1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
7. srp 2011

@flyaway děkuju, jsi hodná 🙂

pentagras
7. srp 2011

@cuddle to se právě bojím, aby bylo vše ok 😒

cuddle
autor
7. srp 2011

@flyaway no my taky ne skoro same suchohriby, pravaku malo, ale tak snad se to jeste zlepsi
ja uz mam ocisteno, hodne toho letelo ven, mokre, cervave....takze jsem vybirala

pentagras
7. srp 2011

@cuddle @flyaway holky, jak se skladuje ten utroš??????????

flyaway
7. srp 2011

@cuddle Obávám se, že nevydržím 😀
Ale chtěla bych to zkusit vydržet alespoň do středy, to bych snad mohla zvládnout 🙂
No zatím jsem akorát náladová jak prase (chudák můj svatý muž), furt bych spala a v bříšku mi sem tam píchne - ale to může být jen hormonama či blížící se ms, takže prostě počkáme a uvidíme... 😵

flyaway
7. srp 2011

@pentagras Já myslím, že není třeba žádné extra uložení, v návodu myslím píšou při pokojové teplotě (teda aspoň já to tak skladuju 🤐 )

cuddle
autor
7. srp 2011

@pentagras jak skladuje, mam to normal v krabicce v nocnim stolku po ruce...nema to zadny teplotni rezim

gabulenka
7. srp 2011

@caricia1 no vidíš, že byl vidět líp, teď ta čárka bude jen sílit 😉
@pentagras jojo vybojujeme 🙂 snažím se být pozitivní a v pohodě, ale občas to na člověka padne 🙂 Teda taková zásoba, to se nedivím, že ti není dobře ☹ zítra bude líp uvidíš 🙂 tak pak si pisnem zážitky a počty 😀 😀 😀 A neboj, z 30 vajuch se jich určo spousta oplodní, aby ne z takovýho počtu 😉
@flyaway @cuddle moc děkuji 🙂

cuddle
autor
7. srp 2011

@flyaway no jo chapu, taky jsem podlehla, a ted bych vydrzela, no uvidime jak to budu brat az budu mit fazolku opet v brisku ....drzim palecky! cekam na info od Janinky, snad nam da vedet az se vrati z chaty nebo kam to jela

gabulenka
7. srp 2011

holky o předčasné ovulaci jsem nic neslyšela, ani nevím, jestli o tom chci něco vědět 😀 ovitrelle jsem píchla jak jsem měla a budu se ujišťovat, že folikuly jsou ok 🙂

flyaway
7. srp 2011

@pentagras Holka, to je mi líto, že se Ti ten hyperstimulák takhle blbě rozjel 😖
Ale věřím tomu, že po OPU se Ti opravdu tak do dvou tří dnů uleví, možná Ti píchnou nějakou injekci, aby se to zklidnilo a ono se to pomalu začne vracet do normálu. A neboj, nic Ti nepopraská - to Tě bolí, že je jich tam tolik.
Moc Ti přeju, ať bolest brzy vystřídá hezký pocit z toho, jak se pěkně daří embryjkům a hlavně ať už se jedno nebo dvě brzo vypraví na cestu k mamce!!! 😵

flyaway
7. srp 2011

@cuddle No já jsem na janinku taky zvědavá a netrpělivě vyhlížím, kdypak nám zvěstuje nejnovější zprávy... 🙂
A jakpak Ty pokračuješ s přípravou "terénu" pro embryjko? 😉

caricia1
7. srp 2011

@cuddle Jojo beru..Pořád 3krát denně 2...Ted se mi zdá že to malinko zase slábne,ale pořád to je.. 😒 Už ztrácim naděje.

pentagras
7. srp 2011

@flyaway děkuju za radu, ptám se předem 🙂

cuddle
autor
7. srp 2011

@flyaway dnes jsem se byla projit po lese nadychat se pro neho cerstveho vzduchu 🙂 no tak obden si davan ten kotvicnikovy caj a mezitim ty kapky , jim ty lentilky z caru - nevim jestli jsi take dostala po ET takove malinke zelene....no a v patek na ultrazvuk, holt jina priprava moc nejde - snad sliznice bude dobra

cuddle
autor
7. srp 2011

@caricia1 tak pokud jsi mela zase dnes pozitivni test, a carka byla silnejsi, tak urcite neni nic ztraceno , uvidis v utery na krvi co ti reknou

pentagras
7. srp 2011

@gabulenka no holka začínám se tešit i bát, no to víš pak si písneme 🙂

pentagras
7. srp 2011

@flyaway děkuju ti moc, ty mě pokaždý tak uklidníš, jsi vážně hodná, děkuju moooooooooooooooooooooc 🙂

jajinka28
7. srp 2011

ahoj holky, všechny Vás moc zdravím! Všem "čekatelkám" přeji hlavně pevné nervy, klidnou mysl a pořádnou dálnici na testíku, těm, které čeká v nejbližší době OPU, ať se jim při tom schrupnutí zdá něco moc hezkého a s dobrou náladou vyčkají na stěhování mimineček zpět do bříška a hlavně pevné nervy pro nás všechny 🙂
Já jsem si dnes píchla první injekci a snažím se držet si pozitivní mysl. Snad všechno půjde lépe než při prvním pokusu a tělo bude víc spolupracovat než tenkrát...
Posílám všem trochu pozitivní energie a držím pěsti! 🙂

pentagras
7. srp 2011

@cuddle dík za info 🙂

pentagras
7. srp 2011

@jajinka28 jééé, děkuju a tobě držím taky palečky, at ti je dobře, hlavně, bereš něco spešl aby nebyl hyperstimulák????

jajinka28
7. srp 2011

@pentagras včera jsem si právě na tebe u Dr. vzpomněla když říkal, že takový hyperstimulák jako jsem měla prý ještě neviděl ☹..ale je super, že zítra už jdeš na OPU, uleví se ti a neboj, z tolika vajíček aspoň vyberou jen to "nej" 🙂..hlavně aby se ti co nejdřív ulevilo a miminečka už šla do klidnějšího bříška 🙂Moc moc držím pěsti, vím jakej to je hnus fialovej 🙂

jajinka28
7. srp 2011

@pentagras ani nevím, jestli mám něco spešl, asi ne, jen tenkrát jsem měla Gonnal a teď mám Puregon a Cetrotide..

pentagras
7. srp 2011

@jajinka28 jj, moooc ti děkuju, hodná 🙂 , já mám pocit jako kdyby někdo stál v mým břiše a tlačil se celou silou ven, fakt hnus, vše bolí, fakt holky který to maj v poklidu se mají, já taky poprví byla absolutně v klidu a chodila i aktivně makat a sportovat a ted jsem lazar ☹ no doufám jak říkáš, že to zítra bude u konce a pak už jen budu v pohodě 🙂

pentagras
7. srp 2011

@jajinka28 já taky měla gonal a cetrotide pak ovitrele a od dneška píchám už jen fraxiparine a jím fiemibion a protifar ten teda sehnat je umění 🙂

jajinka28
7. srp 2011

@pentagras úplně tě chápu, jak se cítíš, do zítra se ti už začne ulevovat 🙂 a poprvé jsi to měla v klidu??tak to je zvláštní, že se ti teď spustil, prevít jeden 🙂

jajinka28
7. srp 2011

@pentagras noooo, tak to nám to přece musí klapnout, když ty léky máme stejný 🙂))

jajinka28
7. srp 2011

@jajinka28 teda jsem trubka, já vidím asi co chci vidět, takže jsem místo toho gonnalu viděla ten můj puregon 😀

pentagras
7. srp 2011

jj, tenkrát mi nic nebylo, vůbec nic, prostě jsem dopíchala a v pohodě, a to se dávali injekce do zadku a ke konci i do břicha (vše napícháno tenkrát u dr)ale fakt pohoda za to ted no to nikdo nečekal, jsem o deset let starší než tenkrát a ted si vaječníky budou jako vymějšlet že budou extra stimulovat nebo co 😀 😀haha

jajinka28
7. srp 2011

@pentagras já sem teda pěkně mimo, si tady ještě sama odpovídám 😀