aby všechno utrpení, žal a slzy brzy skončily a abyste se mohli opět radovat ze života. Chodit sem mezi nás pro Tebe teď musí být těžké... Ale doufám, že se za čas mezi nás vrátíš! Když si budeš chtít ulevit, jsem na IP. Drž se!!!!!

babka
1. kvě 2012

@bugee V březnu na začátek toho slunce moc nebylo,takže po příchodu z porodnice jsem dávala jen k oknu,ale později normálně na sluníčko. My máme tedy okna na východ,takže to bylo každý den tak na hodinku. Nechala jsem ji vždycky jen v plínce pěkně slunit a do týdne byla žloutenka pryč. Já bych se toho sluníčka nebála, přes sklo mu to neublíží. Spíš dávat pozor,aby se nepřehrál teď v tomhle počasí 🙂

babka
1. kvě 2012

@bugee Zvládneš to,já jsem musela na začátku taky fungovat sama. Sice nemám ty pejsky,ale ono to půjde,žádnou jinou možnost stejně nemáš 😀

babka
1. kvě 2012

@pentagras Spíš pro Tebe musí být strašně těžké sem do diskuze chodit. Já krom vždycky moc ráda,když tu vidím příspěvek od Tebe. Prostě sem patříš a věřím,že se brzy zase jako těhotná a potom jako maminka mezi nás vrátíš! Drž se a kdybys cokoli potřebovala,tak jsem tu pro Tebe přes IP.

xavera
2. kvě 2012

@pentagras posílám Ti i Tvému muži hodně sil, aby jste tohle strašné období přestáli. Je mi opravdu moc líto, co vás potkalo a stále nerozumím, proč se tyhle hrozné věci dějí. Stále na Vás budu myslet a posílat energii. Držte se navzájem. Taky jsem tu pro Tebe stejně jako píší holky výše - buďto ze v diskusi, nebo IP.

hp
2. kvě 2012

@tina74 Gratuluji k prdískovi maminko 😀 😀 😀

hp
2. kvě 2012

Ahojky maminky, dlouho jsem tu nebyla.Nějak mě teď comp nebere, ale to máte asi stejnaté.Buď couram venku nebo si hraju s bobánkem.Jinak je mooc hodný vstáváme okolo 10 dopo, tak snad nám to vydrží a nezačnou nás trápit prdíky.Kojim až když se Mišák vzbudí, takže žádné buzení dnes jsem kojila třebas jen jednou.Přibírá řádně, tak to zřejmě dohání přes den.Zatim si vše maximálně užívám 😀 😀 😀 Joo a furt ho mačkam a líbam 🙂 Nikdy by mě nenapadlo, že mě ta moje malá láska, tak dostane...........Holky opatrujte se a pozdravujte svá zlatíčka papa

flyaway
2. kvě 2012

@pentagras Berunko, ze srdce Ti přeji, ať se to úsloví "čas vše zhojí" ukáže být ve vašem případě pravdivým a ať společnými silami zvládnete toto těžké období překonat!
Stejně jako psaly i holky, kdyby cokoli, jsem tu pro Tebe...

flyaway
2. kvě 2012

@tina74 No sláva!!! Gratulajda velikánská, maminko!!! 😵
Takže tu máme mezi námi dalšího chlapáka - super!!! 🙂
Doufám, že se nám časem, až se "zrenegeruješ", pochlubíš s více detaily a hlavně nám sem nebo na fotoblog šupneš nějakou tu fotečku! 😉

flyaway
2. kvě 2012

@hp Já bych Ti to i věřila, že ho pořád mačkáš a líbáš - já už se na to taky hrozitánsky moc těším!!! 😀
Jo a víš o tom, že máš v profilu uvedeno, že už jsi ve 43. týdnu? 😀 😀 😀

hp
2. kvě 2012

@flyaway Jojo díkys už jsem to napravila 🙂 ty si ještě chvilku užívej Elišky v bříšku, posílej jí dobrůtky ........ 😀 😀 😀