Pouštění hudby mimču v prenatálním stadiu, poradíte?

elizabeth171
15. srp 2012

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s pouštěním hudby mimčům v břiše. Teď jsem o tom četla několik zajímavých článků a našla jeden audio systém, který se u nás prodává. Tak váhám a budu ráda za jakoukoli radu. Předem díky

anrebcz
16. srp 2012

@elizabeth171 Ahoj, ja jsem se o neco podobneho zacala nedavno zajimat. Neplanuju teda kupovat specialni sluchatka a davat si je na bricho, ale nasla jsem si na amazonu nejake CDka s klasickou hudbou pro miminka. Pisou tam, ze je to uklidni a ze jim to pomaha usinat. Takze jsem si par skladeb stahla do mobilu a posloucham to cestou do/z prace ( normalne taky posloucham hudbu, ale spis moderni zanr). Uvidime jestli to k necemu bude.
Jo a jeste jedna vec, jedna maminka psala na netu, ze v tehotenstvi hodne poslouchala jednu konktretni pisnicku a kdykoliv ji pak pustila miminku tak se krasne uklidnilo a hned usnulo tak to chci taky zkusit, vyberu jednu skladbu kterou budu poustet casteji nez ostatni a uvidim jestli to bude fungovat 🙂

sarkar
16. srp 2012

@anrebcz To je super, to taky vyzkouším 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru