Ako vložiť správne do videa hudbu?

neeve
26. lis 2008

Právě tvořím video Nelinčina prvního roku jako dárek rodině k Vánocům, určo to znáte 😀 No a mám problémy s hudbou, kterou chci vložit z PC na pozadí... nějak se ztrácím v té časové ose... Máte s tím někdo zkušenosti a můžete poradit? 😅 Předem díky!

bubba
26. lis 2008

ja som robila video vo windows makeri a ta hudobna linia sa da pretiahnut do tej predchadzajucej tak vznikne prechod.

neeve
autor
27. lis 2008

No mně spíš jde o to, že jsem tam v rámci zkušebním vložila nějakou hudbu z PC a nevím jak se jí zbavit 😅 Překrýt nejde, musí jít nějak odstranit, ale nemůžu na to přijít jak. A taky - jak si pak tu hudbu zastavím tam kde chci aby končila a začínala nová?
Zajímavé taky je, že když si vyberu hudbu z Pinnaclu, tak tam mi to překrýt jde, ta původní hudba z PC, ale když chci novou z PC, tak to nejde. Nicméně, když si rozkliknu stříhací hudební panel, tak mi tam ta prapůvodní z PC stejně pořád straší, ať tam hraje co tam hraje 😅
V této fázi bych potřebovala vědět, jak vymazat veškerý hudební doprovod co jsem si tam naflákala 😀

martinka81
27. lis 2008

Musíš si nastavit režim toho pásu, jak máš nad sebou vyobrazené jednotlivé vrstvy videa a speciálně na tu hudební linku kliknout a dát Smazat.

nobody
27. lis 2008

Nývi, vypni si bedny 😀 😉

neeve
autor
27. lis 2008

Martinka - režim toho pásu? Jako myslíš tu stopu té hudby? To asi ne, že? Já nevím jak to myslíš 😕

Nobody, tak zrovna od tebe jsem čekala, že mi fakt poradíš, protože ty víš asi úplně všechno - od lékařské vědy přes IT po příští plány NASA - a ty přijdeš s vypnutím beden 🙄 😎 😀

neeve
autor
27. lis 2008

Jéééééééééééé Marti! Já to pochopila!!! Děkuju děkuju děkuju. Už se tady s tím lámu hlavu pár dní 😀 Jsi zlatíčko 😵 Nezaručuju, že ti ještě nenapíšu kvůli dalšímu problému, který třeba nastane, IP 😀

neeve
autor
27. lis 2008

Ježiš já mám takovou radost 😀

nobody
27. lis 2008

to je nejlepší rada, jakou jsem kdy vyplodil 😅

neeve
autor
27. lis 2008

No jo, tak to jsi mě zklamal 😨 Já měla za to, že jsi fakt všeználek 😀

martinka81
27. lis 2008

Klidně napiš 😉 , už jsem v tom taky něco spáchala, ale žádný odborník na to nejsem, ale třeba budu vědět 🙂