Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
17. črc 2009

Ahoj holky,
odjíždíme na dovču a budu asi až příští úterý. Nevím, jestli budu na netu, tak jen abyste mě nesháněly🙂

Zan - to je fakt suepr, že to holoky tak zvládly!! Jsou to šikulky. Po mamince 😉

Kačka je fakt tři dny lepší, snad jí to vydrží 🙂 Dnes v noci spala od půlnoci do půl čtvrté a pak asi od půl páté do půl osmé!! Koukala jsem jak blázen... A dokonce spí i v postýlce!! Teda tu první část noci, tu druhou už většinou ne...

Dnes jsme koupili cestovní postýlku a taky mi přišly objednaný termo zvířátka, tak jsem zvědavá, jestli jí to od prdíků uleví.

Dnes jsme byli na převážení a máme 5390 gramů a 58 cm!!! Doktorka z toho byla úplně vedle, že prý mívají potíže, aby některý tří měsíční miminka měla pět kilo a my to máme v devíti týdnech 😉

Tak papa já jdu balit. To bude...

zanetik
20. črc 2009

Teda musím nás posunout do předu kdo to pak má hledat 😀
Grej ani nenapsala kam si jedou 😅
Teda, ale to macek, my máme dnes 4měsíce a máme zhruba to samé co Kačka...
Zítra jsme měly jít na očkování, ale dr. prý nemá vakcínu ☹ , tak se nám zase posunou naušničky 😒 , hlavně Nela měla v pátek a sobotu 37,2 a včera se osypala, prý nějaká dětská šestá nemoc, na kterou se nic nedává...
No tak já jdu žehlit ty hromady, včera jsem něco už zvládla večer, ale je to síla po týdenní dovolené...papa

michina
20. črc 2009

Jj, zanetiku, zlvaste zehlit v tech vedrech, to je maso. Ale manža mi k prknu nainstalovat vetrák 😉

zanetik
20. črc 2009

Tak já s tím problém nemám...když jsme se ve středu ráno vrátily, tak jsme měly doma 20,1st. rekord byl v pátek 23,5, takže já tady pořád mrznu, právě mám ledový nohy 😀

zihu
20. črc 2009

panejo ledove nohy?!? tak to je neco 😀
zane, at je Nelinka brzo fit 😉

mufy
23. črc 2009

Ahojky holky,
nějak jsem nestíhala, vše se tu na mě v práci kupí.Ale už se mi po vás stýskalo co je nového.
Dočetla jsem si vás a musím říct,že o všechno zvládáte super.

Grej jak vidím,tak Kačka je už hodná a už víc spinká.A taky má super váhu... 😀 Užívej si dovču.Já ji budu mít ani ne za měsíc a už se moc těším,jak odsud vypadnu a budu si 14 dní užívat někde na pláži.teda ale ještě nevím na které... 😀

Zanet ty máš ty nejpohodovější holky na světě.Svatba se taky vydařila tak to je fajn.

Michi a jak ty injekce budeš píchat dlouho?Já musím říct,že si oddechnu až budu mít po nich,protože mám fakt hrozné návaly a potím se jak prase... 😀V tomto horku je to fakt děs.

A zdravím i ostatní holky, Mikulku, M.c., Elly atd...

zanetik
23. črc 2009

Ahojda, tak vás jdem pozdravit a nevím co dnes dělat, David mi odjel do Prahy a já bych nejradši jela na koupaliště, ale samotné se mi nechce, i když známých tam asi bude dost, jde o to, abych vůbec mohla do bazénu, aby mi na holky někdo kouknul.
Mufy nevím jestli nejpohodovější, ale musím říct, že jsou fakt moc hodný, Nela je vůbec andílek, Verča se teď tak 1x denně vzteká, ale to když ji člověk nosí a pak položí nebo bych řekla, že ji i bolívá bříško i když prdí.
Tak se dnes neupečte zatím papá

zanetik
23. črc 2009

Jo zapoměla jsem vám napsat, že jsme byly v úterý v poradně a Nela má 5180g a 58cm a Verunka 5270g a 60cm, takže sestru prcek pěkně přerůstá 😅 a taky jsme oočkovaný,takže za měsíc jdeme na přeočkování a na naušničky, jen nevím jestli jim je dát píchnout nebo nastřelit 😒

zihu
24. črc 2009

Ahoj holky, zanet, teda holky rostou jak z vody🙂
B. ted nejak spatne vecer usina, je to dycky desna divocina, nez ju uspime... o nervy 😒

zanetik
27. črc 2009

Nazdárek, tak vás zase posunu kousek do předu...
My byly v sobotu na synovcových narozkách a včera na zahradě...dnes jsem chtěla jet na koupalko,ale necháme to na středu mají být třicítky, tak uvidíme a dnes asi zahrada...
Jsem vysála, smažím bramboráky a jdu si umýt hlavu, ve 13h jdu s mamkou koupit plavky...
Zihu no nevím jestli rostou jako z vody...dneska jsem jim dala trička a kraťásky z Tesca a jedno je Novorozenec a druhý 0-3 😅 a pořád nosíme vel. 56 a sem tam něco 62 😉

mufy
27. črc 2009

Zanet i tak rostete. 🙂

Já dens byla na uvolnění u Mojžíšky a jsem z toho pěkně unavená...

No ale za chvíli půjdeme s manžou asi na pivko.

Jinak je u mě vše při starém.Jen se hrozím toho,že nemáme peníze.Proto když pojedeme na dovolenou,tak si vybereme zájezd přímo na letišti,tam je to vždy o několik procent levnější a ušetříme aspoň něco na další pokus.Nějak se u mě nedrží korunky.... ☹ Neznáte někoho,kdo takhle jezdí na dovolené? Bude to i dobrodružné......

Jinak chceme jet před dovolenou u nás na Macochu,tam si kdysi kamarádka sáhla na jeden krápník,prý je na plodnost a podařilo se.Tak už jen z tohoto důvodu tam chci jet.

Michi tak co jak je????

Grej si užívá na dovolené na chatě....Já už se taky moc těším,až odtud vypadnu.

Zihu však to se časem spraví a navíc je to i tím počasím...

zanetik
28. črc 2009

Ale jo Mufy rosteme, holky jsou krásný, musím stáhnout nový fotky a něco vložit, snad zítra, dnes jdu vytírat, nakrmit holky, na nákup a s mamkou dál hledat plavky,aby měla na čtvrtek, ale možná když bude hnusně, tak ještě dnes, musím si i nějaký vybrat co si necháme udělat do albumu, to bude peněz, ale happy foto má akci fotka za 1,45Kč tak to je fajn.
Mufy taky se někdy chystáme na Macochu, od nás tak skoro každý byl od školy, je já ne 😵 a o nikom kdo jel takhle na dovču nevím, takže neporadím, ale proč ne 😉
Jsem zvědavá jak Grej jestli tam třeba malá spí líp, asi ji písnu smsku 😉
A Michi už odjely?

grej
autor
28. črc 2009

Ahoj holky, tak jsme doma z dovči.
Trošku jsem vás dočítala, ale ne všechno, to bych nezvládla 🙂

Kay - gratuluju ke spánku Stelči🙂 Četla jsem, že předtím dost vyváděla. Jak jsem to četla, tak jsem v tom přesně viděla naší Kačku...

Musím jí pochválit, už asi 14 dní docela spí v noci. Záleží teda kdy usne. Pokud jí táta udyndá třeba kolem deváté, desáté, tak spí tak do dvou. Pak kojíme a pak spí třeba tak do šesti. Pokud uspíme kolem půlnoci, tak spí do půl čtvrté a pak třeba do půl sedmé.
Dneska to bylo teda špatný už od rána, vstávala v půl druhé, pak v půl čtvrté a půl šesté. Trápí jí chudnku prdy, ale jaký hrozný...
A to to fakt nemůže mít z mýho jídla, protože jsem měla jen těstoviny... Dneska brečí celý den, je to k nevydržení... Teď jí vzala mamka do kočáru, snad jí tam usne.

Možná taky má ty prdy z nutrilonu. Vyměnila jsem ten proti kolikám za ten hypoalergenní (ten kolikovej došel, musím ho koupit), tak třeba je to zas z toho. Měla jsem pocit, že co máme ten protokolikovej, tak jsou ty prdy snesitelnější... Máme sabík i Babycalm, ale to podle mě vůbec nepomáhá.

Jinak moje mlíko Kačce totálně nestačí. Za prvé už je líná, takže dobře tahá jen na začátku kojení a potom, když už je to složitější, tak to fláká a řve, že tam nic neni. KDyž to pak odsávám, většinou vytáhnu ještě tak 40. Tkaže když potřebuju aby se opravdu najedla, tak si obě prsa odsaju a pak jí to dám z flašky. Když mám na tvoření mlíka tak 3-4 hodiny, tak většinou odsaju tak 130, což jí skoro uspokojí. Pokud chce jíst co dvě hodiny (když nespí, tak je to tak obvyklé), tak to mlíkárna totálně enstíhá a musí dostat holt nutrilon.

A to dělám snad všechno možný. PIju hodně, pořád do sebe láduju kojící a fenyklovej čaj. Mamka někde zjistila, že je na mlíko a prdy dobrej kopr, tak piju ještě čaj z kopru. Baštim ty homeopatika, nahřejvám, masíruju, prostě všechno možný, a stejně nic.
Možná bude množství mlíka taky dědičný. Mamka taky přestala kojit, když mě i bráchovi bylo 2,5 měsíce...

Asi holt přejdeme převážně na nutrilon a budu jí dávat odstříkaný mlíko. Ale to zas chce, aby taky někdy přes den vytuhla, protože odstříkání mi trvá skoro půl hodiny...

Ona by spala jak kotě, ale zabere mi v ruce, odložím jí a do deseti minut je vzhůru. Strašně špatně usíná, pořád se vrtí, očima pod víčkama hejbe jak blázen, pořád otvirá oči... Když chceme, aby fakt vytuhla a vydržela spát třeba aspň půl hodiny, tak jí musím mít na ruce taky minimálně půl hodiny. Jak jí odložim dřív, tak se vzbudí.

Ale jinak se úžasně směje a krásně paseme. Ještě jsem to ale nestihla vyfotit. Už i vydrží v lehátku kde strká do těch zvířátek, takže třeba čtvrt hodinky mám klid🙂

Aktualizovala jsem zas fotky na tom googlu, tak mrknětě.

Mufy, taky to neznám, ale nebála bych se toho. Jednou jsme jeli do Egypta tak, že jsme si přes net objednali zájezd, zaplatili to taky okamžitě přes ineternet s tím, že si letenku vyzvednem až na letišti. Protože to bylo fakt rychlý,tak jsme neměli ani smlouvu v ruce, prostě nic. Jen jsme se klepali, abychom na tom letišti nezjistili, že tam žádná letenka neni a že jsme neposlali skoro čtyřicet tisíc jen tak někomu aby si přilepšil 🙂 Ale dopadlo to skvěle.

Na chalupě kačka moc nespala. V kočáře jí to nebavilo, když stál, a i když jsme jezdili, tak tam zas lítala jak nudle v bandě, protože na chalupě jsou jen lesní cesty a fakt to drncalo. Takže při tom řvala. No nic. Koupili jsme klokanku, že budem chodit na houby, ale protože z ní nevidí ven, tak brečí taky. Je to prsotě brečoun 🙂

grej
autor
28. črc 2009

omlouvám se, kopírovala jsem přísvěvek cojsem psala na ivfky, tak mi tam zůstaly i dvě věty, co sem nepatří 🙂 😅

zanetik
28. črc 2009

Grej tak to mám radost, že spí aspoň v noci...s tím kojením asi na tom dědění něco bude, já už kojím jen 2x denně, ale trochu asi moji vinnou, protože holky v noci spí 8h a já taky a jak se nekojí často max.6h, tak se přestává tvořit a je pravda, že ani moc nepiju a čaje už vůbec ne...jsem holt flákač, ale mamka nás oba kojila 3měsíce, tak jsem za ty 4 vděčná a třeba ještě chvilku budu, ale ta Beba nám leze pěkně do peněz, to bude muset tatínek v nové práci bouchat přesčasy 😅
Grej prý některým mimčám vadí i čerstvě umíchaný nabublaný UM 😉

mufy
29. črc 2009

Ahojky holky,

Grej teda to je snad slohová práce.... 😀
V kojení se nevyznám,tak bohužel nemůžu poradit.Ale určitě se to zlepší.No holt jsou ty první měsíce nejhorší,no.
Hlavně,aby sis odpočinul na chatě a nabrala nové síly.

Zan tak to asi budete doma pořád samy,když tatínek bude pořád v práci,že???? 😉

mikulka
31. črc 2009

Mufy, taková dovolená bude asi jako last minit, ne? Tak když dobře vyberete, bude to asi v pořádku přece. 😉

Grej, když takhle brzo dáváš flašku, Kačka ti už pak nebude chtít k prsu, proto se ti pouští. Z lahve to samozřejmě teče líp. To je škoda, protože flaška vede k odstavení od kojení. A odsávačkou postupně nebudeš odsávat tolik, bys z toho malou vyživila... Možná by stálo za to na flašku se vykašlat. Není možné, aby za 2 hodiny neměla mléko, teď už se ti tvoří při sání, prsa se ti nemusí nalévat. 😉

Už se usmívá? 🙂 😉 A řekla bych, že je dost podobné tobě, co?

grej
autor
4. srp 2009

Ahoj holky,
tak musím Kačku pocvhálit, v noci spí. První várku tak 4 hodiny a pak se budí tak po dvou. takže super.
Se spaním přes den pořád nic moc, sice občas usne, ale spí max 20 m inut v kuse. Většinou tak deset. Kdysž chci, aby hodně zabrala, tak k ní musím přiskočit okamžitě jakmile se zavrtí a pohladit jí a nasadit dudel. Tohle dělám tak půl až třičtvrtě hodiny a pak většinou zabere na dýl. Je to vopruz.

Ale spí ve svojí postýlce, v noci, což je super. Už jsme měli i první poporodní sex, a řeknu vám, nic moc 😀 🙄

Strašně rosteme a přibíráme, nestíhám ty oblečky fakt ani unosit. Dnes jsem vytáhla dupačky, co jsme ještě neměli na sobě. Jsou jí akorát, ale jsou nějak nakřivo ušitý, takže jedna strana je OK a ddruhá je jí malá. Takže při dalším přebalováním vytáhnu jiný.

Domluvili jsme se s doktorkou, že jí mám dávát Nutrilon Forte, co víc zasytí. Aby pořád nebrečela hlady. Ale zatím to vypadá, že se snad konečně dojedla a stačí jí kojení. Občas vydrží i tři hodiny bez jídla, takže se to fakt lepší.

Mikul, ona k prsu chce, saje jak divá, ale jakmile tam toho mlíka už je jen málo a špatně teče, tak už se jí nechce tak tahat. Ale rozhodně to není tak, že by mi odmítala prso...
Dovedeš si ale předstasvsit, že bych jí dávala 130 ml mlíka po lžičkách??? To by mě odvezli. A jí asi taky 😀
Fakt když jí dám po dvou hodinách, tak tam samozřejmě mlíko je, ale ne tolik, aby jí to uspokojilo...

Jojo, usmívá se už asi tři týdny a je to fakt prima. Vždycky mě tím odzbrojí🙂
A máš pravdu, Kačka je celá po mě. Vypadá úplně sstejně jako já, když jsem byla mimi. Dokonce má po mě rýhu na nose a každý oko jiný 😀

Tak papa, na chvilku usnula, tak jdu něco dělat, páč za chvíli je zase vzhůru 🙂

zanetik
4. srp 2009

Ahojda jdu vás pozdravit a mažu k našim s obědem...nějak nestíhám...pak konečně s prababičkou na vycházku, nějak toho mám moc+domácnost a na pc nezbývá nějak čas, ale už jsem stáhla fotky z foťáku, tak už jen sem něco přihodit, tak snad zítra 😅

Grej moc ti přeju aby se Kačka lepšila...holky spinkaj teda pořád krásně a skoro pořád, ale pravda v tomhle vedru se v kočárku taky dost budí...

Jinak my si to asi rozdělily..Verunka je celej David a každej kdo koukne do kočárku mi to připomíná 😅 a Nela bude asi po mě i když zatím se víc podobá synovci 😀

Nela už přechází v úmyslné řechtání když na ni David kýchá nebo se ji schovávám za bar 🙂

Tak letím začínají být protivný chtějí spinkat už jsou od půl 10 vzhůru 😅 papá

mufy
4. srp 2009

Ahojky holky, taky moc nestíhám,ale jak vidím,všechny jste spokojené a mimča rostou.
Jsem ráda za vás.

Včera jsem byla na předposlední injekci a v září jduna poslední.Tak to rychle utíká.

Michi a co ty? Jak válčíš?Kdypak plánujete další pokus?

divabara
4. srp 2009

Ahojky holky,

taky jdu pozdravit...My byli pred 14ti dny na dovolene v tatrch,ale malej bohuzel omarodil,takze jsme 4 dny stravili v pokojicku. Dostal tu sestou detskou nemoc, uz mu hrozila antibiotika,protoze se to furt nelepsilo,ale Dr. z hor rikala...pockejte a verte...tak jsme cekali a verili a zvladl to a nakonec se prave osypal,takze asi fakt to byla ta nemoc...Jinak v noci ted moc nespime, rust zubu je hiold rust zubu, navic ta vedra, ale verim, ze se to zlepsi...Teda on spi tak 4 az 5 hodin v kuse,pak se vzbudi a breic, pak dostane mlicko, nekdy place dal a nekdy zabere, cele to trva tak hosinku,ale pak spi az do rana,takze vlastne si nemam na co stezovat 🙂). nocmene uz spaval skoro celou noc, tak jsme zhyckana...
Jinak se mi pri te seste detske nemoci odstavil, proste uz nechtel tahat, nemel chudinka silu pri tech 40 horecky, navic jsem to poprve od porodu dostala, tak se to vsechno sebehlo dohromady. Tak uz nekojime,trochu se mi po tom styska,ale verim, ze on vi, co dela...

Jinak ja byla kojena 2,5mesice a jsem taky uplne normalni zdrava zenska 🙂),takze kojeni je super vec, protoze je to levne, pohodlne a rika se, ze lehce stravitelne pro dite...,ale pokud zacnou problemy, tak si myslim, ze nema cenu to hrotit, pak je clovek akorat ve stesu, nestastny, ze to treba nejde a mimcu to tak jak tak neprospiva,pokud je to ve stresu 🙂) !!!Tak se nezlobte za muj nazor,ale fakt to tak vidim...Proste, nechme taky neco na tech nasich detech 🙂)...Grej, myslim si, ze pokud davas flasticku a mala je evidente lepsi,tak si delas dobre...hlavne,abyste se citily obe dve fajn a pohodove...KOjeni se dnes dava obrovksa vaha,kterou nechci nijak zlehcovat nebo podcenovat !!!!, ale na druhou stanu proste to nekdy nejde, a mamky jsou pak z toho smutne...Dulezite je,aby deti byly spokojene a ja myslim, ze jejich maminky vi presne,co potrebuji...

Tak se nezlobte za muj nazor a mejte se pohadkove !!!

My ted mame hodne akcni obdobi - malej lozi strasne ychle, stoji uz chvilkama sam, chodi kolem nabytku...nezustane ani na setinu vteriny na miste..zkouma naseho pejska...proste zkouma vse, co vidi...ji kameny.....dokonce uz umi delat i naschvaly, tak je to mile,ale nekdy kvitka dostavaji zabrat, kdyz zrovna varim obidek nebo tak a nejsem ve strehu...proste vi, jak me prinutit,abych mu venovala pozornost...ale je to legrace

Mufy, mas pravdu, rychle to utika, v zari bude malymu rok, tak drzim pesti,at ti to tentokrat vyjde !!!!

B.

mikulka
4. srp 2009

Ahoj holky,

Mufy, takže ty pak už v září budeš stimulovat či co?

Báro, utíká to moc, ty jo, už rok. No, nám bude rok za dva měsíce. 🙂
Jinak myslím, že kojenímu se dává velká váha oprávněně. Důvody, proč je kojení prospěěné pro dítě, jak hned, tak i do budoucna, tu nebudu psát, protože vím, že na druhou stranu, mamky, které kojit nemohou to pak může mrzet...

Grej, lžičkou mlíčko, to by bylo fakt na zbláznění. Ale jde to i stříkačkou, nebo suplementor - to je nejlepší, ale samozřejmě nejdražší. Dá se na krk lahvička s mlíčkem, k prsu se přilepí dvě hadičky a mimčo pije jako by z prsu, ale zatím mu to teče z hadičky, tudíš rychleji.
Ale, jak jsi psala, zlepšilo se to, vydrží 3 hodiny, tak to je super!
A je to už celkově lepší, viď? Já ti to říkala, a ve 3 měs. to bdue zase lepší a pak to uteče a budete na kašičkách. 🙂

grej
autor
5. srp 2009

Ahoj holky, takže dnes je to stejný jako včera, usnula kolem půl desáté🙂 Je to zlatíčko. V noci dokonce spala od devíti do jedné, pak kojení, pak spala do pěti a pak do půl osmé. Takže jsem vyspalá jako nikdy 😀

Baruš , rok, to to letí... Sama to vidím na kačce. Nám budou v pátek tři měsíce...

Je to jasný, kojení je super, pro dítě nejlepší, ale určitě musí všichni uznat, že pokud to prostě nejde, tak je lepší přejít na flašku, než aby se nervovalo dítě i máma... Já měla kliku, že kojení šlo, jen jí to nestačilo. tak jsem chvíli dokrmovala a teď už jsme neměli umělý tři dny a pohoda. Takže se asi dopala

už je zas vzhůru. tak pa

divabara
5. srp 2009

Caute holky,

to je fajn, ze se kacka tak zlepsila...bude se to jen a jen zlepsovat a pak mozna zasahnou spani zoubky,takze pak nanovo 🙂,ale treba ne...🙂)

to my ted bojujem s rustem zubu,tlaci se tri najednou, takze prujmy a tak....A s kojenim s vama holky naprosto souhlasim...jen vim, jak je tezky, kdyz se nekdo musi vyrovnavat s tim, ze kojit nemuze nebo to nejde...a vsude kolem sebe vidi ty clanky zamerene na kojeni a na to, ze je to to nejlepsi pro mimi...preci kazda mama chce tedy vetsinou pro mimi to nejlepsi... 😉 Nemyslela jsem to tak, ze to neni dulezity ..na druhou stranu stres do mlicka taky nepatri...Tak doufam, ze jsem byla pochopena spravne !!!

artep26
6. srp 2009

Ahoj holčinky,
jdu vás na skok pozdravit.
Moc MK nestíhám, je to občas mazec, ale věřím že bude líp a líp.
Amy je zlatá, pořád chrupe, pak se přejí, pokadí a jde zase chrupkat 😀 Vztekání už jí docela pustilo, nasadili jsme dudlana a ten jí to vztekání vždycky vyžene z makovinky. A tak dudlá a dudlá 😀 😀 😀
Miky je ubrečenější, chlap no 😀 😀 😀 V noci zlobí tak od 11 do 3, takže ráno padám na ústa. Přes den neusnu, spala jsem jednou a to hoďku, ale to už jsem myslela že mi praskne škeble, už jsem fakt nemohla.
A jak vy?? Koukám Kačenka už je hodňoučká, u Barušky tak vše dobrý, u Zan a Zihu taky 🙂
A jak Mufy a Michi?? Už se jim to holkám krátí?? 🙂

divabara
6. srp 2009

Ahoj Artep!
douho jsem te tu nevidela. Nic si z toho nedelej, ja MK taky moc nestiham...Sem tam nakouknu. Nekdy to jde,ale malej ted dopolko spava tak 20min,ale odpo mu to nekdy vydrzi i hodinu az dve,tak to se da i neco udelat. Nekdy se taky vzbudi po 20ti minutach,ale pokud zrovna nerve🙂,tak ho tam necham a on znovu usne.My ted bojujem taky v noci se spanim, fakt jak rostou zuby,tak se to neda. Zkousela jsem natrit mundisalem gelem,ale nepomohlo,tak jsem zkusila jakysi calgel,tak po tom se osypal...tak to musime proste preckat 🙂...
Jinak az a ty prujmy,co provazi ten rust zubu, je vse v poradku. Ted mel 10 mesicu a vazi pres 10kg a meri 79cm,tak je docela douhy🙂. Uz zkousi sam stat,tak je to sranda a pak ma ohromnou radost. Vcera se se mnou "honil" na detskem hristi. Maji tam takovy sterk,tak pokud zrovna ty drobne kaminky nestrci do pusinky,tak si to tam uziva 🙂
Tak p a a mej se moc hezky a at jsou deti hodnoucke !!!ale hlavne zdrave !!!

majmuna
6. srp 2009

ahoj holky jsem ostuda ja vim ale vsak vite jakej je to hukot kdyz se s prckem ma i udelat kus prace....

to snad neni mozny sleduju ze se tady pomalu budou slavit narozeniny...prijde mi to jako vcera kdyz jsme se chystali na oslavu tedaka

na dovcu letime 2 zari a vracime se 14....doufam ze budu mit moznost vas videt ale pokud to neklapne tak prosim o poctivou dokumentaci 😉

grej mam radost ze uz je u vas lip 😉 horsi uz to nebude tak ti to alspon doda silu...uvidis ze za chvilku budes pet na kaculi jen samou chvalu 😉 🙂

jinak tedak je peknej vejlupek ale desne me bavi...fakt u nas nemohla byt rec ve smyslu...pockej az zacne chodit....pro me to byla silena uleva od prenaseni z mista na misto....

holky preju vsem jen to nej a snad nektere uvidim 😉 casto na vas myslim 🙂

zihu
10. srp 2009

ahoj holky,
taky se sem moc nedostanu ☹
artep.. teda ti tvoji kulohrasci, ti sou spolu tak roztomili!! a jak rostou! nadhera🙂
Barca taky uz nespi tolik hodin, ale porad je celkem hodna, prdiky casto zvlada uplne sama a zacina kadit desne naloze, uz si nekolikrat podelala zada az mezi lopatkama 😝 😀 ale zas samo nekadi do kazde pliny... a v latkovych plinach se nam to zatim jeste nestalo, takze jednorazovky pomalu ale jiste zcela zatracuju, zatim drzim na noc, ale verim, ze je brzo vypustim uplne...
mufy, michi.. drzim pesti!!!!!!! uz se vam to krati.. 😉

zanetik
12. srp 2009

Ahojda moc vás všechny zdravíme, taky nějak moc nesthám, jak je hezky jsme venku nebo na zahradě a ve volných chvilkách se snažím něco dělat doma, i když moc neuklízím když budeme od září opravovat byt, ale vytřít a takový ty věci musím.
Holky jsou pořád moc hodný spavý i když doma si dají tak půl hodinky a venku klidně tři, ale v noci to je super, chodíme spát mezi 21-22h a spinkají do půl 8, už je ráno nebudím, ale někdy za den nestihneme těch 5jídel, ale myslím, že přibírají pěkně...mrkněte do alba hodila jsem pár foteček 😉
Jinak už se obě otáčekají na bříško, Verunka se točí doleva a Nelča do prava 😅
Jinak Nelča je pořád pohodářka, ale Verunka když se vytáhne z kočáru, tak nechce zpátky, je hrozně zvědavá, doma se tady někdy chce nosit, ale tak je v období kdy je zvědavá,ale je to tak 1-2x za den, když už ji to dlouho nebaví v lehátku nebo na zemi, to je musím hlídat a otáčet zpátky 😅
Grej mám z Kačky radost, že se umoudřila a nechá maminku vyspat 😉
Zihu Barča má krásný obličeje na fotkách 😉
Jinak je to hrůza jak to letí...tak na Mufy budeme moc myslet i když se sem tolik nedostanu 😉
A co Michi? Nejsou teď na dovče?
Děvčata co srazík 29.8 nebo 19.9 aby mohla i Majmu? Ráda bych vás všechny viděla i s dětma 😉

mikulka
13. srp 2009

Ahoj holky, malýmu ted rostou zuby, zatím nemá žádný. Ale už týden je to děs, má furt průjmy, pláče, moc trpí.

Báro, je normální, že má průjem už 5. den? Teda teď dávám smectu, takže to nemá tak řídké, ale stejně jde tak 5x denně. Co u tebe, jak to máte?

Zane 29.8. jsme na dovče, to nemůžu. Holky máš šikovný, když už se ti tak brzo přetáčí. 😉