Adventní kalendář pro muže. Podělíte se o nápady?

veunka17
17. zář 2020

Dělaly jste někdy (nebo koupily) adventní kalendář svým drahým polovičkám? Pokud jste dělaly podelite se o nápad? I pokud jste nedělaly a něco vás napadá sem s tím. 🤗
Já letos budu dělat už po čtvrté 😁 tak se s vámi také podělím o nápady.
1. Papírový kalendář se seškrabávacími okýnky a v okynkach různé jednoduché vzkazy
2. Puzzle ze společné fotky - dílky jsem od oka rozdělila do pytlíčků
3. Šitý kapsovy kalendář a v kapsách sladkosti
Letos mě napadá využít ten kapsovy a dát do něj na papírky "úkoly" 😅

editah222
17. zář 2020

@veunka17 adventní kalendář pro manžela kupuju a to rumovy.😉

michaela666
17. zář 2020

Před 2 lety jsem narazila na adventní kalendář od masohere. Dělají super sušené maso, které můj chlap miluje...když vidět tu velkou krabici, plnou pytlíků zářil jak malé dítě 😀 každý den poctivě otevíral jeden.

lilavatty
17. zář 2020

To bye také zajímalo, sice jsem nikdy manželovi žádný nedělala,ale jak sem na tenhle příspěvek narazila, tak mě to zaujalo 😁 tak budu ráda za rady 👍🙂

dashyyy
17. zář 2020

@editah222 ten rumový je boží.. užili jsme si ho oba dva 🙂 ten vřele doporučuju

dashyyy
17. zář 2020

@michaela666 odkaz by byl prosím? 🙂

michaela666
17. zář 2020

@dashyyy https://www.masohere.cz Objevila jsem ho až začátkem listopadu, tak zkuste sledovat stránku, určitě zase bude.

ivis_b
17. zář 2020

Ja jednou kupovala pivni, byl nadseny...

michaela666
17. zář 2020

@dashyyy Byli to klasické 40g balíčky různých druhů, cena do 1800. Kdyby dělali i menší balení tak se vsadím, že to manžel navěsí na stromek místo čokolád, které u nás nikdo nejí 😀

dashyyy
17. zář 2020

@michaela666 super, díky moc!! 🙂 já mu loni koupila celou serrano kýtu k narozkám na konci října a do Vánoc ji skoro sám se*ral 😀, takže tohle by ho určitě taky nadchlo

mamikry
17. zář 2020

Já manželovi kupuju Lego adventní kalendař 😆.

veunka17
autor
17. zář 2020

Holky děkuji za tipy, možná si letos ulehčim práci a něco z toho co píšete koupím.. ale ještě je čas, třeba něco napadne 😁

codal
17. zář 2020

Já měla z lihovarku mini pálenky a manžel byl nadšený. Otestoval hromadu druhů z různých palíren a otipoval, co mu chutná.

lucielim
17. zář 2020

@veunka17 Já vyráběla čajový (přítel měl rád dobré čaje) - nakoupila jsem v čajovně různé druhy a zabalila po malých dávkách, k tomu napekla perníčky a tenkrát jsem vybrala i něco krátkého ke čtení a část příběhu jsem přiložila ke každému dni - celé ve smyslu přijde z práce, uvaří si dobrý čaj, zakousne perníček a u této siesty si ještě počte...
Také jsem dělala adventní kalendář s medovinou - koupila jsem malinké lahvičky, na ně udělala vlastní etikety ze společných fotek, na zadní stranu jsem dala štítek s nějakým vtipným citátem...

marketa_sob
17. zář 2020

Loni jsem kupovala 24 days of rum, manžel má rumy rád. Ale má radši sladší rumy, 24 days jsou spíše silné. Takže jestli budu letos kupovat, tak kalendář od A. H. Riise, ty jsou sladší.

lucinka_16
17. zář 2020

@veunka17 Já dělala manželovi minulý rok pivní 🍻. Nakoupila jsem 24 druhů piva,obalila vrchní část vánočním papírem,aby nepoznal jaké je,napsala na to datumy. Naskládala do papírové bedny a obalila vánočním papírem. Byla to fuška, pomáhal mi taťka 😁 U všech co viděli,sklidil úspěch 🙈

veunka17
autor
17. zář 2020

@lucielim ježiš s tou medovinou je to super nápad, tu máme rádi! 👍

@marketa_sob sladké rumy má taky celkem rád, tak kouknu, děkuji za typ

@lucinka_16 takové hádej co jsem za pivo 😁👍

teetee
17. zář 2020

Kupovala jsem od mixit.cz, mívají od října/listopadu. Nebo jsem každé ráno připravila do papírového sáčku malou klobásku a čaj. Další v sáčku pár oříšků (pekanove, para... manžel je rád) a k tomu lístek s poukázkou - masáž zad, masáž nohou, hlavy, 1hodina počítačové hry bez mých řečí, zaběhám si s tebou (nerada běhám)...apod. Ušila jsem polštář kapříka (manžel je rybář) a do každé šupinky dala zabalenou mandli v hořké cokoládě.

ajja87
17. zář 2020

@veunka17 taky jsem dělala pivní na stejný způsob jako @lucinka_16, jen jsem neskladala do papírové bedny, ale normálně pivní... Ani jsem neměla v plánu, že by manžel piva hádal, myslela jsem, že každé rozbalí, ale oni to s tchanem vzali jako hru a vždy si nechali to pivo nalít a hádali co by to mohlo být...

janalov
17. zář 2020

Já jsem koupila 24 pivních speciálů a na každý nalepila zeshora číslo. Měl úspěch 🙂

veunka17
autor
18. zář 2020

@teetee na Mixit jsem koukala pro sebe 😁👍 ty poukázky jsou super
@ajja87 no ještě se u toho pobavili 😊

kajush95
9. lis 2022

Mohla bych obnovit diskuzi a zeptat se jaké ty adventní kalendáře pro muže měly největší úspěch? 🙂

veunka17
autor
13. lis 2022

@kajush95 jeee nedávno jsem dávala do jedné skupiny na fb dotaz... Tak se podělím 😊
A odpovědi nic moc ale napíšu je...
1️⃣ Já budu péct perníčky, a lepit na ně fondanovy list se sexuálníma polohama 😅🙈
2️⃣Už druhý rok wera kalendář adventní 😊 https://www.mall.cz/ostatni-rucni-naradi/wera-1...
3️⃣: Já kupuji perníkový los🫣😄 má ještě 2.narozky .. tak to dostává k nim.. a teda,určitě nestírá po dni..🤣
4️⃣Já jediné co kupuji tak adventní salám

darija06
5. pro 2022

@kajush95 Já tomu svému loni kupovala od čokoládovny Janek takový nadupaný kalendář, kde je nejen čokoláda, ale i káva, alkohol, prostě všechno co má rád 🙂