A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
5. říj 2008

kuli
určitě budu řvát 😀 😀 😀

magika
5. říj 2008

Achój milášci
Tak jsme dnes museli s malým do nemocnice...nejdříív jsme to teda zkusili na naší pohotovosti-doktorka mu ode dveří napsala Klacid250mg a nazdar....takže jsme se otočili a já volala k nám do špitálu,tak nás prohlédla paní doktorka a řekla,že má virovou stomatitidu...teploty měl 39,až ted se to kapku zlepšilo,ale nejí a hlavně nepije a tak jsem se bála minerálového rozvratu,tak mu musím dávat stříkačkou,pže z flašky ani z hrnku nechce 😔 ...jídlo taky ne,snědl jen pár lžic omáčky a ráno jogurt.
Jsme teda doma,ale musím hlídat ty tekutiny a hlavně ho bolí celá pusinka slintá strašně moc,pže sliny taky nepolyká 😝

luzza
autor
5. říj 2008

teda maginko
to je mi moc líto... ☹ že máš takový starosti 😨
doufám,že to zvládáš a že ti vítek pomáhá...
hlavně aby máťovi bylo brzy líp...
a tou stříkačkou to pije??? nebo je to násilím 😕 ☹

kuliskaa
5. říj 2008

No Mag nezávidím,to je hnus,měla to malá od známých měla 6měs. ☹

A já....přešla od bolestivých stavů zase k těm pláčtivým....nemám depky,to né,ale prostě každá píčovina mě rozměkčí.....bud je to tím, že mám rok po svatbě vše se mi vybavuje pořád dokola,ale hlavně asi ty hormony!! 😒

luzza
autor
5. říj 2008

kulíku co se ti vybavuje pořád dokola?? 😨 ☹
nesmutni! jste hezká rodinka 😉

magika
5. říj 2008

Vítek mi moc pomáhá,je to moje zlatíčko.
Malej pije stříkačkou sám,ale musim pomalu,vše ho natahuje 😝 ...ted večer mi naštěstí ještě vypil flašku mléka,to ho asi do těch aftů neštípe.Jinak moje kolegyně tamm dnes byla s malou taky-je stejně stará jako Matyáš-a u ní je podezření na infekční mononukleózu..takže je možný,že to budou mít ve finále obě děti 😖

dasule
5. říj 2008

☹ magi

luzza
autor
5. říj 2008

maginko ☹ ☹ ☹

dasule
5. říj 2008

holky mám takový dotaz,mám hypothyreozu a beru Letrox 5O,75 na střídačku a endokrinolog mi řekl,že hned až budu vědět,že jsem těhu,mám přijít a léky mi zvýší na konečnou dávku(což je 75 max 100),kterou budu brát až do konce těhotenství atd.Berme to tak,že se tam něco děje,nemám raději už brát jen 75 mg denně?

luzza
autor
5. říj 2008

dášenko
zbytečně se stresuješ...počkej až ti to potvrdí...není kam spěchat...
tvoje štítná žláza tak brzský těhotenství ještě ani nezaregistrovala... 😉
ale pak si tam určitě zajdi!!!
dávku pak opravdu upravujou a na kontroly tě budou zvát častěji!

dasule
5. říj 2008

ok 🙂 Luzzi,ještě že tě mám 😵

luzza
autor
5. říj 2008

dáší 😉 😀 😀 😀 😀

kuliskaa
5. říj 2008

No ta krááásná svatba loni,furd jsem z toho na měkko 😵 😵

kuliskaa
5. říj 2008

A ty Luzz kdy už jdeš k mudr?? 😕 jen testuješ furd 😀 😀

luzza
autor
5. říj 2008

zítra...

kuliskaa
5. říj 2008

😉

luzza
autor
6. říj 2008

dobré ráno sestruše 🙂 🙂

luzza
autor
6. říj 2008

vyrážím do caru 😉

lucenek
6. říj 2008

luzz čekám bublouše 😀 😵 😵 😵
sem nemocná bolí kříže hlava a blbě se polyká snat to gojgy nechytne tak jdu spočívat ale na tebe nakouknu 😵

magika
6. říj 2008

Ahojda
V noci děs,malý se budil snad každou čtvrt hodinu a plakal ☹ ...snad to brzo poleví
Lucí..nebuj,kojíš tak to malá snad nechytne
Dašul...já brala celé těhu letrox 100...a i ted to mám blbý,musím si pro něj zajít neb mi ho Mudra vysadila a zhoršilo se mi to 😝
Luzz...myslíme na tebe 😵

luzza
autor
6. říj 2008

ahoj koťátka... 🙂

tak 1.informace - volné tekutiny ubylo,takže dnes z punkce sešlo 😅 😅 😅
nicméně ještě asi polovina tam zůstává,tudíž jí chce doktorka odsát v pátek 😒 😒 😒
jaterní testy mi vyšli na prd a trochu zvedlé CRP...takže mi udělali nové odběry...
prý je to následek OHSS

2.informace - miminko je tak špatně viditelný,že nemohla udělat ani fotku ☹
řekla,že je tam špatný terén a nedá se to pořádně prohlédnout...
dutinka se jí tam zdá jedna,ale jistá si není...vedle ní je ještě něco menšího...
takže víme zase prd...řekla,že se uvidí v pátek...

v půl třetí si mám volat na výsledek HCG...

kuliskaa
6. říj 2008

Ahojky i tak Luzz dobrý 😵
Já jsem po ní jdu se kapku dát do kupy,zítra máme drakiádu ve školce doufám že to nějak dám,nechce se mi....lítat po poli s drakem a ve středu zase do práce 😝

kuliskaa
6. říj 2008

nO lUZ A VÝSLEDEK hcg?? SEM SNÍM

luzza
autor
6. říj 2008

kuli
hcg bude prý až zítra v 9 hod...
moc se mi omlouvali 😖

lucenek
6. říj 2008

luzzinko oj tož buu čekat na pátek na potvrzení 😵
Jinak gojgy shodila 80g a má šelest na srdíčku za 14 dní znova kontrola a když tak nás pošle na kardio do fakultky asi se nejspíš jedná o funkčí šelest já ho měla do 6 ti let ale pro jistotu...a nelíbilo se jí že shodila tak snad to bude dobrý

kuliskaa
6. říj 2008

lucí ☹

kuliskaa
6. říj 2008

ale to bude dobrý.... 😉

luzza
autor
6. říj 2008

lucíčku
držím sárince paluchy...
věřím,že to nic nebude...
vypadá vyloženě zdravě 😀 😀

magika
6. říj 2008

hoj babulky
My jsme stále nemocní....malý vůbec nejí ....pije jen mléko,jiné věci ho na ty afty šíleně bolí a on už je zoufaleček ..přitom by rád jedl,ale moc ho to bolí ...jeětě,že už nemá teploty,ale osypal se a má zduřelé uzliny na krku ...asi musel dost zhubnout kilo a půl určitě...zítra jdem na kontrolu...Čaj mi pije jen po stříkačkách,tak se bojím taky dehydratace.A o proplakaných nocích ani nemluvím..

magika
6. říj 2008

Luzz...už se těším na dutinku 😵
Lucí nebuj...Malý Dan to měl taky a dobrý 🙂