Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
20. únor 2009

Zan tak to máte dost výdajů. Já jsem taky bez koruny, máme teď hrozné výdaje za mamčin byt.Takže musím šetřit jak mourovatá,abych mohla jít na další pokus.Ale zřejmě mám na to půl roku,tak to snad stihnu. 😀 A taky bych chtěla jet někam na dovču,ale to asi na všechno nenašetřím, je to hodně peněz.To bych si musela vzít nějakej vedlejšák.
Příští týden jdeme na ples a já na sebe nic nemám,takže budu muset koupit nějaké šaty a nebo zajdu do půjčovny a něco si půjčím.

grej
autor
20. únor 2009

Ahoj holky,
Zihu, tak sláva! taky jsem byla ráda, že jsem to měla za sebou. Navíc jsem po tom sladkým blivajzu byla celý den děsně nenažraná 😀 Zatím nikdo nevolal, tak snad jsou výsledky v pořádku...

Zanetik - teda, to si užíváte ☹ 😒 Já jsem taky koupila jetou se zárukou. Je fakt,ž e na bezpečnosti by se nemělo šetřit, ale ta ženská vypadala hrozně příjemně a myslím, že žádná matka není taková mrcha, že by schválně prodala bouranou sedačku a tvrdila, že je v pořádku. To snad žádná matka udělat nemůže. I když v dnešní době...

Gratuluju k mateřský🙂

grej
autor
20. únor 2009

Zihu - tak ta mamaja.cz je fakt naprosto blesková. Objednávala jsem ve středu a akorát mi to dorazilo🙂 A to jsem taky platila na účet!!

artep26
20. únor 2009

Čusík kočky,
tak Grej přeji hodně štěstí na další UTZ, aby se Kačka konečně přestala ostýchat a hezky se vám ukázala.
Zan koukám pořád 3v1, to je dobře, jen ať holky rostou a sílí 🙂 🙂
Mufy tobě ať to utíká a je laparka za tebou a můžeš se zase vrhnout do další stimulky 😵
A jak Michi?? Jak ta je na tom??
U nás snad vše OK, čekám na výsledky triplů, dneska přišel nějaký dopis od Cetelemu (nabízejí půjčky..) a než jsem se podívala od koho to je, tak mi pálem vylítlo srdce z krku. Gynekolog mi řekl, že pokud budou testy špatné, tak mi přijde z genetiky dopis.... takže teď to budou nervy, aby nic nepřišlo 😅 😅 😅

grej
autor
23. únor 2009

AHoj holky,
Artep - neboj, všechno bude OK 😉

Holky na mě už zas něco leze. TO je síla. 14 dní mi bylo dobře a už mám od pátku zase rýmu a škrábe mě v krku. Už fakt nevím co s tím...

mufy
23. únor 2009

Ahojky holky, Grej máš asi oslabenou imunitu,ale to bude dobrý. Nasaď si zase nějaká homeopatika a bude ti fajn.

Já jdu na IUI dneska,takže tu budu jen tak do 11.30h. Ale stejně si myslím, že se to zase nepovede.Až budu mít po laparce, bude to lepší.

Michi tak co?????

michina
23. únor 2009

Ahoj holky, omlouvam se, že až dnes, ale nejak jsem nebyla celou dobu na PC..

Vypada to skvele!! 😎 Zádná cysta, vajecniky klidne,takže jdeme do stimulace! jaroš byl úžasný, prý jestli sjme připraveni psychicky a fyzicky, tak já že psychicky určitě a fyzicky, to se uvidi. Povidali jsme si i o lyzích (na koze,hahaha, asi aby to vysetreni nebylo tak hrozny), vsechno mi na UZ pekne popsal. Taky jsem mu říkala, jeslti nemuzem neco udelat s tou mou nizkou sliznici, tka vymyslel, že misto puvodních 300 jednotek Puregonu mi da jen 225, bude to sice znamenat delsi stimulaci, ale aspon bude mit sliznice delsi dobu na to, aby radne vyrostla. Taky mi doporucil, at jim nejake vitaminy pro tehule, takze hned je zacinam bastit a s 1.dnem MS pak zaciname rano pichat.. Už se oba s manžou moc tesime!!! 😵

Sice jsem chtela jsete ted jet o vikendu na hory, cele nase oddeleni jedem na chatu k jendomu kolegovi, bdue se lyzovat, jezdit na bobech a tak... Manža me nechce pustit, že je pravdeposobnost, že si třeba neco udelam a tak.. Nicmene sama zacinam premyslet, že by to bylo dost riskantni... Zítra mam posledni antikoncepcni pilulku, tkaže predpokladam, že MS je tu do 4 dnu, což vychází přesne na vikend a ja nechci jet vybavena perem a uregonem a nekde si to na nejake chate sama pichat do bricha, kdyz o tom vlastne nikdo nevi... A nechci, aby to se mnou nejak prozivali.. Akorat jim budu teda msuet rict, ze nejedu, ackoliv se mnou pocitali.. Tak nevim co jim rict, kdyz se mnou pocitali v aute rovnou z práce... asi ze mam nejake zdravotni potize....

grej
autor
23. únor 2009

Mufy - snad máš pravdu. Dnes zase zakoupím homeopatika a uvidíme.
Nesejčkuj, nemůžeš do toho jít vždycky s tím, že to nevyjde. to tam přece nemusíš chodit 😉

Michi - tak super! TeĎ se to rozjede 😉
Určitě bude lepší být doma. Ono i absolvovat hory s MS nic moc 😖

Hele řáděj chřipky, řekni, že ti neni nejlíp, že se radši budeš o víkendu kurýrovat, a máš to 😉

michina
23. únor 2009

Mufy, Grej ma pravdu, nesýčkuj! Psychika děla hodne a nesmis k tomu pristupovat už ze zacatku negativne! 😠 Usmev!! A optimismus, i když se mi to dobre rika, ale ve srovnani se mnou, k tomu más mnohem vetsi duvod!! ¨Vzdycky se muze stat, ze se vam to podari prirozene, nikdy nevis! Tak hlavu vzhuru! 😉

mufy
23. únor 2009

Já nesýčkuju, jen si říkám,že na to nebudu tak myslet, a třeba pak budu překvapená,že to třeba vyjde. 😀
No přeci psychika dělá hodně,že?Ještě uvidíme.

Michi no tak super, už se ti to blíží a za chvíli tu budeme mít další těhulku. 😉

michina
23. únor 2009

Akorát ted mi bude stimulace trvat dele, predtim to bylo 10 dní, 11. jsem šla na transfer a ted to vidím tak na 15. až 16. den.. to kvuli te sliznici.. takže to vidím v půlce brezna a vysledky na konci brezna.. takže jeste mesic, ale co by clovek nevydrzel.. Už se tesim, jak budu doma vyspavat na nemocenske.. a vsichni me budou opecovavat a hopsat kolem me... 😀

artep26
23. únor 2009

Ahoj holky,
MIchi tak to je super, že už to máš za pár 🙂 🙂 🙂
Já měla taky problém se sliznicí a dali mi Estrofem na růst sliznice. Byla fakt ukázková, 12 mm. Možná bych se o tom s doktorem pobavila aby jsi měla jistotu, že transfer dopadne. Je to jen můj názor, já poprvé měla sliznici necelých 8 mm a to si taky myslím byl důvod, proč to nevyšlo. Ale jak už jsem psala ... je to jen můj názor, doktor určitě ví co dělá 😉
Mufy tak budu moc držet palečky a nevzdávej to předem kočko 🙂 🙂 🙂
Grej já taky pořád smrkám, kýchám ale cítím se docela dobře. Tak hlavně ať už tě to pustí 😉

michina
23. únor 2009

Artep, já měla Estrofem taky, jenže on se nemuže davat zaroven se stimulaci, pak by se ty hormony navzajem rusili, takže se dava az po odberu, ten jsem mela 11. den a za 3 dny transfer, takže 3 dny jsem brala estrofem a stejne v den transferu byla sliznice 8mm.. pak sjem ho sice brala celých 14 dni do kontroly, ale to uz bylo pozde. TAkze si taky myslim, že mi to nevyslo kvuli sliznici. Holt 13 dní na ni bylo malo, ja mivam normalne ovulku az 18. den, takže to bylo skoro o týden driv, tak se vubec nedivim. ted by to takhle melo byt vice prirozenejsi memi cyklu, tak snad uz to vyjde.. 😉

artep26
23. únor 2009

Michi aha, tak to jo.
je fakt že já Estrofem brala před Ketem, takže to se omlouvám za planý poplach 🙂 🙂 🙂
Tak budu držet palec sliznici a pak embrouškům, aby si hezky ustlaly 😀 😀 😀

michina
23. únor 2009

Děkuji... 😵

zanetik
23. únor 2009

Ahojda berušky zdravím, tak mám za sebou druhýho zubaře a vrtala mi jednu plombu co se ji nelíbila, vzadu osmička a navrtala se mi do pusy, že tam mám teď ďůlek jak na kuličky 😀
Davidovi sundaly sádru, týden si to má rozhýbavat sám a za týden na kontrolu popř. rehabilitace.

artep26
23. únor 2009

Zan tak to je dobře že už je David skoro v pořádku, v pravý čas, viď??
Já se teprve chystám na 1. kontrolu u zubaře, tak se bojím bojím 😒 😒 😒

mufy
24. únor 2009

Ahojky holky, tak včera jsem se už sem nedostala, protože jsem šla na IUI. Tož uvidíme za 14 dní.

Včera jsem ještě manžu 2x svedla na milování. 😀 To se může,že??????

Michi uvidíš,že se ti to podaří. 😉

Grej jen jsem ti chtěla napsat, že ty pohádky jsemnakonec prodala za 900,-Kč a ještě jsem našla jedny a už se mi ozval zájemce, tak uvidíme kolik nabídne. 🙂

artep26
24. únor 2009

Ahojda kočky,
Mufy tak to jste kabrňáci, jak jste to hezky pojistili. Kéž by to klaplo, viď?? A ta laparka padla 😵
Budu moc držet palce 😉
Mufy to jsi teda kšeftmanka, takhle hezky si vidělat. A to jsi se strachovala že to nikdo nebude chtít. 😀
Vyvolávací cena byla nějak 1 Kč, ne?? 🙂 🙂
Přeji všem hezký den, jdu ke kamarádce a pak jedeme trošku nakoupit do ledničky, máme jí úplně prázdnou. 😝

grej
autor
24. únor 2009

AHoj holky,
taky jsem včera vypadla tak rychle, že jsem se ani nestihla rozloučit.

O víkendu mi dost tvrdlo břicho, asi jsem Vám to ani nepsala. Tak jsem volala panu doktorovi, ten při větě "tvrdne mi to asi tak 10-15x denně" zasyčel, že jsem se až lekla. Takže dnes odpoledne jedu na prohlídku. Prý mi změří čípek, prohmatá břicho a zkoukne mimíse. Snad bude vše v pořádku.
Včera večer mi to ztvrdlo asi jen 4x, ale měla jsem spíš pocit, že jsem ho měla ztvrdlý permanentně. Tak uvidíme. Vzala jsem jim pro jistotu i ranní moč, když už tam jdu.

Mufy - držím pěsti a za 14 dní čekám dobré zprávy!!
Jsem ráda, že to tak dobře dopadlo s těma pohádkama...

Michi - nový foto - super!

Zan - ty jo, o zubaři mi ani nemluv. Já byla na první prohlídce nějak v prosinci a to bylo vše oK, ale teď mě nějak začaly bolet zuby. Já zubaře nesnáším!!! Na druhou kontrolu jdu v dubnu, tak jsem zvědavá...

mufy
24. únor 2009

Artep no jo, bylo to za 1,- Kč. jsem ráda, že se to tak zvedlo, aspoň má mamka na malíře.

Grej s tím tvrdnutím si moc nezahrávej.Bereš magnézko?Snad to nic nebude, raději ať tě doktor prohlídne. Budeme na tebe myslet.

grej
autor
24. únor 2009

Mufy - magnezium jsem si koupila, ale vůbec to nezabíralo. Doktorovi jsem to zatajila, že jsem to asi tři dny brala a říkal, že mi to asi předepíše, ale až po kontrole. Tak uvidíme. Dnes je to mnohem lepší, asi se děloha lekla, že jí doktor něco udělá 😉
Nejhorší je to teda večer, přes den to moc necítím.

zanetik
24. únor 2009

Ahojda berušky, tak mám Mufy radost, že jste to tak pojistily a hned 2x 😅 , já už ani nevím co sex je 😅

Mě teda břicho teď taky pořád tvrdne, teda mám spíš pocit, že je pořád jako kámen, ale když se uvelebím, tak je to dobrý a holky kopou, tak snad je to normální, magnézko mám jen 2tbl. denně,ale asi to v pondělí dr. řeknu, ale posledně byl i čípek dlouhý, tak to nějak nehrotím, snad to nic neznamená.
Grej tak ať je to prohlídka jen na uklidnění a aspoň Kačku uvidíš 😉

Včera nám přišla matrace do velké postýlky a přebalovací postýlka, tak krom těch monitorů a chůviček máme snad všechno potřebné.

Ještě koukám, že má Michi novou fotečku v pase moooc pěkná 😉

zanetik
24. únor 2009

Grej těším se na tvoji novou fotečku bříška, já už ji tam mám a řekla bych, že mi teď za týden normálně vyrostlo, teda ne že bych řekla, mám zas o kilo nahoře a za týden a taky o 2cm v pase 😅

grej
autor
24. únor 2009

Teda Zan, ty máš ale břuch🙂 No není divu, když jsou tam srovnaný dvě cácorky 😉
Já se budu fotit nějak ke konci týdne, tak uvidíme. Taky mi přijde že hrozně roste... Asi bychs e mohla začít měřit v pase, ale to bych si nejdřív musela koupit krejčovský metr. Máme doma jen papírový z OBI a pak samý stavební a ty jsou neohebný a ještě ke všemu studěj...

zihu
24. únor 2009

ahoj holky..
michi fotecka heeezkaa🙂
grej.. tak se drz a setri se!! ti zavidim, ze uvidis Kacku😀
zan.. teda pupek mas radny, ale dve holciny, to se nekde musi projevit, nee? 😀 a monitory kupovat budes?? ja objevila celkem slevu na http://www.chci-elektro.cz/html/vyhledavani/?ms... teda aspon mi to prijde jako dobra cena.... ?

zanetik
24. únor 2009

No mě to ani tak nepřijde, jako roste,ale na to že tam jsou dvě...ruce před ním spojím a ještě mám mezeru a to jsem si vždycky myslela, že až budu těhu, že je spojím tak tak...
Grej nebo vem jen provázek na míru a pak přilož ke stavebnímu 😉 . Je fakt, že ke konci fakt roste rychle...
Zihu já našla nejlevnější za 2045Kč, tak máš ještě levnější 😉 , přemýšlím pořád jak to udělat s těma postýlkama 😒

grej
autor
25. únor 2009

Ahoj holky,
takže kontrola dobrý.
Zkontroloval čípek ultrazvukem. Sice se zkrátil, ale prý nijak dramaticky (o 7 mm). Břicho prohmatal, přišlo mu měkký. Samozřejmě jak naschvál to netvrdlo.
Pak dělal UTZ a zjistil, že se Kačka otočila hlavou dolů. Takže já si myslím, že to je ten hlavní důvod toho tvrdnutí. Po celým dni už toho má asi břicho dost a proto to tam tak tlačí...

Každopádně mi dal magnezium, 1-0-1 a šetřící režim.
Taky nás změřil a už vážíme 984g 😉
Kontrolu z příštího týdne nám přesunul, že by byla zbytečná, takže do poradny jdem zase za 3 týdny /v případě obtíží samozřejmě hned/.

Co se týče rýmy, tak na to prdim a stříkám Olynth. Vydrží mi cca 12 hodin (přesně podle letáku 😉), takže stříkám večer a ráno. Teď dejchám krásně, tak si to užívám 😉 Našla jsem si na netu, že tyhle kapky normálně můžu, tak si ani nedělám starosti.

Zanetik- spojíš ruce??? Tak to já mám před břichem ještě snad půl metru 😀 To mě ani nenapadlo, že bych ke konci těhu nespojila...
Hele to je tak super, že se holky držej... Už jen měsíce a porodíte v termínu 😉

Zihu - jojo, kačku jsem viděla. Ale jsem tak zhejčkaná, že na tom obyčejným UTZ už toho moc nevidím. Jen jsem viděla jak má hlavu dole a nohy nahoře (takže mi přišlo správně, že se nějak posunula a že mě kope mnohem výš 😉), ale žádný podrobnosti.
Zítra ráno jdu na poslední pokus 4D, tak uvidíme, jestli ta změna polohy trochu opmohla...

Už jsem si uložila ten odkaz na monitor. Musím s manžou probrat, jestli ho vůbec budem kupovat. Nějak nevím...

artep26
25. únor 2009

Ahoj holky,
přeji hezký den 🙂 🙂 🙂
Grej super že kontrola byla v pořádku, psala jsem už do IVF 😵 😵 😵
Já dnes budu zase po troškách žehlit, pořád mi to nějak neubývá 😠 K obědu udělám plněné bramboráky a porkovou polívku - mńamky to si dáme do čumáčku 🙂

grej
autor
25. únor 2009

Ahoj Artep - jak děláš plněné bramboráky?