1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

werinka1
2. srp 2011

@flyaway 😀 Ty si asi největší nedočkavec 😀 Neeee, si dělam srandu 😀 Dle mého není třeba, myslim, že byl jenom k tomu, aby dozrály vajíčka, takže aspoň až budeš mít za pár dní dvě čárečky, budeš vědět, že to jsou fakt těhu čárky když sis vyzkoušela, že tam už pregnyl neni. 🙂 Aby se dobře zavrtávaly nebo spíš měly pěknou peřinku tak na to je myslim ten utrogestan.

flyaway
2. srp 2011

@werinka1 Já vím, sem děsná 😀
Když já už cu taky ty svoje // !!! 😀 😀 😀
Ale teda jsem strááášně moc ráda, že Ti to vyšlo, Ty náš nevěřící Tomáši 😉

caricia1
2. srp 2011

@flyaway jak se cítíš? 😉

werinka1
2. srp 2011

@flyaway 😀 No jooooo, já tomu asi uvěřim definitivně až mě přepadnou porodní bolesti 😀 😀 Já testila taky brzo že jo, už 6 den po ET, no a bylo to dobrý k tomu, že jsem dneska vyloučila že by ten těhu test byl ovlivněnej tim ovitrele protože jsem věděla, že tam ten šestý den nebyl. Jenom pár dní a už se nám tu budeš taky chlubit tou nejkrásnější a nejjasnější čárečkou. 😀

werinka1
2. srp 2011

Já už z toho strachu a pesimismu asi nevyjdu. Dneska mam strašnej strach, že tam zítra ta čárka už nebude. A když bude, tak se budu nervovat do pátku, jestli vyjde dobře krev. Pak se zas budu děsit toho, jestli dopadne UTZ až na něj někdy půjdu a pak jestli to neni třeba mimoděložní a pak jestli je mimi v pořádku a pořád a pořád a pořád nějakej strach.....ja sem fakt na ránu. 😒

flyaway
2. srp 2011

@caricia1 Musím říct, že zvláštně, hezky zvláštně 🙂
Vím, že to nemusí vyjít (ačkoli si ani nedovoluji na to pomyslet), ale ten pocit, že to vyjít opravdu může a za pár měsíců se mi vyklube malý tvoreček...to je nepopsatelný... 😵

flyaway
2. srp 2011

@werinka1 Hele, zkus jógu, ať zklidníš mysl, jinak z toho fakt zblbneš 😀
A ne že mi to připomeneš, až tu za pár dní budu úplně stejně stresovat!!! 😠 😀
Ale vážně, je to super, prostě máme vskutku plodnou diskuzi, co na to říct... 😎

caricia1
2. srp 2011

@flyaway Ale ono to samozřejmě vyjde 😉 Vydržíš s netestováním? 😀

werinka1
2. srp 2011

@flyaway 😀

werinka1
2. srp 2011

@caricia1 Ahoj, dočetla jsem se, že chodíš taky do Natalartu, jsi přímo z Plzně?

caricia1
2. srp 2011

@werinka1 Ahuj,nene,jsem z Přeštic 😉 Ty chodíš taky do Natálu?

werinka1
2. srp 2011

@caricia1 Z Přeštic? Nu tak to neni daleko od Březí. Já teď žiju v Sušici, ale jinak jsem ze Březí a mam tam rodinu. Březí je na trase z Přeštic do Nepomuka. Jj, chodim taky do Natalu 🙂

werinka1
2. srp 2011

@caricia1 A taky první IVF? To jsme na tom podobně, já jsem o pár dní napřed 🙂 Jdu na krev už tenhle pátek. Teda už........spíš je to až, hrozně se to těch 14 čekacích dnů vleče 😒

caricia1
2. srp 2011

@werinka1 ve Březí já jsem bydlela chvíli u kamarádky.Měla tam pronajatou chaloupku od Oldy Pavlíka jestli ho neznáš? 😉
A jak jsi s Natálem spokojená?

caricia1
2. srp 2011

@werinka1 jojo taky 1.IVF...na krev jdu aaaaaž 9.8 😀

werinka1
2. srp 2011

@caricia1 Fakt????Ty jo, ten svět je malej. Znam....Olda Pavlík je strejda mojí kamarádky 🙂
Spokojená vcelku jo. Sice bych potřebovala občas víc info, zdá se mi, že holky co chodí do Heliosu v Brně toho ví mnohem víc. Kdybych si spoustu věcí nenastudovala nebo se nedozvěděla tady tak fakt nemam o spoustě věcí tucha. Doktoři jsou příjemný, já mam nejradši Rokytu a Boušeho, nemusim Švábka a sestřičky taky dobrý. Hodně jsem četla, že si stěžovali na sestru na recepci, ale nic hroznýho, stejně tam člověk zajde jen když tam zahlásí příchod.

caricia1
2. srp 2011

@werinka1 Souhlasim..Sestřička na recepci žádná sláva,ale člověk s ní toho moc nenamluví,jinak jsem spokojená..A kolik máte embryjek?V pátek bych chtěla zkusit testík.. 😉

werinka1
2. srp 2011

@caricia1 Nechali jsme si zavést dvě. Třetí den po OPU, protože se nevyvíjely tak, aby mohla být PK. Jedno sedmi a jedno devítibuněčné. A bohužel žádné mrazáčky ☹ V pátek bys určo mohla zkusit, jestli budeš 10tý den po ET? Nebo špatně počítam?

flyaway
2. srp 2011

@caricia1 To netuším, asi to spíš nevydržím, nakoupím aspoň 10 testíků a budu testovat jak vzteklá už od 5. dne 😀

holino
2. srp 2011

AHOJ holky tak jdu nahlásit příchod po delší době ....v neděli jsme se vrátili z pidi dovči v chorvatsku ....3 dny 🙂 ....ale tak stačí aspoň to
Holky tak máme doma žádanku na Car a všemožné výsledky co mi kdy doktorka dělala ....takže se to hnulo ....stačí vybrat ten správnej a pro nás ŠTASTNEJ CAR
chtěla jsem vás tady poprosit můžete mě napsat která chodíte kam a jak jste spokojená nebo jak to tam chodí ....aby jste to tu třeba nezaplácavali tak prosím IP
jsme tak nějak "rozhodnutí" pro Brno - ale který je jich tam 5 🙂
a nebo ještě Olomouc
Holky prosím můžete dát nějaký rady 🙂
dík

pentagras
2. srp 2011

@flyaway já se ti vůbec nedivím 🙂

bugee
2. srp 2011

Ahoj holky, měla jsem v práci příšernej fofr a koukám, že se to tady nějak rozjelo 😀 😀 😀

@flyaway Ať se mimísek drží zuby nehty, ať máš za 10 dní dálnici a ať Ti to utíká !!! 🙂 🙂

@werinka1 Skvělý, bezvadný, nádherný, moc gratuluju!!!

Já jsem úplně grogy po 10 hodinách v práci, celý odpoledne mi bylo tak blbě, že jsem si říkala, že zítra už si nechám snad napsat tu PN ☹
V laboratoři dnes byli skoupí na slovo, dostala jsem z nich jen to, že se některá embryjka vyvíjejí pěkně a některá jsou pozadu, což je pro mě tak nekonkrétní informace, že jsem byla vzteky bez sebe, ale nic víc jsem z nich nedostala... Takhle vágní informaci jsem snad ani nepotřebovala!!! Že prý si mám zavolat zítra a uvidíme, jestli už ET nebo až ve čtvrtek. Tak držte palce, doufám, že to bude až ten čtvrtek, že se některá dostanou do blastocysty a že něco půjde zamrazit, i když na to je těch 8 embryjek asi málo... No, uvidíme zítra.

werinka1
2. srp 2011

@bugee Děkuju a držííím palečky na nohou i na rukou 🙂

baryla
2. srp 2011

Ahoj holky. Tak my jsme byli včera na první vstupní prohlidce. Byli jsme tam s manžou 2 hodiny. Kompletne nas vyšetřili- opět. Ja vyfasovala antikoncepci a zase čekam na tu mrchu. ten koloběh je pořad stejný. No a budeme mít dlouhy protokol- to víme už tetkom. MY jsme na startu , ale jak koukam máme tady hodně ůspěchů. TAK VELKA GRATULACE MAMINY. Zatím se mejte krasně.a tfuj tfuj. 🙂 🙂 🙂

baryla
2. srp 2011

JEŠTĚ JEDNOU --- TFUJ TFUJ 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

flyaway
2. srp 2011

@bugee Zlato, ale opravdu by ses měla trošku šetřit, práce není zajíc, neuteče 😉
To znám, když Ti embryolog řekne "jojo, vypadá to dobře, něco se vyvíjí, něco je pomalejší, zavolejte si zítra..." a člověk je z toho akorát tak zmatenej a nervózní 😠
Ale tak určitě se vše vyvíjí, jak má a oni prostě jen čekají na den, kdy bude vhodné udělat ET, protože z vlastní zkušenosti vím, že se to opravdu mění z hodiny na hodinu... 🙂
Každopádně držím palečky, ať už máš taky brzo mimíska u sebe! 😵

flyaway
2. srp 2011

@holino Ahojky, já chodím do Heliosu a s přístupem jsem spokojená - a doufám, že za 10 dní budu moct říct, že léčba zde byla opravdu úspěšná... 😵
Přeji šťastnou volbu a úspěch na vaší cestě za miminkem!!! 🙂

flyaway
2. srp 2011

@baryla Přeji šťastný start a nerušenou cestu k cíli! 😉
Kdypak přesně (nebo aspoň zhruba) tedy začínáš?

cuddle
autor
2. srp 2011

@holino v Brne mas na vyber - zalezi kde se ti bude libyt, my tu 3 chodime do Heliosu

ale samo - statni Obilnak, ja z tama odesla, neosobni prostredi, stridaji se ti doktori , dle smeny , a nakonec jsem zjsitila, ze jsou pomalu drazsi nez soukrome, ale nekdo je tam spokojeny

Repromeda - nejvice zamerana na zahr. klientelu, nejdrazsi v Brne, vykazuji vysokou uspesnost, hezke prostredi, zase nekdo spokojeny, nekdo utika

Reprofit - dobre reference, delaji nativ jako jedni z mala v Brne

Unica - taky docela dobre reference, pokud u nich absolvujes vsechny 3 IVF bez uspechu, udelaji ti 4 zdarma, pry si tolik stoji za svymi vysledky

Helios - jako jediny myslim razi nazor zavadeni jen 1 embrya, mrazi jen blastocysty ( ty mrazi jako jedine i Reprofit a myslim repromeda )

111janinka
2. srp 2011

Ahoj holky ☹ začalo mě bolet v krku a mám zvýšenou teplotu 37,2 ☹ moc se bojím, že to bude mít vliv na bobískovo pohodlí 😢