Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
27. led 2009

Ahojky holky, tak jsem se zase vrátila z kontroly a zítra jdu konečně na inseminaci. Mám tam 2 folíky po 19 mm a 1 po 16mm. Jinak sliznice je prý 11mm což jsem ještě nikdy neměla,tak to by sakryš bylo,aby to nevyšlo. 😀
Jo a jinak jsem se domluvila s doktorem,že až do laparky budeme zkoušet tento Fostimon, že prý na něho dobře reaguji. Tak mám hroznou radost. 😠 No ale zase na druhé straně pokud by měly být z toho Fostimonu kvalitnější vajíčka než z Clomhexalu,tak proč to nezkoušet,že?
No jinak jsem se domluvila na schůzku s doktorem na laparku,ale na tu by se šlo až tak za 3 měsíce.Tož to bych si teda zase počkala.

Zan být tebou tak ty monitory a chůvičky koupím...je to velmi dobrá věc. 😉

Kdepak je Grej?

zihu
27. led 2009

mufy, sliznice krasna, foliky jak by smet, drzim palce a pesti a vsechno!!!

mufy
27. led 2009

Zihu moc díky, snad to tentokrát vyjde, když mi hrozí ta laparka.Ale zase na druhou stranu bych aspoň věděla, v jakén pořádku ( nebo nepořádku ) mám bříško. 😅

zihu
27. led 2009

mufy, no jednou to musi vyjit, uz ste se nacekali, nemyslis? sliznice je dulezita, vazne moc doufam, ze uz se k nam pridas.. ty a michi taky!

grej
autor
27. led 2009

AHoj holky, jsem tu. Byli jsme s manžou na 4D ultrazvuku.

Super zážitek, ale nemáme žádný foto ani video, protože byla Kačka otočená hlavou dolů nebo z profilu. Ale nádhera to byla i tak. A pan doktor nám potvrdil holku. Ukázal nám záběr zespodu, viděli jsme stehna a frndu, fakt se to nedalo zaměnit s pytlíkem 😀
Malá se strašně hejbala, je to fakt kvítko. I pan doktor říkal, že to ještě neviděl. V jednu chvilku kopla tak, až to cítil i on na tý sondě 😀

Za 14 dní jdeme znovu, jestli budeme mít kliku a uvidíme obličej 😉

Mufy - super - to je sliznice jak víno a velikost folíků taky!! Tfuj tfuj tfuj!!!

zihu
27. led 2009

grej, asi se ji ta sonda moc nezdala🙂 su zvedava na nejake dalsi foto, ja jdu na kontrolu 5. tak snad by mi ten 4D udelali taky rovnou pri tom...

artep26
27. led 2009

Ahoj holky,
Mufy tak to je super, jak se to hezky vylouplo. Taky držím palec aby to vyšlo 😉
Nám to taky vyšlo když jsem měla hezkou sliznici, myslím 12 mm, tak držím vše co mám.
Grej tak to je super, že vám potvrdili holčičku, taky jsi četla jak dopadla Luzza, viď?? 😀 😀 😀
Místo párečku budou mít nejspíš 2 holčičky 🙂 🙂 🙂
Zdrvím ostatní kočendy a jdu vás dočíst 😉

grej
autor
27. led 2009

Zihu, to si ale musíš zjistit, jestli to tam dělaj. Ono je to placený, cca 1200,- Kč...

Artep - jojo, četla jsem to a doufala jsem,že nám to dneska potvrdí. Je mi vcelku jedno jestli to bude holka nebo kluk, ale když už si člověk na tu holku zvykne, tak to pak zase měnit by se mi nechtělo 😀

mufy
27. led 2009

Zihu no máš pravdu, načekala jsem se už dost, chtělo by to přidat se už mezi vás.

No já se taky divila,že je ta sliznice tak krásná. Ještě včera byla 8mm.

Grej no paráda, to stejně utíká, 23tt a už 4D UTZ. Jen tak dál a za chvíli porodíš. 😵

Artep tak drž všechno co máš i s dvojčátky,aby to konečně vyšlo. 🙂

artep26
27. led 2009

Tak nám vypadla elektrika, manža asi dělala - šikula 😀 😀 😀
Grej tak to se ti ani nedivím,já právě ani nevím, jestli si to teda máme dát říct, když vidím jak Luzze pytlíčka vyfotili a teď jí řekli že čekají 2 holčinky. Abych pak nezačala kupovat opravdu věci pro holku(y) nebo kluka(y).
Navíc jak jsem psala, mám doma strašně moc věcí od malinkatých čísílek, takže by mi stačilo koupit věci z porodnice a ty můžou být neutrální - třeba béžové 🙂

mufy
27. led 2009

Holky já jsem tak nachlazená.... ☹ Kašlu a rýmu mám a přes víkend mě bolelo v krku.Jak pak mám otěhotnět, když mám oslabenou imunitu.Ani mluvit skoro nemůžu.Plíce už ani skoro nemám, asi jsem je vykašlala....Tak se dopuju práškama,aby mi bylo alespoň do zítřka líp,ale když to už trvá skoro týden. A začlo mi zalíhat i v uších a jakoby bolet.Proč já blbá nezůstala doma, abych byla fit. 😠

Artep jestli máš oblečení dost,tak stačí už jen málo. Počkej,ještě se vydáš z peněz.... 😉

artep26
27. led 2009

Mufy tak se hezky kurýruj holka 😒 ať jsi fit, teď to budeš potřebovat.
Já nic zatím kupovat nebudu, ale mám nutkání 😀 toje jasný.
Potřebuji koupit vaničku a takové spíš praktické věci pro mimča, věcí máme opravdu moře. 🙂

mufy
28. led 2009

Ahojky holky,

tak jsem se včera napařovala a dnes budu zase.Snad mi to pomůže.Potřebuji povolit dutiny,mám to snad i v mozku. 😀
Jinak dnes jdu na tu inseminaci na 12.hodin, tak na mě myslete.Do té doby budu v práci.Pak si doma lehnu a budu odpočívat.

grej
autor
28. led 2009

Ahoj Mufy, to víš, že na tebe budeme moc myslet - tfuj tfuj tfuj!!!!!
Přeposlala jsem ti mail odhledně diáků, tak mrkni.

zihu
28. led 2009

ahoj vsechny, mufy.. TFUJ TFUJ!!!!!! (jednak tehubacily🙂 .. treba taky vyzenou ty, co se o tebe pokousi... a jednak pro stesticko)

artep26
28. led 2009

Ahoj holky,
málem jsem vás ani nenašla 😉
Mufy taky držím palec, ikdyž už jdi teď doma a odpočíváš 🙂

michina
28. led 2009

AHoj holky, nějak vás zanedbávám...se omlouvám, ale nějak toho mám ted moc, snažím se využít veškerý čas, než bude pupík! 🙂 S mamkou (!!!) jsme byly v pátek na Stodolní, tak jsme se pěkně picly z Mochit, že jsme přišly až ve tři ráno, ale obe jsme to potebovaly. Druhý den jsme šly se známýma do hospůdky a já měla jen Birell, až v ned¨ěli mi konečně bylo dobře. No jo, tvrdý alkohol, nic pro mě, budu se držet pivečka a dobrého vínečka.. 😉

Jinak koukám, že zatím dobrý zprávy (snad na minulých stránkách žádný bubák,nestihla jsem dočíst), Mufy, moc ti držím pěstičky!!! určitě to výjde! Cos dělala, že sliznice tak narostla? Já mělä při IVF jen 8cm, hraniční, tak ted bych si přála aspon 12cm!! Mateří kašičku nemůžu sehnat, tak jsem začala bastit jen listovku a snad asi kontryhel..

zanetik
28. led 2009

Ahojky berušky, moc vás zdravím a taky se omlouvám za nepřítomnost...nějak to s tím mým dítětem přerostlým nestíhám a hlavně od neděle pořád peru a dnes jsem začala i žehlit, po 3h mě musel David vystřídat.

Zítra se jedem zeptat k dětské lékařce (sice je trochu z ruky, ale dobrá) jestli nás pak veme, což jsem nevěděla, že se musí zařídit před porodem, pak asi na chíru, protože Davida noha začíná bolet, taky nakoupit a ve 13h jedu vedle do města na melíry a ostříhat, aby holky měly hezkou maminku, aby se nelekly jen co vylezou 😅 , tak snad mi to za ty prachy hlavně chytne. Tam se chci i kouknout na tašku na kočár, mám sraz s jednou holčinou z koníka a ještě se rovnou stavím u kamarádky na kafčo a bude večer!! A takhle to mám pořád 😅
Jinak nám přišly předevčírem nové fusaky, objednané přes MMB a nikdo nechtěl peníze, tak jsem paní psala a ona zjistila, že se moje objednávka omylem dostala do zaplacených, tak jsem je platila dodatečně...
Taky jsme byly na matrice kvůli tomu, že nejsem manželé, aby se holky jmenovaly po Davidovi a u dr. prý dostaneme papír na křestní jména který veme do porodnice, jelikož na matrice jsme nevěděly dvě klučičí...

Takže Mufy doufám, že už se tam ty mršky zavrtávaj a já vás zas dočtu zítra v noci 😀 papá

mufy
29. led 2009

Ahojky holky,

tak včera jsem tam byla na tu inseminaci sama. Proběhlo to v pohodě,až na to,že tam u toho asistovali 3 mladí medici.No prostě trapas.To já tak nesnáším,když u toho bývá tolik lidí.Je to strašně nepříjemné.Ale bylo to rychlé,ani jsem to necítila, kdybych tam neležela,ani bych nevěděla, že do mě něco dali.Pak jsem si chvíli poležela a jela domů ležet.
Tak snad se tokonečně podaří.

Michi na tu sliznici jsem nic nebrala, jen beru Calibrum baby plan,tak nevím,z čeho najednou tolik povyrostla.
Ale tady je odkaz na stránku,kde jsem si ji kupovala já.:
http://obchod.ronnie.cz/s-1087-vceli-materi-kas...

Zan teda ty si nedáš říct a pořád musíš něco dělat.Ale zase na druhou stranu když je ti dobře,tak proč ne.
Já si vyžehlila o víkendu a ještě mě zbytek čeká,ale to až se mi bude chtít.

Já jdu dnes s mamkou na véču a dám si symbolicky vínečko.Zase to nechci přehánět tak,že si nic nemůžu dát.Když se neopiji,tak proč ne,že? 😀 Ale pak mi to bude chybět,až se to podaří....vínečko, to je moje.... 😵

grej
autor
29. led 2009

Dobré ráno všem!
Teda Michi - ty si užíváš. To je skvělé!! Jen tak dál 😉

Zanetik - to je děs, že se musíš registrovat před porodem, co? Mě to řekly kamarádky a taky jen tak mezi řečí. Takže taky začnu přemýšlet, kam to svoje dítě upíchnu 😉

Včera jsem byla nakupovat v Tescu a vyhlídla si tam super spací pytel. Tak se tam budu muset brzy stavit aby mi ho nevyprodali🙂 Maj tam mnohem lepší věci na mimčo než třeba v CA nebo v HM. Vidím to tak, že na ty nejmenší věci tam s manžou vtrhnem a uděláme nákup najednou a bude.

mufy
29. led 2009

Grej ještě tě čeká hodně nakupování a utrácení.
Já můžu říct,že kdykoliv jsem byla v Tescu,tak bych hnedka nakupovala, tam mají tolik krásných věcí pro miminka. 😵 Už bych chtěla taky nakupovat. ☹

grej
autor
29. led 2009

Mufy - to víš že si dej. TeĎ se můžeš i opít. Vajíčko stejně ještě není propojeno s tvým tělem, tak co. Hele ze svý zkušensoti můžu říct, že jsem se taky hrozně bála, že mi to vínečko bude chybět, ale ani ne. Občas si dám s manžou skleničku, ale někdy mám i potíž jí vůbec vypít...

Mě už po těch všech vyšetřeních ani nepřijde, že se do mě furt někdo hrabal... Je to asi o zvyku. I když blbým, teda... Držím ti moc palce!!!

mufy
29. led 2009

Grej no jasně,že si dám, už se i na večer těším,až si s mamkou zase pokecám.

No já už jsem taky zvyklá na ty vyšetření, když tam stojí 10 lidí.Ale je to prostě nepříjemné.Doufám,že je tam už nepotkám.

grej
autor
29. led 2009

To je jasný, víc lidí je vždycky opruz. Navíc je naproto jasný, kam ti budou celou dobu čučet, že jo...

mufy
29. led 2009

No právě a je to trapný.Jako ne že bych byla nějaká stydlivka, ale žádná ženský nemá ráda,když se jí "tam" čučí víc chlapů.

Grej dala jsem ty pohádky na ty stránky od tvého známého a někdo mi už napsal,že by měl zájem.Tak uvidíme,jak to dopadne, dala jsem to totiž i na aukro a tam se už taky někdo ozval.

grej
autor
29. led 2009

Jé - tak to je super! To jsem ráda, že se ti ozvali🙂 Já myslím, že o to fakt zájem bude, určitě to má sběratelskou hodnotu...

artep26
29. led 2009

Ahojda holky,
Michi tak to jste si s mamkou udělaly prima večer 😀 ono to chce, si vyhodit z kopejtka 🙂
Mufy tak snad už to dopadne, viď?? 🙂
Zan ty jsi nezmar, takhle poletovat. Já jsem proti tobě prostě žabař. Je mi furt blbě, zvracím ... no děs. Nemám žádnou energii, nejradši bych celý den polehávala a pospávala. Jenže to jde fakt těžko, když má člověk barák 😖
Grej máš hezký bříško 🙂 já už chci taky pupík 😵 😵 😵
Včera jsem koukala na nějaké webovky o dvojčátkách a byly tam fotky maminek třeba v 37tt a faaaaaaaaaakt jsem se lekla. Anička ta se smála a říkala, že tam má alespoň 4 a ne 2 miminika 😀 😀 😀

grej
autor
29. led 2009

Díky za pochvalu Artep 😉 Ty už bys nám taky měla dohodit pořádnou fotku pupíku 😉
Určitě to začne brzy růst až ti to pak bude lézt na nervy, neboj 😉 Podívej na Zanet - co tě čeká 😀

mufy
29. led 2009

Grej jenže já to nabídla zatím za 1 korunu, ale když o to bude mít někdo zájem, tak může přihazovat v aukci, na kterou jsem to i dala.No uvidíme.Zase lepší to někomu prodat i za 1,-Kč než vyhodit,že? 😀

Artep ty ještě pořád zvracíš? Chudáčku.Ale zase máš 2 miminka,tak to musíš vydržet.

Holky mě dneska bolí vaječníky a sem tam to píchá.Ale ovulace měla být už včera po 36 hodinách od injekce.No zřejmě byla a vaječníky se z toho nemůžou vzpamatovat. 😀

artep26
29. led 2009

Grej ráda bych, když manža ztratil ten foťák 😠 mám v albíčku jen fotky z telefonu a jsou nic moc, no ...
Zatím manža nový nechce kupovat, prý se třeba najde, no já tomu moc nevěřím. Dostali jsme od našich 2000 tak k tomu něco přidám a brzičko nějaký koupím 😀
Mufy jo jo, pořád pořád, dnešní snídani jsem taky vyhodila 😔 prostě děs, běs ... teď si dělám oběd, zase čínské nudle, zeleninu a sojové maso 😀 to budou dětičky asi vegetariáni 😀 😀 😀
Mufy asi máš vaječníky poblázněné z hormonů, ono se to zase ustálí 😉