30denní nesladká výzva - přidáte se?

krucis
19. bře 2018

Ahoj holky, snažím se hubnout, ale mým úhlavním nepřítelem je jídelníček, přesně řečeno sladkosti. Hrozně ujíždím na sladkém - čokoládičky, bonbóny, sladké pečivo a když doma není nic k nalezení, dám si alespoň lžíci kakaa nebo marmelády či medu. Prostě musím mít něco sladkého a někdy (skoro pokaždé) i několikrát denně a tak mě velice zajímá, zda kdybych vydržela celý měsíc nic sladkého nejíst, šla by váha dolů. Přidá se ke mě někdo? Povolené je pouze ovoce - čestvé i sušené (ale bez přidaného cukru). Zákaz platí i na sladké müsli a instatní snídaňové kaše, med a müsli tyčinky. Zvládnem to? Jde do toho někdo se mnou??

eeris
19. bře 2018

@krucis ja to teda rozhodne zkusim 🙂 dneska uz teda padly jedny susenky, ale od ted 🙂

lillyh
19. bře 2018

Jasně zkusíme to, já musím zhubnout že zdravotních důvodu takže jdu do toho. 🙂

eeris
19. bře 2018

Hlavne 30 dni zni fakt lip, nez "uz nikdy" 🙂

lucinaty
19. bře 2018

Jdu do toho s vámi, taky ujíždím na sladkém😏. Minulý rok jsem sundala 23kg,a od září mám zase 8 zpět,a je to jen tím sladkým.🤔😥

radus_2011
19. bře 2018

Taky se přidám, jen pořád přemýšlím, jestli takhle radikálně. Můj problém v podstatě spočívá jen v sušenkách. Občas se udržím a jsou jen v rámci snídaně, ale většinou padnou ještě jedny k odpolednímu čaji ☹ Hlavně po obědě mám totiž strašnou chuť na sladké.

luciiiiiiiiii
19. bře 2018

Pridávam sa musím zhodiť minimálne 10 kg... Začnem od zajtra!! Fuuu 30 dní to je moc ale snáď vydržím

sedmikraska008
19. bře 2018

Právě jsem snedla čokoládovou figurku. Takže začínám s Vámi. Od teď žádná čokoláda :/
To budou abstaky 🙂)

paw06
19. bře 2018

Přidávám se. Holky to prostě dáme!!😉

krucis
autor
19. bře 2018

Jsem ráda, že v tom nebudu sama🙂 Ale je to opravdu těžký!!! A to je zatím jen jediné dopoledne... Nejhorší je, že mám doma děti a těm nemůžu sladkosti jen tak vyhodit nebo celý měsíc nekoupit - i když to by šlo, jen babičky určitě něco donesou i když nic nekoupím🙂 Snad první dny budou nejhorší, protože jinak to asi nevydržim. Je fajn to někomu sdělit, mám opravdu větší motivaci to dodržet. Řekla jsem to i příteli a ten mě podpořil tím, že když si já prý nedám sladký, tak on bude 30 dní bez piva... Jsem zvědavá jak to všichni vydržíme. A moc vám všem děkuji!

betuskabathory
19. bře 2018

S dovolením se nepřidám - co jsem těhotná, tak musím mít denně něco sladkého -tedy já ne (nikdy jsem na sladké nebyla), ale malá v břiše si to "vynucuje" 😀 Každopádně vám holky držím pěsti !!!

biedronca
19. bře 2018

@krucis mam úplně ten samy problém, sladké každý den..

radus_2011
19. bře 2018

@krucis Mám stejný problém, pořád jsou doma nouzové sušenky kdyby nebylo pečivo k snídani. Manžel si občas taky dá k čaji (ale opravdu občas a může si to dovolit) a nebo nabídnu návštěvě ke kafi. Jenže na to sama chodím a co jsem zas na mateřské, tak je to ještě horší. Strčila jsem k těm sušenkám obrovskou ceduli NEsladká výzva a snad mě to vždycky nakopne po ničem nešáhnout 🙂

mandarinkka
19. bře 2018

Přidávám se k vám,ale až od zítřka, dneska jsem už něco sladkýho měla🙂 Doufám, že bych se mohla trochu zbavit těch šílenejch chutí... 🙂

pafca4
19. bře 2018

já sem měla takovouto pro mě nedobrovolnou výzvu tři měsíce kvůli těhotenské cukrovce a určitě to vliv na kilogramy má. Před tím (bohužel po porodu i ted) jsem ujížděla na sladkém i několikrát denně a pak ze dne na den přestala vše s přídavkem cukrů-včetně kečupů...omezila jsem i přílohy a jedla hodně zeleniny, ovoce tak akorát. Za celé těhotenství jsem přibryla jen dvě kila a po porodu nebylo co hubnout 🙂 takže doporučuji. celkově jsem se cítila lépe...ale prostě to sladké mi chybělo,no ....jsem fakt závislák...ale pořád si slibuju, že si budu dávat jednou za čas takový bezcukrový detox...

treasurka
19. bře 2018

Taky jdu do toho ...hmmm, hned jsem dostala chuť na ty Kinder Pingui, co mám v lednicic! Kafe se sladit smí?

nikyselen
19. bře 2018

Taky bych to zkusila v tehu jsem na sladkem ujizdela a zustalo mi to i ted pri kojeni potrebuju dolu jeste 8kg,10 by bylo lepsi,ale pri kojeni nechci nejake dietu a extra cviceni..spis aby to slo nejak samo 😀 a nejist sladke by tomu mohlo pomoct 😀.Zrovna jsem snedla susenku ke kave!!😢😤
od kdy zeny zacime?

mythologist
19. bře 2018

A sankce za poruseni bude vecer povinny sex? 😉

mazeret
19. bře 2018

jo, tak do toho jdu 😀 snažím se zbavit kvasinek, takže sladké vysazuju 😀 aspoň se budu mít s kým povzbudit!!

soleilll
19. bře 2018

@krucis Lepší je začít s očistou, když je měsíc v ubývající fázi (což skončilo teď v sobotu) - efekt je daleko výraznější. Takže radím dojíst všechny zásoby a začít až za 14 dní, v neděli 1.4. 😉

lobella
19. bře 2018

Ja se pridam klidne, od malicka miluju cokoladu a vse z ni, muselo se prede mnou vse schovat...ted co jsem tehotna ji nemuzu ano citit, obrazi se mi ze vseho sladkeho zaludek, jedine co mi nevadi a naopak pomaha je ovoce... 🙂

radus_2011
19. bře 2018

@mythologist To řeknu před manželem a bude mi ty sušenky podstrkovat 😀

radus_2011
19. bře 2018

@lobella To jsem měla se synem. Naopak jsem ujížděla na všem mléčném, mohla jsem večeřet každý den sýr a mléko 🙂 S dcerou jsem jela spíš na té sladké vlně bohužel a je to teď znát, neb na ní po porodu úspěšně pokračuju už 5 měsíců ☹

jerou
19. bře 2018

Uz mam vyzvu tri mesice diky tehu cukrovce. Pred tehu a pred cukrovkou jsem jedla sladke kazdy den. Pak ze dne na den konec. Prvni tyden hruza. Pak se to zlepsilo. A ted uz chodim kolem cokolady a susenek uplne bezproblemu. Navic jsem v tehu pribrala jen sedm kilo a jsem tri tydny do konce. Zhubla jsem stehna a zadek. Takze urcite to bude mit vysledky i u ostatnich. Ale fakt vynechat veskery pridany cukr.

lachtanice86
19. bře 2018

Není to tak těžké pokud máte v pořádku jídelníček tak chuť na sladké ani nemáte

radus_2011
19. bře 2018

@lachtanice86 No mně už to přijde takový zvyk, asi jako má někdo chuť na cigaretu, tak já mám chuť na sušenku 🙂

sarkad2856
19. bře 2018

Já bych se teda taky přidala , pokud můžu . Nevím zda je to zvyk , ale někdy tím zaháním stres v práci .

lachtanice86
19. bře 2018

@radus_2011 chápu měla jsem to taky. Změnila jsem stravu a to nejsladsi co si ted dávám je ovoce a to třeba jen jeden kus za den někdy ani to ne.

opicka123
19. bře 2018

Tak tohle je výzva i pro mě 🙂 Pořád mám po porodu 10 kilo nahoře, váha se ani nehne, je pravda že na sladkém docela ujíždím. Jdu do toho!

sarkad2856
19. bře 2018

Zajímalo by mě co tak večeříte , mám ráda zeleninové saláty , ale zas je nemusím 7x v týdnu .

tyna2016
19. bře 2018

Já chci takyyy!!! V minulém těhu mi zjistili těhotenskou cukrovku, tak jsem s tím počítala i v současném těhotenství, ale zatím mám výsledky dobré. Takže mě to zatím nedonutilo to sladké omezit, ale jsem taky hrozný čokoládomil! ☹ Děkuju za tuhle výzvu!