Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
4. zář 2008

Holky potřebuji radu, nevím jak se jmenovala chlapecká skupina za naším " mladých let ". Byla podobná jako Backstreat Boys a měla taky 5 členů. Zpěvák měl takový kudrnatý vlasy. Nemůžu si vzpomenout.....

Grej no ona právě přemýšlí nad redukcí, mají si to rozmyslet. 😖

grej
autor
4. zář 2008

Take That?? (nevím ajk se to přesně píše...)
Nebo The new kids on the block. To byli moji favoriti 😀

NO, tak toj í vůbec nezávidím Ale do tří bych asi nešla. Je to dost velký riziko, navíc pak tý práce... Nemůžeš se pořádně věnovat ani jednomu mimi...

michina
4. zář 2008

Mufy, ale pekne ji vyzpovidej, co udelala proto, aby se ji embrya uchytla, to nas zajima! Ja beru i tri! lepsi nez nic! 😀 😀 😀
To se to ted keca... 😎

mufy
4. zář 2008

Grej ani jedna z nich to není.
Ještě připomenu jejich jednu písničku - videoklip - holka si tam hrála s jejich loutkama a písnička se zřejmě jmenovala bay bay bay......

No nic tak já valím domů a mějte se pěkně, zítra je pátek....

grej
autor
4. zář 2008

To bylo myslím Babe... A to je fakt od Take That...

grej
autor
4. zář 2008

Hm, tak Babe to není. KOukala jsem na klip a o loutkách tam nic není. Ale ty loutky mi něco říkaj... Z těch chlapeckých mě napadá snad už jen East 17...

smilers
4. zář 2008

sorry, ze vam sem lezu, mufy neni to nahodou NSync - Bye Bye Bye

https://www.youtube.com/watch?v=lC6l-waeO6E

😉 jinak pozdravuj sestrenku a ze ji preji jen to nejlepsi rozhodnuti pro ni, neni to vubec jednoduche se rozhodnout mezi redukci

grej
autor
4. zář 2008

Smilers - ty jsi hvězda!!! Díky za Mufy i za sebe, protože já nad tím furt dumám 😀 😀

A jak se daří, vám 4 v 1 😀

smilers
4. zář 2008

grej 😀 no jeste, ze je to youtube, jinak bych taky premyslela, kdo to je 😀 😀

zatim se dari dobre, pristi tyden nas ceka genetika, tak snad bobci budou ok a konence se dovime, co to bude 😵 no a jinak si zachvilku zacnu asi balit tasku, pac pri trojkach musim pocitat s hospitalizaci kdykoliv, no se nenudim🙂

a co ty grej, jdete do dalsiho IVF?

jinak michin zadny recept na trojky neni, bud je telo pripravene a udrzi vajicka nebo ne, jedine co ty muzes udelat byt treba pri transferu v pohode a proste to brat normalne

michina
4. zář 2008

Jj, diky Smil. Zatim jsem vpohode, uvidime, az zacnu stimulovat... 😀
A já teda nervy nemela, protože tu pïsnicku vubec neznam, teda spon ne na papire.. 😀

grej
autor
4. zář 2008

Mě právě Nsync vůbec nenapadly. A popravdě v tom youtube neumím moc hledat. Stačí, že jsem tam našla to Babe 🙂

No, hrozí vám to asi pořád, co? Moje kámoška čekala dvojčata a místo v lednu rodila v listopadu 😉 A holky rostou jak z vody 🙂 Přeju Vám, abyste měli aspoň jedno jiný pohlaví, protože mít doma 4 chlapy - to je na provaz 😀 😀

My právě stimulujem na druhý pokus. Folíci zatím rostou líp než minule, tak jsem ráda. V sobotu jdem na OPU, tak snad tam bude co nejvíc vajíček.

smilers
4. zář 2008

grej jj cetla jsem, ze mas urodu, vas sem tam smiruju 😎 tak drzim palce at je vajicek co nejvic a hlavne at vsechny dobre rostou 😉

grej ono pri vicedtnych tehu porad neco hrozi, no ja doufam, ze prcci nebudou zas tak akcni a opravdu to spolem dotahneme aspon do toho 30 nebo 34tt, samo nej by byl 36 nebo 37tt, toz tolik chlapu by me nevadilo, tatka planuje klabzubovu jedenactku 😀 😀 ale vsichni nam to tipuji na dva kluky a jednu holcicku

michi neboj, to zvladnes a ani se nenadejes a mas tu ET 😉

michina
4. zář 2008

Grej, a co delas pri stimulaci jinak nez normalne? Kolik pijes tekutin? 😉

smilers
4. zář 2008

michi melo by se pri te stimulaci pit hodne aspo 3 litry, pro me to byl zahul, ja nejsem zvykla tolik pit a krom toho jsem v te skupine, ktere hrozi pri stimulaci OHHS

michina
4. zář 2008

Jj, Smil, leti to. Nedávno jsi byla 9tt a už 21tt. taky ti drzím palec, at je vse dobry!

michina
4. zář 2008

Jak poznas, ze jsi ve skupine, ktere hrozi hyperstimulak, jsou nejake body?
A je jendo, co pijes, sladke, bublinky, vodu, dzus...caj cerny, ovocny, bylinky?

grej
autor
4. zář 2008

Smilers - neseš to dobře, to je fajn🙂 To pak budete mít i pohodový děti🙂 Tak to by byla nejllepší kombinace, ne? Dva kluci by ochraňovali tu malou cácorku 😉

Michi - já nějak ani nic. Minule jsem se snažila víc pít, ale teď to nějak nezvládám. Vypiju tak litr a půl denně a jsem ráda. Z toho mám půl litru kontryhele a zbytek vody. Dělám co můžu, ale nějak to do mě neleze... Naštěstí s mýma počtama snad HSS nehrozí...

Díky smilers, snad porostou🙂

michina
4. zář 2008

HSS hrozí, když vyroste hodne foliků?

grej
autor
4. zář 2008

Já piju vodu. To mi nejvíc chutná. JO - brusinky baštím sušený. ALe proto, že mi chutnaj a že jsem měla pocit, že na mě leze něco na močák,. ALe už je to dobrý.
Já myslím, že to hrozí holkám s PCO nebo kdo už má vyzkoušený, že na hormony hodně dobře raeaguje (třeba když stimulovala na IUI nebo tak)...

Já si teda myslela, že budu reagovat skvěle a dopadlo to přesně naopak...

Nemyslím, že by to bylo hodně folíkama. Moje kámoška měla při stimulaci na IVF 4 folíky. Tam HSS neměla. Ale kdysž předtím stimulovala na IUI , tak to měla. Neopčítám, že při stimulaci na IUI by měla nějaký horentní počet. Těžko říct, v čem to vězí...

smilers
4. zář 2008

michi no ja mam PCO kvuli nadbytku LH, coz je lutealni hormon, proto jsem musela pichat jen puregon, pac tam skoro neni, prave kvuli tomu me bylo receno, ze u me vic hrozi OHHS , proto jsem pichal jen 60 jednotek 3xdenne, jako posledni me dali 100 jednotek a pregnyl do zadnice

no ja bylinky moc nemusim, ja pila vse, teda krom alkoholu, pac ten taky nejak nemusim, spise jsem na mineralky, mam rada bublinky 😉

ono grej cloveku nic nezbyde nez to brat s rozumem a hlavne normalne, no nevim jestli buud met pohodove deti, porad se nervacim, jak dopadnou testy atd. ☹

urco porostou, me tenkrat zavadeli dve ceckova ctyrbunecna a jedno beckove trojbunecne, no a jak to dopadlo😀 pak jsme se dovedeli, ze ani nepocitali s tim, ze se ujmou vsechna, pac vsechna tu kvalitu nemela dobrou

grej
autor
4. zář 2008

smilers - to bylo vaše první IVF?

smilers
4. zář 2008

michï jedna se o bourlivou reakci organismu na hormonalni stimulaci, reakce vajecniku na indukci ovulace je charakterizovana rustem a dozravanim vetsiho poctu foliku.

smilers
4. zář 2008

grej jj nase prvni IVF

michina
4. zář 2008

CO znamenaji ceckova abeckova? Jako A je nej (1), B (2) a C jako 3?

smilers
4. zář 2008

michi to je jejich stupen ohodnoceni kvalit vajicek, ale na jakem principu to fakt nevim, nam rekli az po, ze moje vajicka nebyla moc kvalitni a byli udiveni, ze se chytla vsechna

michina
4. zář 2008

Jj, vím, co je HSS, ale nevedela jsem, ze jeste nejak vajicka hodnoti.. Taky jsem zvedava, jak budu reagovat.. Vubewc nemam zadneho tucha ani zadny pocit... Uvidime, jeste tak 3 tydny. Který den cyklu jsi začala stimulovat?

smilers
4. zář 2008

ja jsem zacla 1DC cichat synarel 😉

michina
4. zář 2008

Holky, běžím dneska domů, papa! 😎

michina
4. zář 2008

Jsem zvedava, kdy začnu ja a jak... 🙂 Tak papa zítra!

smilers
4. zář 2008

ja se taky loucim, at vam to tu nezaplacavam 😀 preji hezky zbytek dneska🙂