• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Babinec z října 2006

18. srpna 2013 
Holky potřebuji radu, nevím jak se jmenovala chlapecká skupina za naším " mladých let ". Byla podobná jako Backstreat Boys a měla taky 5 členů. Zpěvák měl takový kudrnatý vlasy. Nemůžu si vzpomenout.....

Grej no ona právě přemýšlí nad redukcí, mají si to rozmyslet. :confounded:
4. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Take That?? (nevím ajk se to přesně píše...)
Nebo The new kids on the block. To byli moji favoriti :grinning:

NO, tak toj í vůbec nezávidím Ale do tří bych asi nešla. Je to dost velký riziko, navíc pak tý práce... Nemůžeš se pořádně věnovat ani jednomu mimi...
4. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufy, ale pekne ji vyzpovidej, co udelala proto, aby se ji embrya uchytla, to nas zajima! Ja beru i tri! lepsi nez nic! :grinning: :grinning: :grinning:
To se to ted keca... :sunglasses:
4. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej ani jedna z nich to není.
Ještě připomenu jejich jednu písničku - videoklip - holka si tam hrála s jejich loutkama a písnička se zřejmě jmenovala bay bay bay......

No nic tak já valím domů a mějte se pěkně, zítra je pátek....
4. zář 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To bylo myslím Babe... A to je fakt od Take That...
4. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm, tak Babe to není. KOukala jsem na klip a o loutkách tam nic není. Ale ty loutky mi něco říkaj... Z těch chlapeckých mě napadá snad už jen East 17...
4. zář 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry, ze vam sem lezu, mufy neni to nahodou NSync - Bye Bye Bye http://www.youtube.com/watch?v=lC6l-waeO6E&feature=related :wink: jinak pozdravuj sestrenku a ze ji preji jen to nejlepsi rozhodnuti pro ni, neni to vubec jednoduche se rozhodnout mezi redukci
4. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Smilers - ty jsi hvězda!!! Díky za Mufy i za sebe, protože já nad tím furt dumám :grinning: :grinning:

A jak se daří, vám 4 v 1 :grinning:
4. zář 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej :grinning: no jeste, ze je to youtube, jinak bych taky premyslela, kdo to je :grinning: :grinning:

zatim se dari dobre, pristi tyden nas ceka genetika, tak snad bobci budou ok a konence se dovime, co to bude :dizzy_face: no a jinak si zachvilku zacnu asi balit tasku, pac pri trojkach musim pocitat s hospitalizaci kdykoliv, no se nenudim:slight_smile:

a co ty grej, jdete do dalsiho IVF?

jinak michin zadny recept na trojky neni, bud je telo pripravene a udrzi vajicka nebo ne, jedine co ty muzes udelat byt treba pri transferu v pohode a proste to brat normalne
4. zář 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, diky Smil. Zatim jsem vpohode, uvidime, az zacnu stimulovat... :grinning:
A já teda nervy nemela, protože tu pïsnicku vubec neznam, teda spon ne na papire.. :grinning:
4. zář 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě právě Nsync vůbec nenapadly. A popravdě v tom youtube neumím moc hledat. Stačí, že jsem tam našla to Babe :slight_smile:

No, hrozí vám to asi pořád, co? Moje kámoška čekala dvojčata a místo v lednu rodila v listopadu :wink: A holky rostou jak z vody :slight_smile: Přeju Vám, abyste měli aspoň jedno jiný pohlaví, protože mít doma 4 chlapy - to je na provaz :grinning: :grinning:

My právě stimulujem na druhý pokus. Folíci zatím rostou líp než minule, tak jsem ráda. V sobotu jdem na OPU, tak snad tam bude co nejvíc vajíček.
4. zář 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej jj cetla jsem, ze mas urodu, vas sem tam smiruju :sunglasses: tak drzim palce at je vajicek co nejvic a hlavne at vsechny dobre rostou :wink:

grej ono pri vicedtnych tehu porad neco hrozi, no ja doufam, ze prcci nebudou zas tak akcni a opravdu to spolem dotahneme aspon do toho 30 nebo 34tt, samo nej by byl 36 nebo 37tt, toz tolik chlapu by me nevadilo, tatka planuje klabzubovu jedenactku :grinning: :grinning: ale vsichni nam to tipuji na dva kluky a jednu holcicku

michi neboj, to zvladnes a ani se nenadejes a mas tu ET :wink:
4. zář 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, a co delas pri stimulaci jinak nez normalne? Kolik pijes tekutin? :wink:
4. zář 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
michi melo by se pri te stimulaci pit hodne aspo 3 litry, pro me to byl zahul, ja nejsem zvykla tolik pit a krom toho jsem v te skupine, ktere hrozi pri stimulaci OHHS
4. zář 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Smil, leti to. Nedávno jsi byla 9tt a už 21tt. taky ti drzím palec, at je vse dobry!
4. zář 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak poznas, ze jsi ve skupine, ktere hrozi hyperstimulak, jsou nejake body?
A je jendo, co pijes, sladke, bublinky, vodu, dzus...caj cerny, ovocny, bylinky?
4. zář 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Smilers - neseš to dobře, to je fajn:slight_smile: To pak budete mít i pohodový děti:slight_smile: Tak to by byla nejllepší kombinace, ne? Dva kluci by ochraňovali tu malou cácorku :wink:

Michi - já nějak ani nic. Minule jsem se snažila víc pít, ale teď to nějak nezvládám. Vypiju tak litr a půl denně a jsem ráda. Z toho mám půl litru kontryhele a zbytek vody. Dělám co můžu, ale nějak to do mě neleze... Naštěstí s mýma počtama snad HSS nehrozí...

Díky smilers, snad porostou:slight_smile:
4. zář 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
HSS hrozí, když vyroste hodne foliků?
4. zář 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já piju vodu. To mi nejvíc chutná. JO - brusinky baštím sušený. ALe proto, že mi chutnaj a že jsem měla pocit, že na mě leze něco na močák,. ALe už je to dobrý.
Já myslím, že to hrozí holkám s PCO nebo kdo už má vyzkoušený, že na hormony hodně dobře raeaguje (třeba když stimulovala na IUI nebo tak)...

Já si teda myslela, že budu reagovat skvěle a dopadlo to přesně naopak...

Nemyslím, že by to bylo hodně folíkama. Moje kámoška měla při stimulaci na IVF 4 folíky. Tam HSS neměla. Ale kdysž předtím stimulovala na IUI , tak to měla. Neopčítám, že při stimulaci na IUI by měla nějaký horentní počet. Těžko říct, v čem to vězí...
4. zář 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
michi no ja mam PCO kvuli nadbytku LH, coz je lutealni hormon, proto jsem musela pichat jen puregon, pac tam skoro neni, prave kvuli tomu me bylo receno, ze u me vic hrozi OHHS , proto jsem pichal jen 60 jednotek 3xdenne, jako posledni me dali 100 jednotek a pregnyl do zadnice

no ja bylinky moc nemusim, ja pila vse, teda krom alkoholu, pac ten taky nejak nemusim, spise jsem na mineralky, mam rada bublinky :wink:

ono grej cloveku nic nezbyde nez to brat s rozumem a hlavne normalne, no nevim jestli buud met pohodove deti, porad se nervacim, jak dopadnou testy atd. :frowning2:

urco porostou, me tenkrat zavadeli dve ceckova ctyrbunecna a jedno beckove trojbunecne, no a jak to dopadlo:grinning: pak jsme se dovedeli, ze ani nepocitali s tim, ze se ujmou vsechna, pac vsechna tu kvalitu nemela dobrou
4. zář 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smilers - to bylo vaše první IVF?
4. zář 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
michï jedna se o bourlivou reakci organismu na hormonalni stimulaci, reakce vajecniku na indukci ovulace je charakterizovana rustem a dozravanim vetsiho poctu foliku.
4. zář 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej jj nase prvni IVF
4. zář 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
CO znamenaji ceckova abeckova? Jako A je nej (1), B (2) a C jako 3?
4. zář 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
michi to je jejich stupen ohodnoceni kvalit vajicek, ale na jakem principu to fakt nevim, nam rekli az po, ze moje vajicka nebyla moc kvalitni a byli udiveni, ze se chytla vsechna
4. zář 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, vím, co je HSS, ale nevedela jsem, ze jeste nejak vajicka hodnoti.. Taky jsem zvedava, jak budu reagovat.. Vubewc nemam zadneho tucha ani zadny pocit... Uvidime, jeste tak 3 tydny. Který den cyklu jsi začala stimulovat?
4. zář 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem zacla 1DC cichat synarel :wink:
4. zář 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, běžím dneska domů, papa! :sunglasses:
4. zář 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvedava, kdy začnu ja a jak... :slight_smile: Tak papa zítra!
4. zář 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky loucim, at vam to tu nezaplacavam :grinning: preji hezky zbytek dneska:slight_smile:
4. zář 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek