Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
9. črc 2008

Jojo, jsme to zdravý jádro 😉 I když nevím, jestli k němu zrovna teĎ chci patřít 😀 😀

No, já totiž neměřila úplně pořád, takže je ten graf takovej divokej. ANi luteální fáze nesedí, tak nevim... NO teĎ už je to jedno, že jo...

Máš dobrýho šéfa. Spousta jiným by to nedovolila a to už bys měla vyplácáno spoustu dovolený, co? 😉

Hledala jsem fotky Elly a Elu a ty jejich chlapáci už jsou teda fakt velcí...

michina
9. črc 2008

Holky, nesmíme zoufat, ono se to jendou proste podari!! MY jsme holt tech par procent, co ma ty problemy..

Mufy, co jsi dávala manžílkovi na zlepšení spermiogramu, pamtuješ si jeste?

mufy
9. črc 2008

Grej tak pokud nějaké fotky najdeš,tak je sem dej,ať se taky podíváme.

Jinak máš pravdu s tou dovolenou, je to fakt dobrý, kdybych byla někde jinde,tak tolik volna bych asi neměla.Takhle nemusím mít ani omluvenku, všichni to už v práci vědi.

Michi já mu dávala selen, zinek ne,na ten je alergický, pak vit. A, E, kys.listovou, L-Karnitin
jinak tady máš odkaz na Profertil a tam je napsané, z čeho se ten lék skládá a já mu to pak dávkovala. Je to levnější než ten Profertil a taky účiné.Teda u nás to nějak nemělo moc cenu.

http://profertil.cz/index.php?lang=cz&mid=30

grej
autor
9. črc 2008

Michi, vadí mu šahat na mě, když jsem od něj upatlaná. Myslela jsem si, že to trošku oživíme, že by to nebylo špatný. Třeba by se mu pak znovu chtělo. Ale bohužel. Teda jak ho znám, tak by se mu nechtělo, ale zkusit se to musí, že jo... 😀
Pusa po or... mu nevadí, to je v pohodě. Jako teda žádný francouzáky po tom si nedáváme, ale normální pusu v poho.

Lubrikanty jsou supr, sehnala jsem jeden výbornej a už si to bez něj nedovedeme představit. Myslím, že mi to i hodně pomohlo od těch mykoz. Nehrozí, že bych nebyla dostatečně zvlhčená, tudíž odřená a tudíž nemocná...

Michi - nám radili Selen, Zinek, Vit. E. A pak nějaký ten slovenský příparvek, ten je ale hodně drahej... Zkoušli jsme i kořen MACA, ale nějak nevim jestli to pomáhá, páč mi máme spermio dobrý.

mufy
9. črc 2008

Grej to je ten Profertil. Už ho prodávají i u nás,ale je to drahý. Nám teda po těch vitamínech spermiogram nějak neožil, spíš bych tipla,že se zhoršil,ale u každého je to jiné.

Lubrikanty jsou dobrý, taky je používáme.

michina
9. črc 2008

Jo tak normální pusa to jo, já myslela taky francii 😀
A kolik stojí ten Profertil, približně, já to na těch stránkach nenašla.. Manža má totiýž nějaké šeky do lékárny, tak bysme je třeba využili, ale když říkáte, že je lepší to koupit samostatně, tak to koupíme a bude to levnější..
Jdu mrknout na ty alba holek.

Joa me tenkárt od mykoz a zánetu librikant taky pomohl, hlavně ten od Dr. Mullera s australským olejem (ten je desifekční) a i tak příjemně chladil, takže to byla paráda!

michina
9. črc 2008

Teda ti chlapi Elly A Elucinky jsou už fakt velcí, na nich vidímme, jak ten čas letí.. 😠

grej
autor
9. črc 2008

My používáme tenhle: http://www.prozdravi.cz/doer-medical-silk.html
a je fakt supr...

Určitě to kupte zvlášť. Jen holt bude baštit víc tobolek najednou, ale ten můj si taky zvykl, bere tak 4 - 5 (ještě mu cpu vit. C a teď i betakaroten) a když mu náhodou zapomenu dát, tak se ozve a pomalu mi i vynadá 😀

michina
9. črc 2008

Jj, už se těším, až budu své zlatíčko taky dopovat.. 😀

zanetik
9. črc 2008

Ahojda děvčata opět nestíhám a ve volném čásku hledám skůtra a už ho mám, v pátek jedu do Olomouce si pro něj po práci 😉

Jinak jsem koukala jak se Michi rozepsala a taky na fotky kluků, to jsou fakt už chlapy, děs jak to letí...

grej
autor
9. črc 2008

Tak už ho máš, jo? Šikula🙂 tak opatrně, ať se na něm hned nevymázneš! Abys neměla na srazu Áčko 😉

Jojo, dopování zlatíčka mě taky baví. Jsem ráda, že to bez keců baští...

zanetik
9. črc 2008

No nakonec není z Pardubic,ale z Olomouce, tak snad dorazím celá 😀

Jinak Davidovi to asi nevadí,ale mě jo, mě se to příčí nevím proč, takže se líbat můžem pořád 😀. Jinak my zatím vitamíny nejíme,ale myslím že by je taky baštil bez keců...

Jinak dneska jdem z práce na bowling už se moc těším, se zas odraguju, hlavně jsem včera nemohla usnout, ani nevím v kolik jsem usla, radši jsem ani nekoukala, abych nebyla na sebe naštvaná...možná na mě začíná působit kafe, jsem ho měla před 20h...

mufy
9. črc 2008

Teda holky ti kluci jsou už velcí.To utíká..... 😵

Zan opatrně. 😨

Michi jen to své zlatíčko dipuj,ať taky pro to něco dělá.

No nic já už jdu, jdu za svým zlatíčkem.Dneska jdeme na grilovačku.Musím se pořádně oblíct,ale stejně už víc být nemocná nemůžu.... 😅 Tak papa

grej
autor
9. črc 2008

Tak papa Mufy, užij si to.

Zan - já si dát kafe takhle večer, tak nespím celou noc a navíc chodím pořád na záchod... 😀

michina
9. črc 2008

Manža mi dneska odjel k mamince, vzal si dovolenou, prý jí má hodně, no jo, on má n a rok 25, já jen 20 a ještě jí má z loňska... ☹ Chce vyrazit lovit cashe (taková celosvětová hra geocashing pomocí GPS) a u maminky bude mít východisko. Tak aspoň už jsem dneska domluvena s kamoškou na pokec a chtěla jsem za 14 dní žehlit, když už není takové vedro,a le asi z toho zase nic nebude.. to už mi ta kupa zase ale poroste 😠 ☹

zanetik
9. črc 2008

Tak já se loučím zítra pa, užijte si zbytek dne papá

grej
autor
9. črc 2008

Teda ten tvůj manžílek je u mamči docela často, co? Ale aspoň máš klídek... Lepší je pokec s kámoškou než žehlení... Já už nebyla na pokecu pořádným ani nepamatuju, taky bych si měla něco domluvit 😉 Ještě že jedeme v sobotu 🙂

michina
9. črc 2008

Jj, on je maminčin miláček, však mi taky trvalo několik let, než se odstěhoval od maminky. Ale tchýně je skvělá, jen prostě mají jiný vztah, takový bych chtěla se svou máti taky mít, leč, již je pozdě.. 😔

Taky se těším na sobotu, to nezavřem pusu! 😀

elly
9. črc 2008

Ahoj berusky,

prisla jsem se podivat...tak vas nejak porad docitam, kdyz mam cas..koukam dneska jsme meli dobre tema 😀 😀 a jako kdyby me piskalo v usich, jsem se sem sla podivat a zrovna jste plkaly o nas s Eluci 😅 ..jsme hodny, ze si vzpomenete..ja na vas myslim furt..... 😵 😉

Jinak jaka byla dovca Grej? Co domecek?

Michi a jak vy? Vy jdete v zari to zkusit co? To nejak na stejno k Grej ne? nejka ted nevim...nebo Grej je o mesic driv? Co nove zamestnani? Teda nove... 😀 ..ty uz jsi tam nejaky ten patek ne? 😀

Koukam, ze Zanet a Mufy jsou porad mezi vami....

Holky moc vam drzim pesticky...uz aby jsme meli pupiky 😵

Jo jinak Mike je uz velkej kluk..je mu 10 mesicu..fakt to utika jako voda. Clovek se ani nenadechnul a uz mu bude v srpnu rok...je zdravej a to je nejdulezitejsi na svete... 😵 mame dva zuby dole a ted nam rostou dva nahore...takze pravy pizizubky 😀

No zatim se mejte hezky..posilam pusinku a ja vas zase budu docitat.. 😉

zanetik
10. črc 2008

Dobré ranko 🙂
Elly jsme moc rádi, že jsi se přišla kouknout na náš...my stále bojujem, ale letí to...hlavně na malým to je vidět...co nevidět bude chodit co...
Tak já dneska mám v plánu s dvouma spolužačkama jet za třetí spolužačkou co má ročního Honzíka,ale má teď období, že pořád brečí ani člověk neví proč, tak taky nic moc...nejdřív ji v noci nechtěl spát byla s ním 20x za noc vzhůru to si nedovedu představit...

elly
10. črc 2008

Ahoj Zanet,

jo vsak uz se na vas stesti taky brzy usmeje... 😅 to by v tom byl rarasek, ze ne 😀
Neboj, vstavani je v pohode...zenska ma pak takovej 6 motor, co te zene z postele 😅 ..Nekdy je to stesk, nekdy palc ze psani..nejake zle sny..vsak ono to prejde.. 😉

divabara
10. črc 2008

Ahoj holky,

přišla sjem se na vás mrknout.Měla jsem teď nějaké zažívací problémy, bývám docela dost nafouknutá a pak to nejde ven, takže se pak dostaví křeče,ale asi je to v těhu normální stav...

Michi tys tady nějak řešila spermiogram manžela, tak sem přidám taky nějaké ty rady, jestli pomohly, to nevím. První spermiogram vyšel u manžela docela dost blbě,takže se doktoři divili, že vůbec těhotním...No já mu nasadila dýňová semínka kvůli selenu a zinku, protože po tabletách se mi osypal. Stačí denně sníst pár semínek, sice je to pak opruz,ale dá se to zvládnout, já je jím taky pořád.Beru to místo tabletky. Taky bral kapky Maralan a pak ještě Masculan,ale asi mu nejvíc pomohlo to, že s naučil pít vodu místo kafe, černých či zelených čajů a tak.Bylo by dobrý do něho dostat i jednou týdně tuňáka kvůli vitamínu E nebo olivový olej, mimochodem, to taky teď papám. Já těhu vitamíny vůbec neberu a zatím mám krevní obraz i cukr v pořádku...prostě tabletám moc nevěřím 😉 Nedokážu si představit,že tělo je schopné z jedné tabletky strávit 20 vitamínů či stopových prvků, teď mám na mysli těhu vitamíny. Jediné tabletky, co jsem brala byla kyselina listová od firmynord pharm biofolic...

Tak papa,
Bára

mufy
10. črc 2008

Ahojky holky,

já se cítím čím dál tím hůř.Nějak jsem to neodhadla, měla jsem raději v to pondělí zůstat doma, když mi bylo špatně a teď co chodím do práce je mi každej den hůř a hůř. Tak nevím,jak to s tím srazem dopadne. Uvidím pak v sobotu ráno. Dneska skoro chodím a to jsem zase blbec včera seděla venku a byla pěkná kosa, tak se mi to zhoršilo asi i z toho. Ach jo, já bych tak šla nejraději domů do postele.Je mi fakt zle. ☹

Elly to jsme rádi,že ses na nás přišla podívat.Jsme tu pořád, nic se u nás nějak nezměnilo.

elly
10. črc 2008

Ahoj Mufy,

no tak bez do postylky holka jedna...pekne se vylezet 😉 ...a jak to ted bude u vas? Neco jsem cetla o jinem darci? je to tak?

grej
autor
10. črc 2008

Ahoj holky,
Mufy, to je mi líto☹ To je tak, když člověk nechce "naštvat" zaměstnavatele se svojí nemocí, co? Pak na to dojede sám☹ tak se aspoň po večerech pořádně kurýruj... Hlavně že jsi včera psala "hůř už být nemůže", co? 😉

Ahoj Elly - no jo, zrovna jsme na vás myslely 😉 Adámek i Mike jsou už fakt chlapáci!! HOlky, ani nevíte, jak vám to přejeme. A závidíme 😉 😀

Náš baráček dobrý, pořád pokračujem. Ted teda máme chvilku oraz, protože manža makal celý jaro, ale snad zas brzy začnem. Musíme ještě dodělat terasu, schody a zateplit. Dovča bezvadná, hned bych jela znovu 😉
Furt vám slibuju ty fotky, jenže ti známí my je samozřejmě nepřinesli, takže snad mi dnes dorazí poštou a zítra už sem konečně něco dám.

U nás vidíme IVF až tak na září, když to dobře půjde. Tak už jen aby to rychle uteklo. Vychází to, že bychom mohly jít všechny v podobným termínu 😉 Ještě Zan aby se k nám přidala 😉

Tak pa Elly a zase přijď. Dostáváš jedničku s hvězdičkou, protože je vidět, že nás fakt sleduješ 😉

m.c.
10. črc 2008

čus holky,
přidávám se k elly, taky vás "šmíruju" 😀 , čekám kdy se některé z vás zadaří a budu moct pogratulovat k mimču! Vidím že je vás tady už víc který neznám, ale jak vás čtu tak držím pěsti už všem 😉 . Četla jsem že plánujete srazík, tak si to užijte!

Ten čas fakt letí, ani není možný že už je to tak dlouho co jsem k vám chodila, malá roste jak z vody, kromě toho že je teď šílenej mamináč tak je moc hodná.

Mějte se, neztrácejte optimismus, jednou to vyjde všem!!!!

zanetik
10. črc 2008

m.c a co takhle si udělat s námi výlet vlakem do Pardubic 😉
Jinak Petruška je taky krásná a jak to máte s chozením vy? Holky jsou většinou šikovnější...

Mufy a nemůžeš jít domů a zítra to vyležet? Moc by mě mrzelo kdyby jsi v sobotu chyběla ☹

mufy
10. črc 2008

Grej máš pravdu, já to spíš brala kvůli penězům i kvůli dovolené a asi jsem na to dojela. Dneska to musím ještě vydržet, stejně pak musím jít k babičce, která je nemohoucí,tak si lehnu až večer, i kdy ta představa,že přijdu až večer je hrozná. Brrrrr..... ☹
Zítra je už pátek,tak to snad taky nějak vydržím,jenže nejhorší je,že mě začínají bolet záda a ruky a to je známka toho,že je fakt něco špatně.Takže to s tím srazíkem moc růžově nevidím a bylo by mi to moc líto.Jenže se musím vykulýrovat,protože bychom chtěli jet v pondělí a úterý na chatu,tak to by mi asi neprošlo,že jsem neležela a že jsem trajdala.

Elly máš pravdu, my už musíme mít dárce.Je to škoda,ale já pořád věřím na zázrak.Snad to nějak klapne.Bylo by to skvělý,kdyby se nám v tomto roce všem konečně zadařilo.

m.c. tebe taky strašně rády vidíme,že je všechno v pořádku.Malá je moc krásná. 😵

Baruš ještě to chvíli vydrž a pár měsíců a budeš rodit. 😉

grej
autor
10. črc 2008

M.c. Ahoj!! Péťa je fakt krásná🙂 POvedla se vám 😉
Jasan - pojeď s námi na sraz🙂

Mufy - to je jasný, musíš se vyležet. To je nejdůležitější... Uvidíš jak ti bude. Moc rády bychom tě tam viděly, ale zas to nemůžem lámat přes koleno.

Mluvila jsem včera s Majmu. Už se moooc těší. Musím mrknou na net, jestli tam najdu nějakou restauračku. Majmu říkala něco se zahrádkou /ale zas ne moc u silnice/, ale obávám se, že má být hnsuně. Zítra má být 30, ale v sobotu zas 25 a přeháňky :-/