1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
4. srp 2011

@gabulenka tak to je super, já právě měla jít v sobotu na OPU a řekla mi že udělá ještě v Sobotu UTZ a v pondělí bych snad taky měla jít na OPU, doufám že bude vše ok 🙂

gabulenka
4. srp 2011

@pentagras já taky měla jít v sobotu nebo pondělí 🙂 tak to do toho půjdeme zároveň 😀

pentagras
4. srp 2011

@gabulenka tak to bude super, alespon budu mít spolubojovníka v jeden den, supr 🙂

bugee
4. srp 2011

@111janinka Pejsky máme stafordy - oba jsme si vlastně pořídili, abychom nějak zaplácli to místo v duši pro děti... A částečně to pomáhá 😀 Prvního jsme zachránili před utracením (ve 3měsících mu majitel násadou přerazil nožičku, pak řekl, že ho utratí, protože už mu k ničemu neni, když ho nemůže prodat) a pak jsme si k němu pořídili fenku stafordku z útulku (ta měla zase feťáckýho páníčka, kterej ji několikrát nechal uvázanou u klandru ve městě, nevenčil, neživil...), přivezli jsme si totální chuďátko, ale dneska jsou z nich super kamarádi a právě před chvíli u nás byla bouřka, já se válela v posteli, jednu psí hlavu na rameni a funění do ucha, druhou vedle a bylo mi báječně... Ta láska, oddanost, bezmezná důvěra, to je paráda!

gabulenka
4. srp 2011

@pentagras jojo taky jsem ráda za spolubojovnici 😀

pentagras
4. srp 2011

@gabulenka ty jsi měla dlouhý nebo krátký protokol???

bugee
4. srp 2011

@flyaway Díky za optání - právě jsem se vyhrabala z postele, je to už lepší, levý vaječník už jen tak pocukává, takže myslím, že zítra už to bude dobrý. Mám ještě zítra dovču a pak celý víkend volno, jen nevím, jak zvládnu ten klidovej režim, já bych furt někde lítala se psama, v posteli už mě to moc nebaví, odpoledne jsem přečetla asi 200 stran z nový knížky, na oči už nevidim a z toho polehávání mě bolej záda 😒 Zkusím telku...

111janinka
4. srp 2011

@bugee takže máš opravdu psy a ne smetáky 😉 já mám bordeauxskou dogu, což vlastně vypadá jako přerostlý staford 🙂 Jsou to krásný drštičky 😉 A miláčci 😎 ale z pejska vychovaného nepřizpůsobivou osobou bych možná měla strach 😒

gabulenka
4. srp 2011

@pentagras já se v těch pojmech ztrácím 😒 asi dlouhý. Dostala jsem 1.7. injekci a po 3 týdnech jsem začala stimulovat Puregonem + prednison a anopyrin. Teď mám takový divný pocit, aby se do pondělka něco nepodělalo ☹ najednou mi to přijde, že to je za dlouho 😒

pentagras
4. srp 2011

@gabulenka tak to bude dlouhý, a jdeš ještě na UTZ nebo už rovnou nástup an odběr?? Já jdu právě v sobotu

cuddle
autor
4. srp 2011

@pentagras neboj to je dobra velikost na 9ty den krasny, oni tedka chteji aby ty 10 co tam urcite mas v hojnem poctu to dotahly na 16 a mela jsi vice oocytu a 17 se ti vysplha pres 20mm a ostatni dorostou, neboj budes mit peknou urodicku 🙂

cuddle
autor
4. srp 2011

@111janinka takze na morave zatim prd, pockam na vikend a pak se uvidi mozna v nedeli nekam zajdeme a nebo v tydnu kdyz to vyjde

cuddle
autor
4. srp 2011

@bugee no jo v cechach pry rostou, kdyz pujde znovu dam ti adresu beru rovnou ty rizky nebo nasuseny 😀 😀 😀 😀

gabulenka
4. srp 2011

@pentagras jdu v pondělí v 8h rovnou na punkci, ale před tím asi ještě udělají ultrazvuk. Mám zítra píchnou poloviční dávku Puregonu a v sobotu čtvrtinovou. A v sobotu večer 2 injekce Otvirelle (nebo jak se to píše). Mám strach, aby mi folikuly nezmizely ☹ ☹ ☹ zní to asi blbě, ale aby třeba nepopukali nebo tak něco 😒

cuddle
autor
4. srp 2011

@werinka1 vsak ty uz zadny testy kupovat nemusis, otestovano mas a zitra to budes mit potvrzeno v caru a hotovo

bugee
4. srp 2011

@111janinka Bordeauxská doga je nádherný pes, taky se nám líbí 🙂 Kdybychom nebydleli v 2+kk v paneláku, tak bychom už asi měli těch psů tak nějak víc... 😀 Ale musíme se krotit 😀 S dalšími čekáme, až se přestěhujeme do domku (což je x-letý plán, takže zatím si musíme vystačit se smečkou pouhých 2 psů 😒 ). Jinak špatnej a agresivní pes se dá vychovat z každého plemene (vždy záleží na člověku, ne na tom psu), akorát ti naši jsou pak jaksi efektivnější... Ale naši miláčkové jsou spíš takoví polštářci, ani nehlídaj a k dětem jsou úplně zlatí 🙂 A co Ty, jak to zvládáš? Chodíš i teď po ET na dlouhý procházky? Já z toho mám trochu vítr...

cuddle
autor
4. srp 2011

@gabulenka neboj oni neprasknou, pockaji pekne na OPU

pentagras
4. srp 2011

@cuddle děkuju ti, jsi hodná, mám dost dneska, ještě jsem zapoměla napsat že mi zjistili MTHFR tu nejmenší na kterou se dává kyselina listová 10 mg a právě ten fraxiparin asi ten mám na to, jsem to pomotala, na ten hyperstimulák ještě něco jinýho když se to zhorší do soboty, bylo dneska tolik informací že to nedávám navíc to vypadá že si to určitě budu píchat do konce jestli to teda vyjde, no to je hustý, ale je to kvůli mimísku,tak to člověk pak udělá všechno 🙂

pentagras
4. srp 2011

@gabulenka to se neboj, to určitě ne, na to jsou právě nějaký ty injekce, neboj, to dáme 🙂 musíme 🙂

cuddle
autor
4. srp 2011

@bugee
@111janinka holky ja vas obdivuju ja teda k temto psum mam docela respekt....vse co se jim podoba.....holt moje rasa je labradorsky retrivr, male smetaky nemam rada a proto jsme se rozhodli, ze si poridime kocku, tak velkeho psa do bytu nechceme, mame u rodicu 2 a jsou opravdu hodne aktivni do tech 3 let a byt by jim byl malej

bugee
4. srp 2011

@cuddle No, naši psi jsou taky aktivní, ale jen venku 😀 😀 Vědí, že jdou každý den minimálně na 3 procházky (2x30min a 1x1hod), tak mezitím spěj na gauči (chudáci 😀 ) a tahle rasa je skvělá v tom, že jsou doma dost klidní a nikdy neštěkaj, takže i v tom paneláku 2+kk to jde... Co je super, že se s nima dostanu ven, i když bych sama nešla (hnusně, déšť, zima), protože takhle si užiju každé roční období a rozeznám je od sebe (jinak jsem celej rok v klimatizovaným kanclu). A opravdu záleží jen na člověku (někteří si léčí své mindráky a pak jsou z toho mediální kauzy "bojoví psi", s čímž naprosto nesouhlasím), naši psi jsou vyrovnaní, klidní a mazlíčci největší, i když má ta naše útulková fenka hodně špatný zkušenosti s člověkem, tak je neuvěřitelně milá, přátelská a nikdy ani nenaznačila žádnou negativní reakci ať už k lidem, dětem nebo jinejm psům. Jen musí být člověk důsledný ve výchově a musí velet smečce on 😀

cuddle
autor
4. srp 2011

@bugee no to chapu, ja beru ,ze nemuzes verit a dat ruku do ohne za zadneho psa, i kdyz je sebe milejsi, nikdy nevis co muze udelat v pripade nebezpeci a pravda je, ze sama s detma bych ty nase nikdy nenechala nikdy, proste je to zodpovednost
no u nas je ted dost problem s organizaci casu, manzel dela na smeny nekdy je 2-3 dny pryc, ja jsem taky docela rozlitana, a nechceme aby pejskove byli osizeni o prochazky, kdyz by na ne proste tak casto nebyl cas.....to si uvedomuje a vime, ze takto si proste psa poridit nemuzeme , holt jsme ti zodpovedni

gabulenka
4. srp 2011

@cuddle děkuji 😉
@pentagras máš pravdu, musíme to dát 😉 ty injekce to je mazec, ale věřím, že to bude ok a třeba je nebudeš muset píchat tak dlouho 😉

ma.ja
4. srp 2011

ahojte berušky 🙂
jeden den tu nejsem a už je tu spousta těhulek a pěkně se rozrůstáme 😵 takže vítám nové berušky a těhulkám strašně mooooc velikou gratulaci a strašně moc štěstíčka 😵

já dnes dostala mrchu..,takže 10.8 doufám dostanu injekce 😵 jdu na Hospodu a odpočívat, bo mě bolí břich jako prase 😝

pentagras
4. srp 2011

@gabulenka jako zatím mi bylo řečeno že do potvrzení těhu na stopro a pak dál mi řekne co a jak ☹

111janinka
4. srp 2011

@cuddle @bugee Já se vám prostě s tou svou krasavicí musím pochlubit 😅 Snad mi nevynadáte, že to sem nepatří 😕

cuddle
autor
4. srp 2011

@ma.ja taky koukam na hospodu , no vidis tak uz se to zacne hybat a za chvilku budes taky stimulovat 😉

cuddle
autor
4. srp 2011

@111janinka nevynadame , pridavam nase drobky 😀

111janinka
4. srp 2011

@cuddle jéééééééééé 🙂 no ti jsou krásní 😉

bugee
4. srp 2011

@111janinka
@cuddle
No tak já taky 🙂 🙂 🙂