• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hudba pro těhotné a miminka. Máte zkušenost?

1. října 2011 
Chtěla bych si pořídit cd s hudbou pro těhotné a pro nenarozené miminko. Něco jsem na netu našla, ale netuším, jestli to bude dobré. Máte někdo s takovými cd zkušenosti? Někde jsem četla, že úplně nejlepší je hudba od Mozarta, a vůbec barokni hudba, že má rytmus stejný jako je rytmus tlukotu srdce miminka a že ho to právě uklidňuje... Poradíte někdo něco?
23. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky o tom nic nevim ja poustim miminku to co se libi me a detske pisnicky..po narozeni kdyz to uslysi tak bude klidnejsi
23. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak o tom jsem nic neslyšela... ale říká se, že když se pouští hudba (jákákoliv) v těhu, tak si to pak mímo vybaví... no, z mé momentální zkušenosti můžu říct, že se naší maličké líbí Roxette :slight_smile: když si jejich hudbu pouštím, tak se míma roztančí po celém bříšku :grinning: i když je možné, že je to i tím, že jí do toho "zpívám"... tak třeba se vzteká, kdo ví? :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm zajimave ja poustela obema detem Depeche Mode a Placebo a Suede a kdyz to slysi jsou v pohode :sunglasses:
23. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je škoda. Mrkněte sem :wink: : http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/skola-a-vzdelavani/2896-chcete-chytre-dite-doprejte-mu-mozarta
Ale určitě bude něco na tom, co tu píšete. Tak já teda nebudu plašit se spešl hudbou:wink:
24. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
POUŠTÍTE svému nenarozenému miminku (svému bříšku) hudbu, povídáte si s ním? Poznáte, jestli se mu hudba líbí nebo ne? Kope nebo naopak nedělá nic?
5. zář 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám úplně stejný hudební vkus jako aponchie :grinning: ale teď jako těhotná mám chuť spíš na něco jemnějšího jako je Hana Hegerová, tu miluju..a třeba jsem hrozně ráda poslouchala i Pavarottiho, ale ten mě teď rozesmutňuje, ne-li dojímá, stejně jako Cat Stevens :slight_smile:. Líbí se mi i Freddie Mercury a včera jsem si celý den pobrukovala písničku Hany Zagorové Maluj zase obrázky (asi hormony :grinning: ). Co posloucháte vy?

A jestli se malému v bříšku H.H. líbí nebo ne, nevím, protože mám čas poslouchat hudbu obvykle jen když uklízím, žehlím, vařím atd., takže ho nestíhám sledovat.

A nepovídám si s ním, myslím na něj, občas si pohladím bříško, ale připadá mi to zvláštní. Já doufám, že prostě i tak cítí, jak se na něj těším a co pro mě znamená. Ale možná se to časem změní :slight_smile:
29. zář 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každý asi pouští dítěti to, co se mu líbí a je mu příjemné...Nebudu pouštět něco, co nesnáším :slight_smile:
29. zář 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalo přesně tak :wink: :wink:
1. říj 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek