Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
12. lis 2008

Tak já jdu dodělat kaši a jedu našim koupit baterii do vany a s obědem, pak zas na dvě návštěvy 😅 zatím pa

grej
autor
12. lis 2008

Artep - tak to jsou fakt ti samí 😀 😀
My to máme taky bez papíru. Taky přes známýho. To se pak blbě něco vymáhá, no... U nás se ještě navíc válí polystyren, který všude lítá. Bezva. Jinak na zahradu letos kašlu. Všechno listí co spadlo nechávám ležet a doufám, že to pod sněhem (/jestli nějaký bude) shnije 😉 Všude nechávám i padlý jablka, prostě všechno. Jen mi štve, že nám rozšlapali trávu jak za barákem, tak v záhonku před barákem. Počítám, že to asi kytky nezvládnou a nepřežijou ☹

Tak ať ti to jde...

mufy
12. lis 2008

Jé holky tak tomáte teda trápení s řemeslníkama.No já si myslím,že jsou čím dál tím horší.Třeba v dřívější době by se toto stát nemohlo. No oni by nejraději brali peníze za nic.Musíte na ně dupnout, hlavně vaši manželé.

Grej sice to pod sněhem nepůjde vidět,ale počkej až zase sníh opadne.A to budeš mít před porodem.Kdo to pak bude uklízet? No necháš to až po porodu, přehodíš dítko přes rameno a začneš uklízet....Hahahahaha 😀 😀
Ještě že my nemáme barák.S tím je ale starostí jak slyším.To mě stačilo, když nám dělali zateplení a plastová okna.To bylo teda něco a ještě ty plasťáky jsou k ničemu.Máme tam plíseň a mokro.Raději bych brala zpátky ty stará okna. 😠

artep26
12. lis 2008

Grej 😀 😀 😀 asi to jsou fakt ti samí 😀 😀 😀
No já se to snažím všechno dát dokupy teď, to střídání stimulka, OPU, OHSS, KET ... a pak 14 dní nemoct nic dělat, teď zase KET a pak 14 dní se šetřit - musím to všechno do zítřka stihnout, pak už bude prosinec a kdo ví jestli nebude chumelit. 😒
Já bych se na to taky nejradši vyprdla, ta záda mě fakt berou. Ale manža má strašný práce, je před koncem roku a lidičky to chtějí mít na Vánoce doma krásné tak maká a maká 😀
Jo a Grej novinka 😀 😀 😀 manža mi právě dělá dvířka do kuchyně 😀 naštěstí má kšeft, kdy lidi chtějí stejná dvířka jako budeme mít my, tak to spláchne najednou. Kdyby na tenhle kšeft nekápl, tak dvířka nebudu mít snad nikdy. Takže na Vánoce už to tu budeme mít šik 😉
Mufy ahojda 😉 🙂

grej
autor
12. lis 2008

Mufy - plíseň a mokro? To vám to asi špatně udělali... Nám takhle plesnivělo jedno okno a pak manžel zjistil, že ti blbci byli líní vyndat starý venkonví parapet. A jak na něj pršelo a nebylo to nějak odizolovaný, tak to teklo do baráku... Jinak to chce hodně větrat a topit, no...

S těma jablkama jsem to tak dělala vždycky a ono se to vždykcy nějak rozloží, tak doufám, že to bude i letos🙂 Navíc, na druhý půlce zahrady snad už letos začne švagrová stavět, tak to všechno zakope pod zem 😉

Hurá Artep - konečně dvířka 😀 Už jsi bez nich sakra dlouho, co??? Můj manža se zas pochlapil a dodělal odvětrání na digestoř. Ale zadělanou díru pod vanu ješě pořád nemáme 😀 Takže máme krásnou novou vanu, nově krásně obloženou, ale když vlezeš do koupelny, tak na tebe vybafne ta díra, kterou se tam leze, když chceš vyčistit odpad 😀

artep26
12. lis 2008

Grej 😀 😀 😀
všude je něco. Jsem holt ta kovářova kobyla co chodí bosa.
Dvířka budou, ale dveře máje jen vchodové 😀 😀 😀 taky děs. Ale mně to už ani nepřijde, bydlíme zatím jen dole, topení máme v podlaze a takhle mám přehled kde se co děje. 😉
No mám slíbeno, že než bude mimi tak dveře budou. Takže doufám, že dodrží slovo. U nás je to na dlouhé lokte, nejdřív zákazník a pak já 😒 A to mi říkal, že mě naučí truhlařit. Túúúúúúúúdle núúúúúúúúúúúdle. To už bych si pak dělala všechno sama.
Jdu si vzít Utrouš a dadnout na chvilku.
Začalo pršet takže na mě asi leze spaní 😀 😀 😀

grej
autor
12. lis 2008

Artep - tak to já jsem taky kovářova kobyla. Sice jsem tu psala, jak mi manža přezouvá kola, ale než jsem ho k tomu vždycky dokopala - to byl děs. Když mi neostřikovalo zadní okno, tak se furt vymlouval, že je zima, že nebude lézt pod auto (to jsme ještě neměli dílnu) a pak zas bylo jaro a to prý už nemusím ostřikovat. Na zabití 😀
U nás taky začalo pršet. Byla jsem teď s bráchou na obědě, pěkně jsem se napucla, takže bych taky spala...

Novinka - opět se fasádníkům něco nelíbí. Nejdřív si stěžovali, že jsme jim koupili špatný lepidlo. Kecy - bylo to nejlepší lepidlo od Knaufu na trhu. Jenže oni ho neznali, tak hned bylo špatný. TeĎ zas máme pro změnu špatnou fasádu.

Manža se mě včera ptal, kolik by tak dostal za zabití Ukrajince. Myslím, že kdybychom ho pořádně zakopali, tak by to mohlo projít, ne? 😉 😀 😀 😀

artep26
12. lis 2008

😀 😀 😀 😀
No zkusit to můžete. A psala jsi že švagrovka bude stavět, tak ať kopnou pořádně hluboko 😀 😀 😀 to bude tutovka, pod základama ho nenajdou 😀 😀
No jo no ... my to máme taky všechno špatný, z toho si nic nedělej. Oproti tomu jak to odhadovali to máme o moc pracnější než se zdálo, pořád hekají jaká je to dřina. Jenže se nedivim že jim to přijde jako dřina, když furt mají nacpaný břicha (svačí 4x denně), pijí pivo a po kapsách mají placatice s kořkou 😠 😠 😠
Jen čekám kdy se někdo sesype dolů.
Jeden den dokonce manža musel na střechu. Ptala jsem se ho proč tam byl a on prý ten známý, co má firmu (normálně s nima dělá) byl na šlupky tak ho ze střechy vyhodil a šel dělat místo něho. 😠 Vrchol, co??

grej
autor
12. lis 2008

To je fakt 😉 Jenže než švagrová kopne, tak by nám pěkně někde hnil. Oni příští rok budou dělat asi jen inženýrský sítě ☹

Jo - tak to u nás taky hekaj. Barák je křivej, okna jsou křivý... A když jim řeknem, že to stavěli Úkačka stejní jako oni, tak to prý neni možný... Že oni by to takhle nezprasili. Náhodou, barák nám přistavěli docela obstojně. Taky s nima byly problémy, ale rozhodně ne takovýhle jako s těmahle.
Ale tos neviděla, co jsme pak nacházeli zastrkaný po baráku - tolik prázdných krabic od vína a flašek od piva, to jsem fakt dlouho neviděla. Při těch promilích, co do sebe museli narvat, se divim, že nám ten barák ještě nespadl na hlavu 😀 Ale nikdy jsme je neviděli chlastat. Museli to dělat potají...

Ty jo, taky to máte veselý... Ono je blbý, koukat se, jak se ti někdo zabije na baráku, co? Když je ožralej jak prase... Ach jo, máme to těžký...

mufy
12. lis 2008

Grej no ty okna asi blbě udělaný nejsou.Prý tam máme vlhko. A to bydlíme hned pod střechou, takmožný to je.Máme otevřené okno na větračku,ale moc to nepomáhá.Až bude mrznout, tak na to kašlu, jinak bychom zmrzli.To je na prd.A šíleně se nám ty okna rosí.Jenže nikdo nám s tím nic prý neudělá.Takže to máme až do smrti.

Artep tak všechno stihni,aby jsi pak už nemusela nic dělat a jen nožky nahoře.

Holky já už půjdu za chvíli domů,tak kdybych se nestihla rozloučit.... tak papa

michina
12. lis 2008

Ahoj holky, poslední dobou (od té doby, co jsem v práci 😀 ) nějak na vás nemám čas.. ☹
Ale aspon mi to utika a nemám čas myslet na blbosti... 😀 😀 I když mimi blbost samozřejmě není!!!

grej
autor
12. lis 2008

Mufy, je fakt, že nám to dělalo v ložnici. A jakmile jsme udělali ložnici jinde, tak se to mlžení hodně moc zlepšilo. Asi jak tam člověk celou noc nefuní, tak je to hned lepší...
Papa, měj se Mufy.

Michi ahoj🙂 Ono je to fakt lepší, jak píšeš... V práci nervy, není čas myslet na smutný věci... Jak to dopadlo s dovčou? Už padlo poslední slovo?

michina
12. lis 2008

Jinak jsem včera s manžou udělali hura akci, já si půjčila v práci permanentky na bazen a sli jsme plavat! No super, jeste tam meli parni lázen, tak jsme se krásně vyhřáli. Akorát jsem měla v noci děsivý sny a ráno mě vše bolelo jako po posilovně. To je tka, když se člověk vali masic doma.. 😀

divabara
12. lis 2008

Ahoj holky,
takdneska nestiham docitat 😒

Nicmene vcera jsme byli v poradne v sestinedeli, tak maly vazi 6,2kg a meri 61cm...pak jsme jeste jeli na kycle, tak je ma v porakdu, jen pan Dr. musel posouvat orbaz,aby se mu ty nozky Jonaska vlezly vubec na obrazovku 🙂 Vypadal vedle tech sestitydennich miminek jako ctyrmesicni... 😉 Fakt je to obrik...a pekne se pronese...

papa, ja zase valim...

michina
12. lis 2008

Jeste ne, v pátek dostanem katalogy a uvidí se. Zatím se Kanáry prý nevylučujou, říká manža.. 😎

grej
autor
13. lis 2008

Ahoj holky🙂
Baruš - je skvělé, že takhle prospíváte 😉 Jen tak dál!!

Michi - tak držím palce, ať to dobře propočítáte a ať dovča vyjde 😉

U nás všechno v pořádku. Manža včera zase šílel z fasádníků, takže se z toho večer opil. Máme další hitovku - fasáda není špatná, ale PROŠLÁ!!! No, předpokládám, že prášek neprojde stejně jako mlíko, že jo... Idioti. Navíc najednou v pět odpoledne zjistili, že je tma, že na to nevidí a že bychom jim měli koupit světla. No budiž - když už se jim chce výjimečně makat po tmě /bylo nutné spotřebovat fasádu co si namíchali dopředu/... Tak jsme s manžou oba přemýšleli, kde po cestě koupíme světla (byli jsme oba ještě mimo domov). Pak jim manža volal, že tam budem tehdy a tehdy a oni se vyjdářili, že už stejně končej a že to doděla zítra. Takže kdyby jim manža nevolal, tak my jak idioti sháníme po Praze lampy, aby na to viděli, a oni se rozhodli, že to dodělávat nebudou...
Samozřejmě jsme zjistlili, že ta fasáda se nesmí nechat dlouho rozmíchaná s vodou, že to pak pořádně nedrží. Takže jsem zvědavá, jak to s nima manža ráno skoulí. Musí je donutit, aby to, co si namíchali a nestihli natáhnout, vylili a pak nám zaplatili. Navíc - jedna strana baráku se vždycky musí udělat najednou, aby tam nebyly vidět rozdíly, že se to nedělalo na několikrát. A ti blbci samozřejmě včera stihli jen třičtvrtě naší nevjětší (a samozřejmě nejviditelnější) stěny. Tak jsem na to zvědavá... Blbci.

Jinak jsme se taky včera možná shodli na klučičím jméně - Matěj🙂 To bylo jediný, co se líbilo nám oběma... Jinak manža má naprosto příšerný nápady :D

mufy
13. lis 2008

Ahojky holky,

já jsem sice v práci už od 6.45 hodin,ale čas mám až teď.Byla jsem ráno na krvi, jdu příští týden na kontrolu se štítnou žlázou.

Grej to máte opravdu partu HIC.Když to tak slyším,tak jsem opravdu ráda,že máme ten byt.Jinak nám se to taky hlavně zamlžuje v ložnici,ale bohužel s tím nic neuděláme.

Grej Matěj je pěkné jméno, a co holčičí jméno?

grej
autor
13. lis 2008

Mufy ahoj🙂
Tak to asi budete mít stejný problém jako my☹ Akorát nám pomohlo udělat ložnici v jiným pokoji, což u vás asi moc nepůjde 😉 Co je tam pracovna /dětský pokoj/, tak už se to nemlží... Ale v ložnici se nám to zase rosí. Ale nemlží...

Holčička je jasná. Kačenka. Po tom toužím už od mala. A kdyby náhodou ne, tak to bude Terezka. Sice jsou to všechno profláknutý jména, ale mě to vůbec neva. Mě se naopak nelíbí ty "moderní" - Matyáš, Tadeáš, Jonáš, Śimon, a tak... Jsem prostě konzerva a manža ještě větší. Včera tam furt spekuloval nad Toníkem a nad Karlem 😀

mufy
13. lis 2008

Grej já mám manžela Toníka.Mě se to jméno líbí,ale dítěti bych ho už nedala, protože se tak jmenuje i tchán a pak v tom jsou hrozný zmatky.
U holčičky se mi líbí Simonka, Lucinka.U kluků nemám ještě jasno.Ale já na to mám ještě spostu času, to tobě se to blíží. 😉

grej
autor
13. lis 2008

No tak to máme stejný názor Mufy. Taky ani jeden nechceme, aby se děti jmenovaly stejně jako my, rodiče. Oba to totiž tak máme a ono to fakt jen leze na nervy. Pošta a tak... Vopruz... Navíc ani jeden nemáme nic moc jméno 😀

Lucka se mi taky líbí. Jenže to by manža nekousl, protože Lucka je moje svědkyně a on jí nemá rád 😉

zanetik
13. lis 2008

Ahojky berušky jen se vám musím pochlubit, mám hroznou radost, našla jsem konečně něco o těch cystách chor.plexů co nám našly u jednoho miminka...měly by se vstřebat do porodu nebo po něm, nemá to žádnou souvislost z mozkem, je to "jen" v komorách a nemá to žádný vliv na miminko a mozek 🙂
No jdu si vysušit vlasy a vyrazím k mamce na oběd..odpoledne jedu do Třebechovic na hokej a spojím to s návštěvou u příbuzných, tak zítra pa

mufy
13. lis 2008

Zan no tak vidíš,to jsou dobré zprávy.Hlavně,že je miminko v pořádku.
Ty si jezdíš po tolika návštěvách, no aspoň se doma nenudíš. 🙂

Grej no já bych taky nedala jméno po někom,koho nemám ráda i kdyby bylo sebelepší.

A co třeba Radim nebo Zbyněček????? 😀 😀

artep26
13. lis 2008

Ahoj holky,
Grej tak to máte pořádné trápeníčko, jako my.
K nám dnes ráno dorazili 2 chlapi, že musí zdít něco pod střechou. No a najednou koukám, že jedou zase pryč. Tak jsem se ptala manži, kam jedou. No prý domů, že nemají míchačku. Viděli jednu stát u nás na dvoře (tu si ale tchán včera odvezl) a oni nemají v čem míchat. Vrchol vrchol vrchol 😠 😠 😠
Zan tak to je dobře, že bude všechno v pořádku,užij si hokej a návštěvu. 😉
Michi ahoj, mě asi taky čeká jít opět do práce 😔 volala jsem do laborky, zítra má být KET a embrya vypadají špatně, mám volat ještě v 9 jestli vůbec bude nebo ne. Sedím tu uřvaná jako malá holka, manža je z toho taky špatný ☹ 😔 Holky mně připadá že se svět spyknul proti mě ☹
Baruš je dobře že Jonášek roste 😉 je vidět že se má dobře 😀 a nic mu nechybí 😵
Mufy tak ať ti to v práci rychle uteče, když dřež už tak od rána 😉

grej
autor
13. lis 2008

Zan - teda ty fakt pořád někde lítáš ;) Lepší než se nudit doma, co?

Mno, Zbyněček fakt ne. To raději toho Karla 😀

Ahoj Artep. To mě mrzí, sakra... Kolik jich rozmražují? Zase tři? Hele třeba se ještě zmátořej. Nás taky strašili, že ty naše se zastavili ve vývoji a jak to pak dohnaly 😉

artep26
13. lis 2008

Grej já vím, on mi říkal ať se nenervuju, ale sama víš že to prostě nejde.
Já nevím jestli se zmátoří ... no snad jo. Je to na palici. Když je dobrá sliznice, tak zase stávkují embrya. Já tam snad zítra ani strachy nezavolám, bude muset asi manža. Asi bych se mu do toho telefonu rozbulela a uřízla si ostudu 😔

grej
autor
13. lis 2008

Artep - jakou pak ostudu. To by musel každý pochopit. Já taky brečela, když mi po OPU řekli, že máme už zase jen tři vajíčka ☹
Budu na tebe zítra moc myslet!!! Ber to tak, že na tebe prostě někde čeká ten nejlepší embrouš 😉 KDyž by NÁHODOU

grej
autor
13. lis 2008

tihle embrouši nevydržely, máš ještě jednu várku v mrazáku?

artep26
13. lis 2008

Grej mám ještě 2 várky po 3.
Ale sám laborant mi říkal, že koukal na minulý KET a že to bylo taky nic moc. Takže mi naznačil, že asi není něco v pořádku 😔

grej
autor
13. lis 2008

Ach jo☹ NO snad sis tu smůlu vybrala a další várky už budou v pohodě. Musíme věřit...

artep26
13. lis 2008

Snad jo Grej.
Díky za podporu a pa 😉