Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
13. srp 2009

Ahoj holky, nestíhám nestíhám.

Včera jsme byli na tříměsíční poradně a na hexavakcíně.

Kačka má 6550g!!! Za necelý měsíc přibrala zase přes kilo. Doufám, že už tak rapidně růst nebude, přibírá na horní hranici. Už taky ale vydrží někdy i 3 hodiny bez jídla, tak snad to bude lepší.

V noci super spíme, většinou tak od deseti do šesti jen se dvěma přestávkama na kojení, tak jsem moc ráda. Přes den je to jak kdy, někdy si třeba hoďku chrupne, někdy ne.
Pořád hrozně bojujem s prdama, je mi jí chudinky tak líto, když vidím, jak se kroutí Už se fakt těším, až ty koliky přejdou.

JInak nic nového. Od pondělí má manža 14 dní dovolenou, tak asi budem na chatě. Sice to tam pro mě vůbec není pohodlný, ale co se dá dělat. Musíme si tam dodělat tu místnost, aby to tam pohodlný bylo

Takže náušnice budou musest počkat, asi je nechám píchnout až v září, až se vrátí naše doktorka z dovolené.

Doufám, že se máte všichni fajn, nestíhám vás dočítat. KDyž Kačka na chvilku usne, tak musím doma udělat ty nutný věci, jako vyprat a uklidit a tak. A když nespí, tak se jí musím pořád věnovat. Vydrží třeba deset minut v lehátku, ale pak jí to přestane bavit a začne brečet. Takže pořád musíme měnit polohu.

no nic opět je vzhůru, začíná šichta

mě je termín srazu fuk. možná spíš až v září. nevím, kdy se vrátíme z dovolený.

zanetik
13. srp 2009

Ahojda tak to necháme klidně na to září je to takový jistější. Ještě že holky dost spinkaj, to tě Grej obdivuju, že něco stihneš, já teda doma moc nestíhám, hlavně uvařit, vyprat, vyžehlit, vytřít podlahy a na to jak jsem pravidelně v sobotu utírala prach, tak teď to flákám, kor kdy nám pořád někde něco odpadává a je to rozházený, asi pak udělám velký úklid.
Teda Kačka je kus ve 3měsících, my máme doma tak 5,6-5,7kg a to nám bude za týden 5měsíců.
Mikul myslíš že brzy...mě pořád každej říká a oni ještě neto a oni ještě netamto...jako že jsou pomalejší, ale přece po 2kilovým mimču nemůžu chtět to co po 4kilovým...

grej
autor
13. srp 2009

Zan, já taky nic nestíhám. Nevařím, pro sebe maximálně těstoviny s máslem. Manža si kupuje v práci. A o víkendech jezdíme většinou k rodičům nebo tchánovcům, tak vaří oni. A uklízím opravdu sporadicky. Když už se na to nemůžu dívat a jde to, tak vyšlu manžu s kočárem. Ale teď to nejde, je pořád v práci a o víkendech jezdíme pryč. Takže je tu bordel jak v tanku, ale nestresuju se tím. Co nadělám 🙂

mikulka
13. srp 2009

zanet: samozřejmě, že se přetáčí brzo. Většinou je to až v půl roce. Máš šikulky. A ostatní neposlouchej, jsou vždycky všichni chytrý když jde o to, co má děcko umět! ☹
Holky, mně je malýho tak líto, on tak trpíá teď s tím růstem zubů.

Grej, ona ti vydrží pak dýl, než 10 min. Neboj, bude to lepší a lepší.

mufy
14. srp 2009

Ahojky holky, trošku nás posunu do předu, já vpráci nějak nestíhám,protože mám od pondělí dovču, tak musím udělat resty,ať odjedu s čistým štítem.

Kam pojedeme a kdy to ještě nevím,zatím nic nemáme vybraného,ale snad to o víkendu nějak rozlouskneme.

Já jsem už od pondělka nějaká špatná,strašně unavená, všechno měbolí,hlavně ruce.Nevím,co bymi pomohlo, zatím mi nepomáhá ani magnésko,ani C, ani B.Tak nevím,sotva se plazím.Asi nějakej únavovej syndrom.Chtěla jsem si skočit k doktorce,ale nestíhám.Tak snad to na dovolené bude lepší a dostanu se z toho.

Všechny vás moc zdravím, kdybych se tu náhodou ještě dneska neukázala, tak se mějte pekně a v září na srazík toho 19.9. se moc těším.

Papa

mikulka
14. srp 2009

Mufy, na dovlené se zotavíš, je toho na tebe moc. Ty injekce a tak. To máš z toho asi.
Jedete k moři? Pokud ano, uvidíš, jak ti to pomůže!

grej
autor
16. srp 2009

Ahoj holky,
tak jen pro zajímavost: už mám opět náběh na zánět prsu. Tvarohuju a odstříkávám, ale bolí to furt. Je to normální??? Už mě to kojení vážně nebaví. Buď je toho málo a malá se kroutí že chce víc, nebo si to všechno nevytáhne a pak mi to tam zlobí.

A to jsem se včera radovala, jak jí konečně stačí kojit pokaždé jen z jednoho prsu, takže se to pěkně stihne do dalšího kojení udělat. No nic. Jsem zvědavá, jestli to přejde.

Jeden dneska zase na chalupu. Na celý týden. Takže na netu moc nebudu. Vůbec se mi tam nechce, máme tam bojový podmínky. Ale manža tam musí pracovat, abychom ten svůj pokoj už měli hotový.

Jo a taky se obávám, že za chvíli dostanu MS. V úterý a ve středu mě bolelo břicho jako kdysi na ovu a pak jsem měla i ovu hlen. Tak uvidíme za 14 dní... Akorát jsme s manžou v pondlěí sexovali. Tak se poprvé modlím, abych náhodou nebyla těhotná 😀

Tak páček

zanetik
20. srp 2009

Nazdárek jdu vás aspoň pozdravit a posunout nás kousek dopředu 😉
Dneska má být pařád, ale já od včera zvracím a mám průjem, tak nevím jestli nějaká viroza a mám jít k dr. nebo to je od zad, hrozně mě bolej, mám asi zase vyskočený žebra.
Zítra ráno konečně přijde sepsat pojišťovák konečný škody a pak jdeme s holkama na oškování a naušničky, ještě jsem se pořád nerozhodla jestli jim je dát píchnout nebo nastřelit.
Tak se mějte zatím krásně užívejte léta papá

michina
20. srp 2009

Ahoj holky, jdu vas pozdravit. Uz jsem po dovlene, odpocata, Korsika byla nadherna a francouzska riviera taky. Injekce jsme nezacali pichat, protože MS byla tesne pred dovolenou a v CAR meli dovolenou. Ale nakonec to mozna bylo dobre, kdo vi, jak bych na ne reagovala, kdyby byly navaly horka jeste v tom vedru, co tam bylo.. 😝
Koukám, že plánujete srazík, přijedu moc rada kamkoliv, ale 19.9. nevím, jeslti budu moci, pokud dostanu dovolenou, budu se zrovna jeste vracet z Chorvatska ☹

sroubek
24. srp 2009

ahojky...zdravím

a rozhodla jsem vám prásknout překvápko 🙂 ..
toho 19.9. nevím...zkontektuju grej..asi podle toho, kde by to bylo

jinak info o nás:
ahojky..zdravím z výletu z chaty a dneska zase frčíme do brd k mojí mamce...abychom byli na čerstvém vzduchu...a měli jsme klíště a musela jsem dát malému na prdelku, abych ho v klidu mohla vyndat... ...ale jinak jen občas plácáme přes ručičku..vvýjimečně

jinak kubík umí samostatné kroky...ale nechce ...běhá mezi náma s pavlem...občas si někam dojde...ale nerad ..tak uvidíme

no dopolední spaní nic moc...tak 20 min...z chvilinku budeme spát tak jednou denne...jinak se máme krásně
včetně dnešního kakání...kdy se kubík vykakal mimo nočník pár sekund co z něho slezl

jinak testy negativní a mimi v bříšku mělo před 2 týdny 6cm...konec hlášení 😉

zanetik
24. srp 2009

Ahojky Sroubku, tak moooooc gratuluji k miminečku 😵
Jinak od pátku jsme po druhé očkovaný a máme naušničky 😵 holky mají +-6kg a 61 a 62cm.

michina
27. srp 2009

Ahoj holky, nějak tomu nerozumím, zase další mimi??? 🤐

mufy
31. srp 2009

Ahojky holky,

tak jsem tu, v pátek jsem se vrátila z dovolené v Turecku, musím říct,že to bylo opravdu moc moc skvělé, nejraději bych tam zůstala.

No ale nemůžu jelikož od pátku začínám se stimulačkou. Jdu na vyšetření a poslední injekci. Pak si začínám od 22.9. píchat injekce, pokud bude vše dobré.

A co vy tady? Nové zprávy? Vidím,že se za těch 14 dní moc nezměnilo.

Sroubku, gratuluji k mimču.To bylo neplánované??????

Michi tak co jak ty pokračuješ?

Grej a co Kačenka? Už je to hodné miminko nebo ještě pořád zlobí maminku? 🙂

sroubek
31. srp 2009

plánovaně nechané a překvapivě rychlé mimi 😉 a dneska se mi podařilo zapsat v podolí...juchuuu 🙂

zanetik
31. srp 2009

Ahojda děvčata, tak koukám, že jsme se dneska konečně zas sešly.
My pomalu opravujeme byt po vytopení, tak toho máme trochu moc. Ještě že holky jsou pořád hodný, i když doma už nevydrží spát dlouho, to si schrupnou tak na půl hodinky.
Jinak u nás nic novýho, musím nás objednat na nožičky, a v pátek jedeme s Verčou na oční.
Mufy, tak to je fajn, že sis dovču užila, tak teď s chutí do miminka 😉

artep26
1. zář 2009

Ahojda holky,
tak se po odmlce hlásím.
Jdu pokoukat co je tu nového ... ááááááááá Šroubas bude maminečkou podruhé ... tak veliká gratulace 😵

grej
autor
1. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem se konečně dala trochu do kupy po té dvou týdenní dovolené.
Bylo to fajn, Kačka byla docela hodná, naučila se i přes den občas spinkat. O domácí práce jsme se střídali s manžou a tchánem, takže pohoda.

Ovšem po návratu domů už je to zas na prd. Za prvé někde nastydla, protože začala chraptit a pokašlávat. Včera jsme byly u dokorky a prý je to dobrý, zánět tam není. Poslala nás pro jsitotu na ORL. Tam taky nic nezjistili, takže jsme dostali jen kapky do nosu.

Přes den je to trošku lepší, ale večer dostává záchvaty breku. Jak chraptí, tak za chvíli ani neřve, jen sípá. Je to fakt na palici. A dneska ráno vyváděla zas. Prostě jen brečí ať dělám co dělám. Mám z toho nervy v kýblu 😉

Navíc se jí zase vrátily hrozně prdy. Cca v polovině kojení se začne kroutit, kope nohama, otáčí hlavou, takže mlíko stříká všude okolo. Při tom fakt ztrácím nervy.

Naštěstí jí ale začalo stačit moje mlíko, takže nutrilon už vůbec nedávám.

Občas si říkám, proč zrovna já musím mít tak ubrečený dítě. Když odečtu kojení a spaní (přes den minimální), tak bych řekla, že probrečí tak 70% dne.
Chvíli vydrží třeba v lehátku, bouchá do hraček a je v klidu, ale pak jí to přestane bavit a musím jí začít nosit, nebo houpat nebo prostě něco dělat.

Takže jsem celá totálně rozbolavělá, hrozně mě bolej kolena a zápěstí (přeci jen má už 7 kilo).

Před odjezdem jsem měla opět náběh na zánět prsu, ale nakonec jsem to rozehnala tvarohem, takže dobrý, ale bolelo to asi ještě 4 dny. A teĎ mám pro změnu zánět močáku, takže opět ATB.

Prostě si to mateřství užívám 🙂 🙂 😀 😀 😀

Koukám co je tady za novinky🙂 Moc gratuluju Sroubas!! Já si budu muset skočit pro antikoncepci, protože už sexujeme a představa, že bych teď otěhotněla, mě naprsoto děsí. Mít doma dva takovýhle řvouny, tak už visim :D Už jsem měla chvíli pocit,ž e mám snad ovulaci, bolelo mě břicho a byl hlen a pak za 14 dní mě zas bolelo břicho, tak jsem čekala MS, ale nic. No doufám, že těhu nejsem!!! 😀

Aktualizovala jsem zase ten odkaz na fotky, tak kdyžtak mrkněte.
Stále nemáme náušnice, měly jsme jít tenhle týden, ale jak jí není asi dobře, tak to raději odložíme.

Zan, vy jste byli vytopený?? Fíha, tak to si asi užíváte s úklidem, co? Držte se!! Mufy, tobě přeju moc štěstí na stimulaci 🙂

Nevím, kdy se vzbudí a jak se sem zas dostanu, ale snad brzy 😉 Páček!!

mikulka
1. zář 2009

Ahoj holky,

šroubku, ty jo, gratuluji.
Jsi dovážná, já bych druhý mimčo tak brzo nezvládla! 😕

Grej, to je pech, že Kačka je tak uplakaná, ale jakmile pominou prdy, určitě to bude lepší. A je pěkná, ty jo, 7 kg!!!

My byli na dovče ve srubu a super, i bez vody (brali jsme od sousedů) to šlo.

michina
1. zář 2009

Šroubku, tak to teda gratulace obrovská!!! Vidís, ty už druhé a my s Mufy stále ve fázi snažení, to by jednoho piclo.. 😀 Ale berem to sportovně, co Mufy? Jinak bysme asi nemohly fungovat.

Mufy, na injekci jdu zítra, na první teda... Jak dlouho jsi měla tu léčbu? Mě říkají 4-6 měsíců, že by měla trvat, což je teda dost velké rozpětí. Nicméně, ted nikam nespěchám, v lednu chci jeste stihnout firemni vecirek, tak to by mi tak akorát mohlo vyjít.. 😀

Grej, snad už to bude s KAčkou lepší a lepší, když už tak krásně roste... 😎 Já bych brala i plačíčí mimino 😀
ted o vikendu jsme byli na chate a prijeli známí - 3 děti: holčička 5, chlapeček skoro 3, malá 15 měsíců, ti byli uzasní!! A jak se doplnovali,takže Sroubku vubec nemusís mit strach, oni si tka krasne hrali a jak s nama zpívali pri kytare, to by clovek neveril, jak byli hodni a pry: Stlejdo, zahlej nam Kometu!" Zadne detské pisnicky, ale Nohavica, dokonce i Pearl Jam (ta nejstarsi - tatínek je miluje, tak dcera taky 😀).

Mikulko, to tak letí, už skoro bude mít Kája rok, neuveřitelné, no jo, vždyt Sroubek stiha už skoro i druhé.. 😉 A co Artep, taky rostou jako z vody a o Zanetikovi ani nemluvim.. Ale my se taky dočkáme!! 😵
mějte se zatím hezky a užívejte babího léta... 😎

grej
autor
1. zář 2009

Tak dnska to byl očistec. Řvala od sedmi do devíti. Pak vytuhla na hodinu a půl (chodila jsem koukat jestli dejchá😉). Pak byla asi půl hodinky hodná, chodily jsme po bytě a chvilku byla v lehátku. Pak zas spusitla a brečela až do tří. To jsou holky ale hysteráky. Nepomáhalo vůbec nic. Po kojení zas spustila, to samý po napití čaje. Já už na nervy, občas jsem i zakřičela a pak jsem jí musela položit jít se vymlátit do polštáře, protože jinak bych se musela zbláznit.
Očividně jí ani nic není, protože jen chytla prso nebo pití, tak jak když mávne proutkem, tak byl klid. V rámci řvaní třeba na půl minuty přestala, usmála se a zase začala. Přijela i moje máma a podpořila můj názor, že jí nic neni.

Ve tři usnula vyčerpáním (řvala dvě hodiny v kuse), ale za dvacet minut byla vzhůru a začlo to nanovo. Pak se ale zklidnila kojením a podařilo se mi jí uspat a teĎ spí už půl hodiny, tak snad....

Ne že by normálně nebyla uřvaná, to je, ale stačí změnit polohu nebo se jít projít nebo prostě něco (musí mít stálou změnu) a je na chvíli klid, ale tohle bylo fakt neuvěřitelný.

Závidím všem, co mají hodné miminko 🙂

Příbuzná, co má kluka o tři týdny mladšího, si stěžuje, jak nemůže moc sedět u počítače, protože když malej leží na hrací dece, tak mu musí dávat dudlíka a podávat hračky. Bože - co já bych za tohle dala... Já jí položím na deku, vydrží tak čtvrt minuty, než zjistí, že ležet na zádech a čučet na hračky jí fakt nebere a spustí. Celkově polohu na zádech nenávidí. Stačí když jí jdu přebalovat, chytá hysteráky jak se položí na záda.l Když zjistí, že jí jdu přebalit, tak se zklidní.
Když je v kočáře a nespí, tak musím zvedat záda, aby aspoň trochu viděla ven, protože ležet ona prostsě nebude...

No prsotsě hodný miminko 🙂

Ale našla jsem tu diskuzi o uřvaných dětech a je vidět, že v tom nejsem sama. A prý to fakt přejde, tak mi to trochu nalilo optimismus do žil 🙂

zanetik
2. zář 2009

Ahojda děvčata, tak my zas tolik nerosteme spíš přibíráme, ale zase ne tak moc, máme 6kg, tak to jde.
Tak já jsem hrozně vděčná za hodný holky, protože mít uřvaný dvě, tak už fakt visím, stačí že mi brečej 5-10min než připravím jídlo a jsem hrozně nervozní, všechno mi padá, asi jak na to nejsem zvyklá, holky fakt málo kdy brečej, spíš když už je to nebaví po hodině v lehátku, teď občas když mě neviděj, tak si je musím brát k pc, nebo do kuchyně na nádobí, takže jsem ráda, že máme ty lehátka. Nejvíc se chtěj nosit na zahradě, to jsou unošený jak se tam hýbou stromy atd.

Michi, takže ty teď začínáš nějakou léčbu teprve? Já myslela, že už jdete na to ☹

A jak to vidíte s tím srazíkem? Myslím, že Michi psala, že 22.9 nemůže, tak pak už bych dala jen poslední termín 26.9 dokud bude pěkně, protože s dětma do hospody to moc nejde, kor já se nikam nedostanu 😅 . Už to vidím, Michi už víš jestli jedete do Chorvatska?

sroubek
4. zář 2009

zdravím..a mizím..hezký víkend..paaa 🙂

zanetik
5. zář 2009

Tak jsem Grej skoukla fotky a musela jsem taky je stáhnout s foťáku a něco jsem přidala, co se vešlo 😉

zihu
7. zář 2009

ahoj holky, musim vas docist... ale koukam koukam.. SROUBKU GRATULACE😀 to je krasna zprava! taky bych si to tak predstavovala....... 😉
my jsme akorat pred par dny dobalili (MASAKR!!! jiste chapete, proc sem se neozyvala) a manza je ted na letisti a uz za hodinu odlita do te Kahiry, my za nim poletime cca za mesic. Zitra dostane mala dve ockovani najednou, to bude asi kriku 😝 jinak je mala uzasna, nekdy samo taky rve, ale mam pocit, ze malokdy jen tak bezduvodne...
no, opatrujte se, snad vas brzo doctu, at su v obraze! pa, zdravim vsechny

mufy
8. zář 2009

Ahojky holky,

já vás jdu taky pozdravit.Měla jsem po té dovolené toho hodně, tak nestíhám.Pořád na tu dovču musím myslet, jaké to bylo fajn a proto jsem se domluvila s kamarádkou,že si tam ještě jednou zajedeme.Tudíž se stimulací začínám o měsíc později,tak se mi to trošku posune,ale mě to nevadí.Na týden ještě vypadnu z města a odpočinu si těsně před stimulkou.Nějak to dopadne.....

Jestli bude ten sraz 26.9. tak to nebudu moct s vámi jet, protože jsme pozvaní na svatbu známým. ☹
A myslím,že to už bude asi pěkná zima na sezení venku.Už teď je to počasí šílené.Poslední týden sluníčka......

Zihu a co v té Káhiře manžel dělá?Asi jsem to špatně četla.

Grej to bude dobrý, uvidíš.No holt máš malýho křiklounka.Co my bychom za něj daly s Michi.Že?Na chatě bylo skvěle a aspoň sis odpočinula.

Zan a co dvojčátka? Holky jsou tu asi nejhodnější,že?Všechny mimča rostou jak z vody, toto utíká..... 🙂

grej
autor
8. zář 2009

Ahoj holky,
pořád bojujeme s kakáním a brečením.A nespáním.
Malá už pořádně nekadila od minulý neděle ☹ V sobotu, tedy šestý den, jsem jí zkusila pomoct rourkou. Něco málo udělala, ale žádnej zázrak. No a už máme zas úterý. Ach jo.

Doktorka se pořád neznepokojuje a doporučila mi Lactulosu. Po zakoupení jsem zjistila, že je to sirupový projímadlo. Doktorka říkala něco o tom, že jí to naučí kadit, ale pak se zas bude muset odnaučit kadit se sirupem. No to mi přijde pěkně blbý. Ale zase kakat potřebuje. Chudinku už jí to zas aspoń čtyři dny tak bere... Dvě noci už jsme se pořádně nevyspaly, pořád jí to kroutí. Při prdech děsně smrdí, takže je vidět, že to jde přes bobky.

Ach jo, asi to bude mít po mě.

S nespáním taky síla. Někdy má záchvat a spí třeba dvakrát denně po hodině, ale spíš je to tak, že mi usne a spí maximálně dvacet minut. A to taky tak dvaktrát, max třikrát denně. Takže nic neudělám. Doma bordel jak v tanku, protože hrát si sama vydrží tak taky maximálně čtvrt hodiny a to ještě musí mít fakt náladu.

Dneska např. spala jen dvakrát asi po dvaceti minutách v autě (dopoledne) a pak mi usnula dvakrát odpoledne doma, ale po vložení do postýlky to vydržela jen deset minut. Večer navíc zase hysterák. Usnula až když přišel manža z práce nějak po půl desátý. V půl jedenáctý byla zas vzhůru,a le naštěstí po nakojení zas usnula.

Takže jsem kantáre a jdu do hajan.
Našla jsem pěknej článek o uřvaných dětech. Jsem ráda, že v tom nejsem sama...
http://www.azrodina.cz/2130-plac-bez-duvodu

Ale hlavně že spí v noci.

Zihu - no to musela být síla, to balení. Já jsem vyřízená jen když balím na chalupu 😀

Holky mě je to s termínem zatím jedno, ale Zanet má pravdu, musíme jet když bude teplo... nebo někam do nekuřácký restaurace.

zanetik
10. zář 2009

Ahojda holky, nejlepší by asi byla ta příští sobota 19.9 jen pořád nevím jak ta Michi jestli jedou na tu dovču, asi ji napíšu smsku, jinak by jsme asi všichni mohly ne?
Grej já bych to neřešila to kakání tak drasticky, je v období kdy se ji přetváří trávicí ústrojí, když v tom období mimča nekakjí do 10 dnů je to v normě. Verča s tím problémy neměla, ale Nela mi asi měsíc takhle kakala, třeba po 8dnech, po 4dnech, pak se to srovnalo a kaká každý den občas se stane že obden. Někde se o tom taky určo píše a určitě se ji to taky srovná.
To my máme spíš problém s ublinkáváním, jak se berou do náruče nebo na klín, tak ublinkávají ☹

grej
autor
10. zář 2009

AHoj zan, no jo, jenže ona takhle blbě kadí od narození... Ze začátku, tak měsíc, kakala ob den, ale pak se to protáhlo na pět dní a teD už je to týden. A možná i víc, nevím, zkoušela jsem tu rourku. Kdyby jí nic nebylo, tak to neřeším, ale jí to očividně kroutí a bolí... Už třetí den zkoušíme to projímadlo a nic ☹
Teď jí to zas vzbudilo, usnula v devět a v půl desátý už byla vzhůru. Kroutila se a kroutila. Cvičení ani krém s masáží nepomáhaj... Povedlo se mi jí uspat až v půl jedenáctý...

Na to ublinkávání - nezkoušeli jste Nutriton? To zahušťuje mlíko a pak se prý tolik neblinká...

My zítra jedem zase na chalupu. Tentorkát bude manža dělat podlahu. V pondlělí ale máme očkování, tak se musíme vrátít.JInak si manža musí vybrat neplacený volno (neproplácej jim nezbytný přesčasy 🙄 ).

A zítra jdem na náušnice, tak snad nebude Kačka moc plakat...

Já bych snad příští sobotu mohla. Snad se na chalupě nezasekneme...

michina
11. zář 2009

Ahoj holky, na dovo jedem dnes vecer a vracime se az pristi nedeli, tzn. 20.9., tkaže nemuzu pristi víkend ☹
Ale nemuzete porad na nekterou z nas cekat se srazikem.. to by nebyl nikdy. A navic fakt hlasi jeste jakz takz pocasi. Samo, že me to bude mrzet, ale co nadelam. 😅 Jinak 26.9. můzu klido pido. 😉 A teoreticky kazdou sobotu krome 10.10.

zanetik
12. zář 2009

Michi ale nás by to mrzelo ☹
Ještě mě napadlo, pokud se mufy na svatbě moc nezbourá 😀, tak by šla neděle 27.9 a to asi na posled co se bude dát odpolko sedět venku...co vy na to????