• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Aktivita v bříšku je podobná aktivitě míma po narození?

7. února 2010 
Ahojte, nemůžu najít, jestli už tady není podobné téma, ale měla bych dotaz hlavně na mamče dvou a více dětí, jestli vaše mimča jsou stejně aktivní jak byly v těhotenství. Můj první syn byl pohodář v bříšku a je pořád, tak když vidím, jak mi teď druhý mimi v břichu řádí , tak se docela děsím, jestli to bude takový divoch i po narození.
6. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v knihách četla, že to nesouvisí. v břiše mám kliďase, tak by mě taky zajímalo, jestli mu to zůstane...
6. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak já měla v bříšku klidnou holčičku přes den kopala ale malinko a večer semnou spinkala a to má tak do ted večery spinká krásně :slight_smile: něco na tom bude ale nemusí to být vždy pravidlem :sunglasses:
7. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

já to mám podobně jako murynka. Malý byl i v těhotenství docela klidný a krásně v noci spinkal. Teď to zatím má tak stále.
7. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, malý byl v bříšku kliďas. V noci spinkal a i přes den toho moc nenakopal. Nejvíc teda po sladkém, to s ním šili všichni čerti :grinning: . Po narození hodně spinkal. Ale od té doby, co objevil hračky a začal objevovat svět kolem sebe, tak je to šídlo neposedny. A určitě bude hůř. Všichni mi říkají, že to bude hyperaktivní šídlo :sweat_smile: :grinning:
7. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestřenka měla v břichu strašnou divošku - kopala celé dny a po narození byla jako milius - nádherně spala a je to hodná holka dodnes - takže to nesouvisí :wink:
7. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky holky, crawler, to jsi mě uklidnila, já jsem sice četla, že to nesouvisí, ale zkušenost je zkušenost, že :wink:
7. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek