A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

elennka
11. čer 2009

no prostě se snažíme... ale nebudu to nijak prožívat.. bez léků, bez měření a všeho toho kolem... jinak by se mě sexík asi brzo zprotivil... jak se již stalo před pár měsíci...
Otočím, není moc času.. je toho teď strašně moc a v práci jsem od rána do večera 😒

luzza
autor
11. čer 2009

naše fotky,nové i staré na
http://elcaanelca.rajce.idnes.cz

sarii
11. čer 2009

Eli... o.k. Ale jakmile budou na testu //, tak nám to hned přijď vyklopit, ju 😉 ?

sarii
11. čer 2009

Luzz... koušu se rajčetem... holky jsou úžasňákový 😵

elennka
11. čer 2009

holky určitě, to bych nevydržela vám to neříct 🙂

luzza
autor
11. čer 2009

sarii
děkuju 🙂

elí
tak to se budu těšit!! 🙂

luzza
autor
11. čer 2009

holky
dneska jsem zkusila vykoupat holky v kyblíku 😀 , půjčila mi ho sousedka, má ho po svém klučíkovi...
a musím říct,že holky si v něm lebedily 🙂 fakt se jim to líbilo, nelinka mi dokonce v jednu chvíli usnula 😅 😅 😅

ale nechápu,jak je v tom kýbli umývat 😕 😕 a navíc jim nevidím na prdky,takže nevím,jestli někde nezůstaly zbytky mastičky nebo jiný nečistoty...
asi jsem střevo,ale fakt je nezvládám držet a zároveň umývat.. 😕

takže se 100% vracím k vaničce 😀 byla to jen zkouška,jestli jsme o něco nepřišli 😉 🙂

lucenek
12. čer 2009

hojec
luzz kyblík je fajn na relax, ale na důkladnou hygienu asi nif mof 🙄

luzza
autor
12. čer 2009

lucí
asi jak píšeš 😉

lucenek
13. čer 2009

ahoj segry jak je? herka dlouho nešla jsem po N na rychlé luxus jezdili jsme do 3
h do rána 😠

kuliskaa
13. čer 2009

čau babky tak ja jsem poslední týden doma pak půl měsíce budu off ☹ malá ochutnávka ze světa v albu 😉
Do čtvrtka ještě rachotuju...

Luzz mmimi se asi neujaly 😔

kuliskaa
13. čer 2009

Kdyby to ty s..... vymazaly zde je odkaz... 😉 😉 😉

http://www.alexandria.cz/hotely/andromeda-2161

lucenek
13. čer 2009

jé kuliíku krása a to máte all in exclusive????

kuliskaa
13. čer 2009

Ne... pak přijedeme nažratí jako loni 😀 😀 jído po své ose 😉

luzza
autor
13. čer 2009

ahoj kočky 🙂
ráno mi nešel koník, odpoledne jsme strávili venku a večer jsme se známými grilovali 🙂 přinesli holkám spoustu dárků 😅 takže vás zdravím až teď 🙂

luzza
autor
13. čer 2009

kuli
to vypadá good 🙂
s tím oplodněním to je škoda 😒
lucí
a jaký výjezdy..? doufám,že ne children...

lucenek
14. čer 2009

luzz ne samé kokotiny ožrala baba co se bouchla do hlavy, kluci co si dávali páku a bolí ho zápěstí...no mazec..takovým bych to dala k úhradě..... 😠 😠 😠
a jezdili jsme do 3h mazec fakt včera jsem už chcípala......

sarii
14. čer 2009

Ahóóój...
Luc... moje řeč, nechat jim to zaplatit 😠 😠 😠 !!!
Luzz... jak to jde?
Mag... tak kde vězíš???

magika
15. čer 2009

Nazdárek babenky
No tož já klasicky nestíhám..
Tož,....přijímačky jsem úspěšně složila,čekám na verdikt 😀
Vzala jsem to oční,ale vymínila jsem si,že to tam přetvořím ku obrazu svém,....je tam neskutečný bordel v kartách a celkově.Taky jsem sit am přibrala další dvě segruše na výpomoc,pže 70lidí je fakt hardcore 🙄
Dneska má manža svátek,tak bude dortas,....má chudák angínu-na podzim půjde na tonzilektomii,já mám mandle fuč 4 roky a je to lepší
Daneček má taky oteklej krček,tak s ním pojedu dneska na výtěr....je taky furt nemocnej,bobánek můj,...a to mají jet na výlet zítra ☹
Mámomek (Matyášek si tak říká 😀 ) je celkem v klídku,jen tuhle mi blindil,asi mu nesedl jogurt,pže pak už nezvracel.
Dovča u moře je asi letos u ledu,pojedem jen někam na chatu,ale za rok se někam vydáme 😵
Mám z vás ze všech radost,jak vám miminka rostou 🙂 ...je tu ale miminčí holčičí přesila 😀 ...až budu mít někdy to třetí,tak to bude určo zas klučík,tak skore vyrovnáme 😀
Lucí,....klidně neuklízej,pže u nás to je často,jak po náletu jaderné bomby a kobylek zároveň 😅
Šárii,..ve špitále končím,ale mám pocit,že se tam stejně jednou vrátím 😀 ...na starý kolena 😀
Luzz....jste prostě úpe mrtě nádherná rodinka 😀
Kulí,....taky jsem od rána do večera v jednom kole,ale těším se na volno,až s dětma vyrazíme do přírody,... 🙂
Elen...taky mám dole asi 12kg po Meridii,...ještě 15 a budu spokojená 😎

elennka
15. čer 2009

ahojda holky, přeju pěkný den...dneska razím na gyndu, protože mám nějaké problémy.. asi potvora nějaký zánět... chjo.. nikdy jsem na to netrpěla...
Jinak víkend jsem měla vcelku náročný...

lucenek
15. čer 2009

bré ráno
magísku aspon vytřet pořádně mušim 😀 😀 😀 gojgy se plazí a leští mi to denně ale je hned zaprasená, vlasy, drobky a to dennně vysávám

sarii
15. čer 2009

Mag... máš pochvalu za souhrn událostí u Vás 😉 Se v nemocnici třeba zase potkáme, jestli to nemocnice ještě za těch pár let bude 😉 ...

kuliskaa
15. čer 2009

Luzz jdou hned na další pokus vajíčka má zmražený skončí menza a idou hned ted v červnu 😵 ale škoda měla prej 105% šance ale na přežití, skrz takové úrody,nic moc 😒 asi by tu vodu nedala....

luzza
autor
15. čer 2009

naše naušničky plus nové foto holek 😉 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
autor
16. čer 2009

bré ranko 🙂
vstávám s domínkem do školy 😝 😉
nelinka ještě spí a eliška-keliška je se mnou v obýváku,bo je prej vyspalá 😀 😀 😀

elennka
16. čer 2009

ahojda 🙂 hlásím se z práce, dneska zase asi až do večera, se z toho opupínkuju ☹ ale jinak docela poho

luzza
autor
16. čer 2009

ahoj elí
ty teda makáš ☹

elennka
16. čer 2009

a st až pátek na tom budu podobně, kolegyně má dovolenou ☹ a klientů je čím dál více..

luzza
autor
16. čer 2009

holky
eliška má moučnivku ☹ ,divím se,že ji nemá i nelča 😕 protože prsa jim střídám a občas jim prohodím i dudlíky 🤐 tak mažeme boraxem 😒 máte někdo dobrý typ na léčbu moučnivky??

sarii
17. čer 2009

Ahoj a dobré ráno...

Luzz... A co genciána 😉 😉 😉 ?