• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Anketa: Jste pro obnovení trestu smrti?

24. června 2008 
Knuffel. Já jsem teda ateista, ale Ty jsi hustá. :grinning: Eskamotéři ... :grinning: Snad to nikoho naurazí.
17. čer 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisulik...co to znamena urcit vinu na 100%?
17. čer 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisstin, souhlas. Já bych právě nemohla být věřící pro to pozadí, na kterém se církev pohybuje. Jako inkvizice a tak předvedla svoje. A mezi vírou (v cokoliv) a církví vidím velkou propast.
17. čer 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako, když někdo věří, že naše dušička přijde do nebe nebo do pekla, že panenka Marie počala jako panna..to je mi fuk :wink: at si tomu věří....to mi přijde vcelku neškodný :wink: ale jak jsem psala křížové války počínaje, přes inkvizice..přes 11.září konče :unamused:
17. čer 2008 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, čo ste odbočili od témy ohľadne náboženstva : http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=49423&vGroupOffset=0
17. čer 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriamkac...no ze nemozeme niekoho potrestat smrtou ak jeho vina nie je na 100% dokazatelna...nerobim na kriminalke...hhehe..ale len tak laicky ma napada...ze ked niekolko svedkov uvidi niekoho vrazdit...alebo ked sa to cele nafoti, natoci..ja neviem..tak nejako..
17. čer 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: pže já si myslim, že náboženství a trest smrti maj dost společnýho :wink:
17. čer 2008 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miriamka - no ale když nezemře, tak se taky nevyřeší nic :unamused: . Je to zrůda a ve společnosti podle mě nemá co dělat. Pokud se stát nedokáže postarat o to, aby ho někde uklidil tak, aby se ostatní nemuseli bát, že uteče z léčebny nebo ho po 20 letech pustí, protože byl v kriminále hodnej (taky co tam měl asi tak dělat), tak já teda jiný východisko nevidím. Jasně, tenhle asi dopadne v kriminále špatně, protože má na triku malé dítě, ale co ty ostatní?
17. čer 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin - bingooo :slight_smile:
17. čer 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin, aj ja si myslím, ale my sme len o náboženstve zapísali hromadu strán... :grinning: :grinning: :grinning: teda ja viem o ňom hovoriť hodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
melory..normalne som ta uz cakala..nejako som si ta tu privolala :wink:
17. čer 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: mě taky zajímá, ale jen z historického hlediska, ne jako styl života :wink:
17. čer 2008 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisulik ja tiez nie som kriminalista, ale netreba skumat aj priciny toho cinu? co ak svedkovia a kamery natocili zenu ako zabije svojho muza a dve hodiny pred tym ten muz zbil svoje deti a robil to napr. pravidelne???....Je takato zena pri 100% preukazanosti viny odsudena na trest smrti??????
17. čer 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, netahejte do toho, šmarjajósef, ještě náboženství, to už se z toho nikdy nevymotáme :grinning:
17. čer 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss: tohle už není o víře, ale o fanatismu.
Sisulik: tak existují přímé a nepřímé důkazy. Pouze na základě nepřímých by se těžko posílalo na smrt, si myslím.
Petrolejka: jako někdy to tak fakt vypadá, nekecám, ale viděla jsem i povedené svatby s moderním proslovem a minimem nábožných kydů...
17. čer 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriam...v tych 100% som myslela vsetko to co sa sama pytas...trest smrti je hakliva vec...nevykonat ju len tak zhurta...
17. čer 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak..mně se líběj ty černošský kostely, kde se pěkně zpívá :slight_smile:
17. čer 2008 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber neviem ako u vas, ale u nas existuje tzv. "vynimocny trest dozivotia" a na ten neplati ziadne prepustenie ani amnestia....a pokial by este takyto vazni makali a robili, tak preco by radsej nemal hnit v base....do konca zivota.
17. čer 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miriamka - samozřejmě se musí rozlišovat zabití a vražda. A taky není vražda jako vražda....já bych ho dávala za ty brutální, protože to je fakt děs
17. čer 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic baby..bylo to moc podmětné a zajímavé..ale jdu hají..brou hou :wink:
17. čer 2008 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miriamka - pokud neutečou - viz Čabrada
17. čer 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisulik len to "vykonavanie zhurta" sa da krasne zneuzit, lebo ked to raz dovolis...tak takych pripadov sa zrazu najde kopa....ktore su 100% :slight_smile:
17. čer 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss..dobru..
17. čer 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber to by som popravila tych, ktorym usiel :angry:
17. čer 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriam..ale ja si myslim, ze kde je trest smrti povoleny, tak si na taketo omyly davaju velmi velky pozor...napr. v kuvajte ked dostane niekto trest smrti, tak sa to napise v novinach..ibaze zriedka nieco take v novinach najdeme...to neznamena ze tu nie su vrahovia..ide skor o to, ze s dokazanim viny si musia byt privelmi isty..
17. čer 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisulík, ale manipulovať ľuďmi prostredníctvom médií je asi to najľahšie....
17. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemyslim ze by to bola manipulacia...ved i na SR sa pisu veci ktore sa udiali..udalosti dna..
17. čer 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby...tu uz je polnoc..ja uz idem do hajan...ledva dovodim na monitor...dobru noc a sladke snicky... :wink:
17. čer 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisulik staci sa pozriet do Ameriky na kolkych pripadoch si boli 100% isty......ja len tolko som chcela napisat, ze trest smrti nic neriesi.....aspon oficialny :slight_smile: ...ked sa nikto "udajne" obesi vo vezeni je mi to jedno. Ale podla mna......demokraticky stat by nemal popravovat ludi, su aj ine metody na ich potrestanie....lebo ako som pisala ja v tom nevidim riesenie ziadneho problemu spolocnosti. tot asi odo mna vsetko...dobru noc
17. čer 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To áno, pokiaľ sú to len udalosti. Ale si predstav komentáre... Keď ti niekoho týždne či mesiace budú vykresľovať ako totálnu beštiu a vraha, uveríš tomu, lebo nemáš inú možnosť sa presvedčiť... Omyl sa môže stať vždy. Keď je žalobca výrečnejší a robí si svoju robotu oveľa lepšie ako obhajca... (To som teraz myslela na zneužívanie tohto trestu. Nie je to tak dávno, čo bolo aj v Československu behom 4 rokov na trest smrti odsúdených 233 ľudí, z toho popravených 178....)
17. čer 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek