Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
23. dub 2008

Michi - to jsme na tom podobně. Já mám 74 kg na 172 cm. Vopruz. Tolik jsem nikdy nevážila!!! Když jsem začala chodit s manžou, tak jsem měla 63 kg ☹
A s těma džínama to je přesný. Navíc, pomalu už mám jen jedny, protože ostatní mě začaly škrtit a i ty jedny už se mi prodíraj mezi nohama 😠

mufy
23. dub 2008

Tak to já mám zase 175 cm na 80kg, takže já to mám nejhorší.Když si vzpomenu,že jsem vážila 70 kilo před 3 rokama, tak se mi chce brečet. Ještě k tomu trpím na štítnou žlázu,takže se blbě zhazuje. ☹

Jo a taky chodím jen v džínách,protože se doničehojinýho nevlezu.Mám z toho hrůzu,až si budu chtít oblíct třeba sukni,to abych chodila kanálama. 😀

Grej já si klidně tu zelňáčku dám.Mám ji děsně ráda. 😵

Michi a nestraš, ty na IVF nebudeš muset jít,tobě to půjde normální cestou. 😉

zanetik
23. dub 2008

Ahojky devcata z vahy si nic nedelejte ono az bude mimco tak to vybehate kolem nej a az se poradne nevyspite 😀

Fotek uz mame docela dost, vylety super jen dnes nam zacalo prset tak snad to brzy prejde, dnes jsme chtely jit kouknout na palac a zahrady pesky kousek za Perthem,ale zatim se to neda...vstavaly jsme misto v 8h v 10h mistniho casu, byly jsem vcera z vyletu unaveny, byly jsme u more a u vezi a na hrbitove kde se tocil Hery Pother na hrade kde se narodil kralovna matka a dodnes ten rod tam bydli, takze super.

No nic jdem si udelat obed a snad prestane prset aby jsme mohly vyrazit ven doma se mi fakt nece sedet tak zatim papa mejte se fajn

grej
autor
23. dub 2008

Mufy - přesně jak říká Zan - já doufám, že to pak kolem mimča vyběháme 😉¨

Já už jsem doma v postýlce, nějak cítím břicho, tak snad to nic neni.

Zan - jsem ráda, že si to tak užíváš🙂 Jen to počasí, co? No jo, to jsou holt ostrovy... Já tam byla jednou, před pětli lety, v Londýně, a to jsem měla hrozný štěstí, protože celý tři týdny bylo nádherně, opalovala jsem se a celkově to byla krása. Zatímco tady v Praze bylo hnusně 😀

Dnes je tady ale fajn, takže tentokrát je v Praze líp🙂 Vylezlo to až na 15 stupňů, sluníčko svítí, všechno kvete a voní, prostě nádhera ;)
Ale to asi číst nechceš, co? 😀 😀

Tak dobrou chuť a ať se vám to počasí zlepší!

michina
24. dub 2008

Ahoj holky, tak se dneska se svou váhou necítím o nic líp, už ani ráno nemám hubený pocit, jak říkáme s manžou, ale děsivě tlustý.. Mě to břicho nesplaskne už ani přes noc, furt jsem jako ve 4.měsíci, když se tady dívám do těhu alb.. 😝

mufy
24. dub 2008

No kamarádka co porodila,tak zhubla kojením snad 8 kilo,je z ní hubeňour.To bych chtěla taky.Ale už teď a ne až po porodu. 😀
Dneska jsem si vzala uplý kalhoty,musím toho využít,protože jak si začnu píchat injekce,tak břicho musí být volné na růst folíků,no a pak už budu nosit jen jedny rifle,do kterých se vlezu,aby bříško mohlo být v klidu. 😨

U nás bude dneska taky super počasí, obloha bez mráčků.

Grej,ale že ti to utíká,že? Už máš skoro týden za sebou. 🙂

grej
autor
24. dub 2008

Dobré ráno🙂 Krásné sluníčko je venku, hurá🙂

Michi - no tak to já mám taky. Už ani ráno se necítím dobře 😠

Mufy - jojo, utíká. jen nevím proč, ale dnes ráno jsem se vzbudila s pocitem, že to prostě nevyšlo. Ale nevyšiluju a čekám 😉

mufy
24. dub 2008

Grej to si nesmíš říkat,na to je ještě brzy. Určitě to vyšlo. 😉

Já se taky po většinu rán necítím vůbec dobře, poslední dobou mám takový pocit,že se sama sobě nelíbím vůbec.Chci změnit účes a barvu vlasů, oblečení a taky postavu.Prostě mám nějaké divné období. 😅

grej
autor
24. dub 2008

No jo, to je to jaro. Jak si člověk uvědomí, že za chvíli bude teplo a už se nebudem moct schovat do zimních bund 😀

Já vím, že je ještě brzy, ale prostě to tak na mě nějak přišlo. Přestaly mě tolik bolet prsa a ve stolici byla zas trocha krve - to je u mě příznak přicházející MS.

Ale uvidíme, přeci jen jsem zatím teprve 6 den po ET...

mufy
24. dub 2008

No jasně,to je moc brzy Grej. Vždyť se to určitě ještě nestihlo ani uchytnout.Musíš být trpělivá a vydržet alespoň do 10 dne po ET.To už i holky testují.Vydrž až po víkendu.

Já si taky říkám,že jak se začne víc oteplovat,tak to už neschovám pod bundu nic,ale mě prostě fakt nejde zhubnout. A to jsem dneska měla jen na snídani ananas a teď 2 rýžové polyytyrénové chlébíky s lučinou.A mám hlad.To je fakt hrozný,ani se nemůžu pořádně najíst,aniž bych nepřibrala jediné kilo. 😖

grej
autor
24. dub 2008

Já vím Mufy, zatím z toho žádný závěry nedělám 😉

Jinak šroubek jde dnes zase na kontrolu, tak držíme palečky a těšíme se na zprávičky a na případnou další fotku!!!

Já jsem teda zase dnes zaprasila, k snídani jsem měla koblihu a teď k sváče rohlík se sýrem. Obědvat budu až doma asi zase zbytek tý zelňačky a večer si udělám asi něco s porkem. Manža nebude doma, tak budu mít pré 😉

mufy
24. dub 2008

Tak to Sroubkovi držíme všechno co máme a těšíme se na další zprávičku.

Grej víš co,klidně jez,když se budeš omezovat,tak budeš mít špatnou náladu a když otěhotníš,tak už ti to bude jedno a řekneš si,že stejně ti pupek naroste tak jako tak. Já to taky nějak řešit nebudu,až budu těhu.Jen si budu muset dávat pozor na to co jím,abych zase nenakynula až moc. 😀
Udělej si pěkný večer,já měla volno zase včera,manžílek šel na fotbal,ale já šla spinkat,byla jsem jaksi unavená.
Už se moc těším na víkend. 🙂

grej
autor
24. dub 2008

UF, konečně jsem dorazila domů. To zas byla cesta. Praha je zas jedna velká kolona 😠 Nabaštila jsem se kyselem od tchýně a teĎ si vyvaluju pupík u telky 😀
Mějte se, venku je nádherně!!

mufy
25. dub 2008

Tak dobré páteční ránko,já mám dneska nějakou dobrou náladičku,asi proto,že je pátek....... 😀
Snad to rychle uteče a víkend si zase budeme s manžílkem užívat. 😵

Grej ty už musíš být překyselená,když jíš tolik zelí? Ještě aby jsi v bříšku neměla spíš zelovou hlávku místo embryjka.... 😀 😀 😀 😀 😀
Jinak se cítíš fajn?To zase budu mít nervičky za týden za tebe.Musí se to určitě podařit. 😉

Já jsem se ještě nabídla,že ve firmě umyju okna,dokud můžu,aspoň si vydělám nějakou tu kačku na mimčo. 😕

grej
autor
25. dub 2008

Ahoj Mufy,
no sice je fajn, že je pátek, ale tady je neuvěřitelně hnusný počasí! Leje jak z konve. To počasí si s náma zahrává. Jeden den krásně, druhý den takováhle hrůza 😒

Jinak v tom kyselu od tchýně vůbec zelí není😀 Je to jen něco jako kulajda. Světlá polívka s houbama, vajíčkem a tak...

Zatím se cítím dobře. Prsa bolí pořád míň a míň, jinak nic. Jen když se trochu namáhám, tak cítím břicho, ale to spíš bude z toho, jak se pořád kontroluju a více méně nic nedělám, tak jakmile začnu něco dělat, tak to cítím.

To jsi dobrá. Já v práci kvůli přivýdělku uklízela asi 4 roky, hlavně při škole, a jsem ráda, že jsem se toho zbavila. Peníze jsou sice fajn, ale když jsem tu trávila 8 hodin denně v týdnu, tak sem potom jezdit ještě o víkendu bylo nad lidský síly 😀

mufy
25. dub 2008

Jo tak tady je zase až moc krásně,tak jen doufám,že to k nám nepřijde.je tu fakt slunečno. 😵

Dneska si zajdu s manžou na vínečko,už mám na něj chuť.To nevím,co budu dělat,až nebudu moct,protože si vínko dám tak 1x za 2 týdny.

Jinak já nevěděla,že v tom kyselu není zelí.Ono to tak pěkně znělo. 😀 Ale jinak kulajdu bych si taky dala.Já si udělala dneska pečené kuřátko s rýží.Mňam. A zítra budu dělat zapečenou kotletku s bramborama a smetanou. 😵

S tím úklidem,já si taky přivydělávám,že ve firmě ještě uklízím, ale zase dokud můžu a peníze jsou potřeba,tak jsem navrhla ještě ty okna.Sice je jich tady požehnaně,posledně jsem myslela,že se nepohnu.Máme jich tu asi 15 normálních a plus velká okna místo zdi,tak si pěkně máknu.Asi to udělám v tom dalším týdnu,jestli bude pěkně.

Jo a že prsa přestávají bolet,to nic neznamená,fakt je ještě brzy.Ono se přestat kontrolovat totiž nedá, já bych se taky pořád pozorovala a já jsem moc nedočkavá,takže bych nejspíš tak 9 - 10 den testovala.To už holky píšou,že jim naběhly čárečky.No uvidím,kolik dní budu mít kultivaci a jak to všechno vůbec bude. Budeš testovat taky tak brzy?

grej
autor
25. dub 2008

No tak to si piš že to k vám dorazí Mufy. My tady měli nádherně včera.
Mufy - my pili víno každý týden. HOdně často. Vždycky k telce lahvinku dobrého červeného 😅 A musím říct, že mě nějak přešla chuť, když mám piškoty v břiše. Navíc ani nemám chuť na sex, což už je co říct!!!

No, zapečenou kotletu bych taky mohla udělat. Vůbec netuším, co o víkendu spatlat... Tohle se jen naháže do pekáče a je to... A možná si taky dám kuřátko. To už jsme dlouho neměli🙂 Díky za tipy!!

To si teda užiješ s těma oknama. Já jsem letos zvažovala, že už si na okna doma někoho pozvu, protože jich tam mám 8 + velké balkonové. Radši obětuju 500,- než abych se dřela celý týden jako mezek. Ale nakonec jsem to postupně nějak zvládla. Už mi zbývají jen ty balkonový 😉

Já chci testovat nejdřív 14 dní od OPU, což je 11 dní od ET. Hrozně se bojím negativního výsledku, takže raději počkám...

michina
25. dub 2008

AHoj holky, včera mi nějak nefungoval server, mohla jsem si vas cist, ale nic prispet..
Tak jsem si vcer audelala radost a koupila si cerne kalhoty, takove sportovne
elegantni a hned mam hubenejsi poct, cerna je uzasna.. 😉

mufy
25. dub 2008

Já si zase říkám,že bude dobrá každá koruna,když teď dáme fůru peněz do IVF. A doma to zvládám levou zadní,máme jen 4 okna.

Tak kdybych měla bobánky v bříšku,tak bych taky nejspíš neměla na nic chuť,ani na ten sex.To bych se bála,že by se něco mohlo stát.

Jo a jen nevím,co budu vařit v neděli.Nějak my docházejí nápady. 😖

Jinak s tím testováním raději počkej jak říkáš.

Michi ty sis udělala teda pěknou radost.No černá zeštíhluje,tak to hubená musíš být.Taky bych si měla koupit nějaké pořádné kalhoty.Skoro žádné nemám nebo se do nich spíš nevlezu..... 😀 😀

michina
25. dub 2008

No já se právě do ničeho nevlezla a protože je manžílek na služebce v Belgii, tak jsem nebyla omezena časem a vyrazila do toho našeho nového shoppingu. Tak jsem tam strávila skoro tři hodiny a bezvýsledně, až zase jako tradičně v C & A, stály 575, takže ani nebyly až tak drahé.

Jinak musím říct, že já, když jsem byla po laparoskopii, už mi bylo i dobře, ale prostě ještě sexík být nemohl, tak prostě ani nebyla chuť. Jakoby to šlo ruku v ruce..
I když manža se mi směje, že jsem v tomhle šílená poctivka. Dává příklad, když nám přivezli novou ledničku, tak nám nakázali, že ji nejdříve můžeme zapnout až po 10 hodinách po ustavení, aby se tam uklidnila ta chladici hmota či co. Když manža přišel asi po 9 a půl hodině a chtěl ji pustit, tak jsem mu to nedovolila. I když mi tvrdil, že ta pulhodina přece už nic nevytrhne.. TAk samo to bylo s tulením, řekli až po druhé MS, takže to nebylo ani kapku dříve. V tomhle mám fakt úchylku.. 😀

grej
autor
25. dub 2008

Včera koník pěkně blbnul, to je fakt.
Jsem to spočítala - IVF nás vyšlo na 21.724,- Kč. A to do toho nepočítám peníze za vitamíny a případné těhu testy 😀

Taky bych si měla udělat radost a něco si koupit. Loni na podzim jsem si koupila úžasný kostým a jedny super kalhoty. Taky hrozně levný. Jenže ouha - už se do toho vůbec nevlezu!! A to jsem ten kostým neměla ani jednou na sobě 😖

michina
25. dub 2008

Grej, nápodobně. Já si koupila na podzim dvoje slušnější a přitom pohodlné kalhoty, nedopnu ani jendy! Nehledě na to, že jak přibírám, tak se mi asi zvětšují i prsa, protože mám všechny tričika a halenky vepředu nějka divně krátjé, že mi z nich leze to břicho! 😠

Teda, grej, to je fakt peněz! Takže teď už jsou výdaje všechny a už jen čekáte na výsledek, nebo ještě budou nějaké investice? A kdybys to už mohla vlastně vědět? Nějak se ztrácím v tom čase..

grej
autor
25. dub 2008

O prsou mi nemluvte. Po Pregnylu se mi zvětšily úplně šíleně. Zrovna to probíráme s holkama na IVF2. Mám snad o dvě čísla větší. Ze všech podprsenek mi to leze ven 😅 Jsou nalitý k prasknutí. Aspoň že už tak nebolí...

Jo a taky mi kvůli nim leze ven špek😀 Takže v práci kluci nevědí kam koukat. Jestli na prsa nebo na pupek 😀

Už by to měly být všechny výdaje. Mám jít na kontrolu do GESTu až 7. 5., ale testovat chci dřív. Jak jsem psala Mufy, nejdřív v úterý, ale spíš asi až v pátek (to bude 14 dní od ET) - jestli do té doby nedorazí MS a jestli to vydržím 😀

michina
25. dub 2008

ALe to může být docela fajn mít větší prsa, mě by to třeba nevadilo, mam tak B-C, ale chápu, že pokud je má někdo už větší od přírody... Ale stejně závidím menším holkám a prsatým, většinou pak u nich ta silnější postava nejde tak vidět. Myslím tím, že pokud má trošku větší zadek a prsa, tak to tu postavu tak trošku vyváží. Nejhorší je, že já nemám ani moc prsa, jen ten větší zadek a tlustá jsem všude, tkaže se to snažím nahonit akorát puschupkou, aby to trošku vyvážilo celkový dojem. Ovšem nevím, jestli se mi to daří. Pak si doma lehnu u telky na bok, vyleze mi tričko, vykoukne pupek a pak slyším-teda ty máš břicho... 😠 To bych ho kopla, jako by on tam měl vánočku, že jo!! 😀

mikulka
25. dub 2008

Ahoj holky,

jsi dobrá, Mufy, že ještě při práci myješ okna a uklízíš! My si na Vánoce nechali okna umýt, to jsem byla po hyperstimuláku a okna už jsem nezvládala. ta paní to udělala moc dobře a bylo to levné.

Grej, zatím si nic nekupuj, kdybys byla těhu. 😉 A určitě bych netestovala dřív než ten 11 den od ET, radši. To vychází na kdy?

Michi, já myslela, že už se teď nové ledničky nemusí nechávat odstávat, že to bylo jen u těch starých, dříve.

grej
autor
25. dub 2008

Michi - no já mám právě normálně C-D a teĎ bych to viděla tak na E. Jsou takový plný, nalitý, nejsou tak hnusně vycuclý jak po vysazení HA 😀
No pravda je, že to trochu vyváží, to máš recht. Ale i když mám větší prsa, tak když si lehnu na bok, tak mi taky vyleze pupek 😀 Jen mi manža te´D nic neříká, páč se bojí, že bych chtěla hubnout 😉 Jen můj brácha když mě včera viděl, tak mi řekl, že jsem tlustá jak prase. No, potěší to 😀 Jsem ho málem zabila 😀

Mikul - no já už jsem teĎ tak tlustá, že by mi to určo na pár měsíců těhu vydrželo, to oblečení 😀
11 den od ET vychází na úterý. To je 14 dní po OPU. To jsem si stanovila jako nejdřívější termín tsetování...

Kdy jsi testovala ty?

mikulka
25. dub 2008

Já testovala až 17. den od ET. 😕 Bála jsem se, že to bude negativní.
Po IVF jsem také stloustla a pak těmi nevolnostmi jsem zase zhubla a teď mám o 3 kila míň než je moje normální váha, Zatím to nevadí, ale za měsíc už doufám přibírat.
Mně se prsa zvětšily až v těho a to hned na začátku o dvě čísla (normálně nemám skoro žádný prsa). Holky, mě se ale stejně velký prsa nelíběj. Mám pocit, že ty holky, co mají hodně velký pak vypadají tlusčí.

grej
autor
25. dub 2008

Mikul - tak to jsi měla výdrž 😉
Přiznám se, že bych nevolnosti taky uvítala. Abych shodila aspoň ty 4 kg, co jsem nabrala teĎ...
Oni jsou větší prsa dobrý, ale musí být v dobrý podprsence. Abys je měla u sebe. Jinak to opravdu rozšiřuje...

mufy
25. dub 2008

Teda vy jste toho ale napsaly,ani nestíhám číst.

Grej pokud máš nalitý prsa,tak by to bylo jen dobře.To je snad první příznak,ne?

A s těma pupkama to mám úplně stejné jako vy.Taky když si lehnu na bok a vykoukne ten můj špek,tak si ze mě dělá ten můj " šťouplín" srandu,že jsem jak parníválec. No hlavně,že má ještě větší břicho než já.Jenže já se mám aspoň na co vymluvit,jenže on ne. 😀 😀

Mikulko to já bych asi nevydržela tak dlouho netestovat. I když ono je fakt jedno,jestli testuješ až později, protože buď mrcha přijde a nebo ne.

Michi to jsme na tom stejně,já mám taky jak kdy B-C, taky někdy nosím puschapky,aby se celkovej dojem vyladil,jenže bych je chtěla mít větší pořád.Aspoň o číslo.

Jo a jinak já se taky už do ničeho nevlezu, i trička jsou mi malá.Nějak jsem přibrala všude, snad i v ramenou.Ještě ze mě bude kulturista.

Grej to je teda pálka za to co jste platili. Nás to vyšlo o něco míň,jenže já si nemusela platit ten Gonal, měla jsem ho hrazený pojišťovnou. Tak hlavně,aby to vyšlo. 😉

grej
autor
25. dub 2008

Mufy - mě se ty prsa nalily ale hned po Pregnylu, takže to přikládám jemu. Stejně - na příznaky těhu je podle mě stejně ještě brzy.

Tak to já bych spíš chtěla mít takový pěkný Béčka. To je podle mě taková univerzální velikost. Dají se sehnat krásný podprsenky, můžeš si vzít cokoli na sebe... Sehnat něco hezkýho v Déčku je naprosto nemožná věc. A když někam jdeš, tak ti všichni čučej na prsa, což taky není moc příjemný.

Ale to je jako se vším. Kdo má malý, chce velký a naopak (kromě Mikulky teda 😀))

No jo, nám se to prodražilo těma hormonama. Jinak jsem počítala, že to vyjde tak na 17 tisíc...