Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
21. bře 2008

Jé ty se ale máš,taky bych hnedka jela podívat se na miminko. Už se moc těším na fotečky. Jak si ho vyfotíš nebo majmunka,tak to dej do alba. 😉

Dneska tu budeme asi samotné,ostatní asi mají volno.No já doufám,že nás šéf dneska pustí domů dřív,když jsou ty velikonoce. Půjdu nakoupit a uklízet domů,než přijde miláček z práce,ať pak můžeme o víkendu lenošit. 🙂

zanetik
21. bře 2008

Ahojda, já jsem tady taky jen asi nebudu mít moc čas, teprve jsem začala kontrolovat dph a je v úterý, takže přijdu o pracovní pondělí, tak mám co dělat...
U nás je na nule a sníh zůstává a pořád poletuje...
Taky bych hned šla kouknout za Majmunkou, kdypak ji pustěj?
Jinak jsem chtěla zítra umýt okna,ale v tomhle počasí asi na to kašlu, tak uvidíme...tak bowling bych chtěla jít dnes, byla jsem ho poprvé hrát ve středu,ale nevím jestli tam budou mít volno a zítra bych chtěla jet s holkama na diskotéku, tak uvidíme jak to dopadne tento víkend a v pondělí budem odpočívat...

grej
autor
21. bře 2008

Já to na odchod dřív nevidim☹ Šla jsem včera, tak dnes budu mít asi smůlu 😉

Jé - Zan, já jsem myla okno včera😀 Ale jen to v nové ložnici...
Můžet mrknou holky - tohle děláme teď:

http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina/Sta...

Koukám, že tě Bowling chytnul, Zan, co? 😉 Mě to taky baví, ale hraju tak maximálně 2x ročně.

Vůbec nemám od Majmu žádné zprávy, říkala, že moc volat ani psát nemůže. Tak jsem jí dnes písla, že bych dorazila, tak uvidíme, jestli napíše...

mufy
21. bře 2008

Grej máte to tam moc pěkné. Taky jsem si to měla fotit,když jsme to postupně opravovali,ale v té době jsme ještě neměli dig. foťák.

Pokud Majmun nemá žádné problémy,tak by už mohla jít domů,ne?

grej
autor
21. bře 2008

Díky za pochvalu Mufy...
No já myslím, že po císaři se bývá v porodnici tak týden, ne? NO třeba jí pustí už v neděli...

mikulka
21. bře 2008

Ahoj holky, teda, máte to krásné, líbí se mi ty dvě skříně, ty jsou krásné.

Myslím na majmunku. Po císaři pouštějí týden, i když moji známou pustili po 3 dnech, že neměli místo!
Já měla teď zvracivé sny, byla to síla. Jsem z toho unavená a taky mě trápí ten odpor k jídlu. Nevím vůbec, co budu dnes obědvat, ze všeho je mi blbě. 😒 Jsem v 11 tt, dr. říkala, že to snad nebude trvat dýl než do 13, tak to jsem zvědavá. No, hlavně aby byl malý/á v pořádku.

grej
autor
21. bře 2008

Tak mi napsala Majmunka. Prý návštěvu v porodnici asi nestihnu, páč to vypadá, že je pustí zítra domů. Takže vám sem hodím fotky až z návštěvy u nich doma🙂

Mikul, to je hrůza, co? Doufám, že mi teda moc blbě nebude až budu těhu. Tyhle zvracecí stavy totiž blbě zvládám...
Neboj, mimi bude určo OK. Jen o sobě dává holt moc vědět 😉 Kdy jdeš na ten UTZ?

A díky za pochvalu🙂

sroubek
21. bře 2008

jo sněhu si ještě užijeme 😀

já něco pěkně pokaňhala v práci a teď žehlila 3 dny a úterý s tředa rozhodnou 😀

no případně mě vyrazí....

já fakt nejsem papírovací typ a je to vidět 😀 a včera jsem se trápila, dneska už je mi to jedno...mávnutím kouzelného proutku 🙂 nějak si říkám, že jsem pro nápravu udělala, co se dalo, víc se dělat nedalo a jestli ty záplaty vydrží se uvidí a když nejde o život, tak jde o... 😉

aspoň bych si užila dřív volna 😀

sroubek
21. bře 2008

mikulko: to zvracení je hnusné, ale o mimi se neboj...ty si to vybíráš za něj 😉

tyyy jo majmunčino miminko...už se nemůžu dočkat...těším se moc na fotečky...i na to své mimi se moc těším 🙂

grej
autor
21. bře 2008

Ahoj Šroubku, ale copak? Chybička se vloudila? Taky tu občas udělám botu 😅 Neboj, však ono se to nějak vyřeší. A když ne - tak jak říkáš. Půjdeš pěkně v klidu na odpočinek🙂

Teda já už bych šla domů. Hrozně mě to tady nebaví!!

zanetik
21. bře 2008

Taky už bych šla nějak nestíhám a nechci to vidět v úterý...

Tak to je super že Majmu už pustěj, tak budu hlídat o víkendu jestli přibude nějaká fotečka...

Grej máte to fakt krásný, musím přijet na čumendu....
Mikul nezávidím ti ten stav, ale už to máš skoro za sebou, nás to teprve ještě čeká a ty už si jen budeš užívat těhu a mimi 😉

Grej jednou měsíčně hraju kuželky a bowling ve středu poprvé,ale má ho naše firma, tak chci vyžebrat nějaký zaměstnanecký slevy a občas zajít se pobavit...

No nic já se radši loučím, mám jen hoďku a nevím jestli to stihnu, odchod domů a v pátek je vždycky chaotický,ale dočtu si vás doma, zatím přeju všem krásný velikonoce i když je moc neslavím, ale těším se na prodloužený víkendík , tak zatím pááááá

mufy
21. bře 2008

Holky taky se už moc těším na miminko od Majmunky a samozřejmě i na vaše. 🙂

Já se loučím,šéf nás poslal domů,tak toho využívám. 🙂 Mějte se moc pěkně a zakryjte si zadky polštářkem,ať je nemáte v úterý modré. 😅 Pěkné velikonoce

grej
autor
21. bře 2008

Papa holky, mějte se krásně.

U nás se to taky moc neslaví, holt v Praze už se moc nekoleduje 😕 Takže já to strávím tím úklidem.

už bych ale raději ejla domů uklízet. TO čučení do monitoru mě dneska fakt nejde.

michina
21. bře 2008

AHoj holky, už jsem tady dlouho nebyla, moc se omlouvám, co nového? Majmunka už má mimi, že?
Ale mám dobrou zprávu, už se můžu připojit i z práce,takže snad tu budu častěji!!!

michina
21. bře 2008

Jinak MS už dorazila, takže už se 14 dní snažíme!! Teď někdy by měla být OVU, pokud teda není zrovna na straně, kde není vaječník.. 😠 ALe nevěřím, že by se to hned podařilo, takže nezoufám a na velké prázdniny plánujeme výlet pod stan na 14 dní do Irska.. 😀

Krásné velikonoce a příští týden ahoj!!

grej
autor
21. bře 2008

Ahoj Michi, no tak sláva, konečně budeš patřit mezi pravidelné návštěvnice, když už budeš moct i z práce 😉

Je skvělé, že přišla MS! Tak se pěkně tulte. To je na tom snažení to nejlepší 😉

Jestli se pojedu podívat za Majmun, tak vám sem pak určo hodím fotky!!

Letím domů, uklízet stavební bordel. Tak páá a všem krásný Velikonoce!!

mufy
25. bře 2008

Dobré ráno děvčata? Tak co prdelky? Máte je zmalované? Já vůbec.K nám nikdo nechodí, jen mě vymrskala rodina. Ale ty tři dny utekly rychle.Sice to bylo super,že jsme se šli v pátek i v sobotu bavit,ale i tak bych ještě zůstala doma. Možná budu mít ještě příští týden dovolenou,pokud bude i miláček. Stejně nikam nepojedeme a ani si ji nevyberu.

Michi tak se pořádně snažte,aby tu byla další těhulka. 🙂

Grej jak jsi zvládla úklid?

grej
autor
25. bře 2008

Dobré ráno!
No u nás se taky VElikonoce moc neberou. Sice u nás zvonili jedni koledníci, ale vzhledem k tomu, že byl manža v práci, tak jsem neměla ani nabarvený vajíčka, tak jsem ani neotevřela. Upekla jsem jen svýho prvního beránka, tak ho teď snídám 😉

Holky uklízela jsem celý tři dny jak ďas. Ale už je to téměř hotové🙂 Už jen položit podlahu v jídelně a bude to.

V neděli dorazila MS, takže dnes pěkně trpím. Už aby to bylo za mnou.

Krátí se mi to, v sobotu už začnu stimulovat...

majmuna
25. bře 2008

Ahoj teticky nase 🙂

Tak jsem od soboty doma....to vite vzorna a palicata pacientka 😀 Vzala jsem to trosku rychleji.....byl to v porodnici na me velky stres a spechala jsem domu....

A jak je ? U me jednou nahore a jednou dole...snazim se zbavit prikrmu a ten nas savecek nenazranej uz poprve vydrzel po kojeni dve hodinky 🙂 Ted se tam vrni a desne prdi.....bezim a kdyz neco tak grej ma povoleni podavat vsechny informace 😉

Bylo mi po vas uz smutno ale ted letim 😉 Odpolko jdeme k detsky doktorce tak kdyz to zvladnu tak napisu novinky 😉

grej
autor
25. bře 2008

Ahoj Majmu!

No jo, já stará skleroza jsem to tady holkám zapomněla napsat, že už jste doma... A taky to, že jsem za tebou ani nebyla, páč mi nebylo pořád dobře.
Jsem zas na coldrexový léčbě, abych to ze sebe rychle dostala. Když už za pár dní začínám stimulovat...

Už se hrozně těším, až Tedíka uvidím!!

zanetik
25. bře 2008

Ahojda děvčata, tak u nás se taky velikonoce nedrží, co jsem se přestěhovala tak nikdo nechodí a letos se na mě vyprdnul i David a to bylo keců jak mě zmaluje 😀

Já pekla 2 beránky i našim a oba se povedly...

Jinak v pátek jsem si byly sednout s Davidem a v sobotu jsem byla s tou kámoškou co s ní letím do Skotska, bylo to dobrý, že pojedem na diskotéku, nakonec jsme skončily v nějakým baráku za jejím bráchou, hrály pinpong, pak vedle v herně šipky, tak jsem všechny ty kluky první hru pěkně vydrtila 😀 , pak že teda jedem na tu diskotéku co je 20km od nás, jenže v našem městě byla vyjímečně taky jedna,ale my myslely že tam jsou jen děti,tak jsme tam jen nakoukly a byly mile překvapeni, že tam je většinou náš ročník, jenže to už končilo, tak jsme se stavily ještě na jedné 10km od nás a tam jsme uvízly a já šla spát ve 4:30 😅 , takže v neděli jsem byla ve 21 k.o.

Jinak já MS čekám tak od včerejška do čtvrtka asi, tak uvidíme...

No tak se těšíme Majmu na info a fotečky 😉

grej
autor
25. bře 2008

Ahoj zan,
teda ty máš vždycky program🙂 takhle já naposledy řádila tak někdy ve dvaceti letech 😉 Jsi dobrá 🙂

mufy
25. bře 2008

Ahojky Majmunko musíš hnedka vložit fotečky mimíska,ať se taky můžeme potěšit. Snad už jsi v pořádku a všechno je dobré.Hlavně,ať je miminko zdravé a moc tě nezlobí.

Zan teda ty ale řádíš.Jezdit po diskotékách.To my sice taky byli pařit,ale jen tak v báru, na diskotéce jsem už nebyla ani nepamatuji. 🙂

Já mám zase nemocného synovečka.Je mu deset měsíců a už je 3 den v nemocnici na kapačkách na infekčním,měl šílenej průjem a hodně zvracel,tak snad užbude v pořádku.Takové malé miminko 😒

Grej toto ale utíká,za chvíli už budeš mít bobečky v bříšku. 🙂

zanetik
25. bře 2008

No já teď 2-3roky co jsme dělaly byt a začaly bydlet, vyrážela jen občas,ale asi jsem chytla druhej dech 😅 , chci si to užít dokud jsem mladá a můžu, až bude mimi, tak neříkám že si člověk nevyrazí,ale vidím to na holkách, jak hlídaj pořád telefony atd. už to pak není ono 😉

mikulka
25. bře 2008

Ahoj holky.
My byli na Velikonoce netradičně v Praze, stejně bych nikam nemohla. Manžel se o mě krásně staral, nebylo mi valně. Byla jsem ráda, když jsem zvládla 1x denně krátkou procházku.
Majmunko, vítek zpět, teď už s miminkem. Musíš nám poreferovat, jaké to je, mít doma miminko, jak ti jde kojení a tak...
Fotečku mimča ještě nikde nevidím?

sroubek
25. bře 2008

majmuuu...hoď fotku miminka

sroubek
25. bře 2008

všechny zdravím..já začínám být docela utahaná..ten můj prcek je energeticky náoročnej...to jsem si někde přečetla...že malý chlapečci jsou energeticky náročnější než holčiičky...a moc se mi ta hláška líbí 😀

sroubek
25. bře 2008

jinak já tu budu až v pátek....pak jedeme do jizerek...podepsat matriku....takže se tu objevím zase až v úterý 1.4. a to snad už bude těch mejch vysněnejch 18°C 😵 nebo alespoň 15°C 😉

předevčírem jsme byli u tchýně..a slavili se 1. narozky neteře a bylo to krásný a další den přijel Pavlův bratranec s měsíčním chlapečkem..holky...já už taky chci mít mimi u sebe ...ale ještě si počkám 19 týdnů 😉

jo a věřili byste, že Pavel nemůže najít rodný list? chce se z tý svatby vykroutit, mrška 😀

zanetik
25. bře 2008

jo šroubku to jsou ty chlapy a papíry 😀
Mikul už by se tě to taky mohlo pustit viď, už jen tento týden ne a bude dobře 😉

mufy
25. bře 2008

Sroubku určitě se z toho vykroutit nechce,jsou to jen bordeláři. 😀

Mikulko takový pěkný výlet jste si udělali? No tak to má být. 😉 Jen ať se manžílek stará.

Zan však je dobře,když se jdeš bavit.Dokud jsi mladá a bezdětná,tak to jde,pak to bude horší. 😉