Používáme cookies. Více informací zde. OK

Aktivní choditko ano či ne?

ivisek80
8. srp 2017

Ahojky holky chtšla bych se zeptat na nazory jestli porizovat aktivní choditko,zda je to na neco ci ne a vase nazory a zkusenosti s nimi,mate nejakou firmu choditka co by jste smele doporucily?🙂

gnozka
8. srp 2017

Aktivní choditko mame . V podstate jsme ho moc nevyuzili. Nedavala bych dítěti pokud jeste nema stabilitu a spis se za tim tak nejak vlece to je spatne . Dite se ma naučit nejdriv chodit do strany kolem nábytku . Dneska uz bych ho nekupovala 🙂 za me zbytečnost . Dite se naučí spravne chodit samo kdyz je připravené .

panickatlamicka
8. srp 2017

@ivisek80 aktivní chodítko mění těžiště těla, takže vhodné úplně není. Ale rozhodnout se musíš sama. ☺

pajula123
8. srp 2017

U nas si syn s aktivnim choditkem vyhral s temi tlacitky a tocitky,ale nechodil s nim 😀 chodit zacal potom proste sam a ja byla radsi,bala jsrm se,aby mu "neujelo"

stastnablcha
8. srp 2017

ahoj. ja by som do choditka nesla. jednak sa to moc asi nevyuzije a dvak sa hovori ze to neiej dobre na nozky..

yerry
8. srp 2017

@ivisek80 u první dcery jsem jo měla, ale nechodila s tím, jen do toho házela balónky, hezky to hráli písničky... Druhé dceři ho asi ani na chození nedám, je to zbytečné, každé dítě se naučí chodit dřív nebo později a žádný urychlovač vývoje není vhodný

marrrtinna
8. srp 2017

Ja jsem poridila kompromis interaktivni choditko a odrazedlo v jednom od fischer price a je super poslu foto video neslo je moc velke

marrrtinna
8. srp 2017
ivisek80
autor
8. srp 2017

To vypada celkem slibne a clovek nekupuje neco zbytečneho co by nevyužil...a libi se mi ze je to i odrazedlo a i hracka jen dcerku zajima jen neco chvili a pak už zase ne...

lv
8. srp 2017

Evelínka ho měla, za 200kč z bazaru. Až chodila do strany kolem nábytku, dlouho, bála se pustit sama vpřed a to přidržování, tlačení před sebou jí pomáhalo.

lv
8. srp 2017

https://www.modrykonik.cz/choditka-a-hopsadla/ Evelínka je na té 3.fotce 🙂

marrrtinna
8. srp 2017

@ivisek80 taky mi bylo lito vrazet zvlast do choditka a pozdeji do odrazesdla s tim si vyhraje delsi dobu a jeste to zbira hracky🙂

marrrtinna
9. srp 2017

Nasla jsem ho za dobrou cenu na sbazaru https://www.sbazar.cz/poncova.petra/detail/2219...

Sem začni psát odpověď...

Odešli