Bazárek na Modrém koníkovi, jste už v "plus"?

hanula11
4. srp 2015

Tak tu asi končím s prodejem. ☹
Je to dva dny (cca) co mi na obrazovce naskočila "nabídka" at si na bazárku předplatím službu PLUS.
Moje inzeráty prý budou upřednostňované.
Aha.
A dnes ráno koukám a na bazaru tu naskakují jen samé inzeráty s "plus". 😠
Já zatím nic nezaplatila.
Jak tak koukám kdoví jestli ještě někdy něco prodám.
Co na to vy, všechny? Všechny co nemáme plus? Asi si bud sáhneme do kapsy nebo máme s prodejem věciček po dětech tady utrum.
Jaký je Váš názor?
Hezký den všem 🙂 😵

jancaand
4. srp 2015

Stačí dát inzerát s prodejem věciček na jiný server, kde se platit nemusí 😉

hanula11
autor
4. srp 2015

A který to je, prosím tě? Už dlouho si platím třeba mimibazar, cenově to tu je ted trochu dražší.
Rada hezká, jen si i jinde znovu musíš vložit fotky, komenty ...
Nejdražší je v dnešní době čas, kdo ho má nazbyt?
A mám ten dojem že dobré bazárky jsou snad už placené všechny.
Njn, je to holt o penězích.

lpamela
4. srp 2015

Taky mi to vyskočilo a já pořád, proč se mi nejde přihlásit... 😠 Neaktivovala jsem a moje inzeráty se normálně zobrazují. Platit nic nehodlám.

hanula11
autor
4. srp 2015

To je špica, tak "jsem" asi někde mezi stránkou 200, možná na stránce 255, odhaduji podle času ranní aktualizace. Se už ani "nedohledám"
Opravdu hezké 😝 😀 .
@impanela jsem si právě taky říkala, nebudu upřednostňovaná, no a.
Však si to někdo i tak přečte, někdy.
Nepřečte, kdo bude listovat v bazaru na stránku 299?
Vtipné upřednostnění.

anien
4. srp 2015

@hanula11 Naskakují všechny inzeráty, ale ty Plus jsou hned nahoře. Pokud sis nenastavila žádný filtr, je jasné, že vidíš jen ty Plus 😉

hanula11
autor
4. srp 2015

Bazar je bez filtru, jj @anien.
A to plus tady dřív nebylo, že?
Taky se tu odvolávalo na výsledky z roku 2014, dodnes byl ale koník zdarma a žádné výhody tu nikdo neměl nebo ne?

betelgeuzz
4. srp 2015

Neplatím si a platit nebudu. Když chci něco koupit na bazárku, tak si dám vyhledávání a dám limit ceny, takže inzerátů vyjede jen pár a ty si prohlídnu. to někoho baví prohlížet všechny inzeráty?

hanula11
autor
4. srp 2015

@betelgeuzz jedině fakt přes vyhledávač.
Já taky nic platit nechci. 🙂

sarkoc
4. srp 2015

@hanula11 Taky to tu nehodlám platit...to už raději ten mimibazar. Ohledně toho se chci zeptat - vyplatí se to tam zaplatit si nebo si to tam platí tolik lidí, že se člověk do popředí stejně nedostane?
Zatím toho k prodeji moc nemám, ale pak to asi dopadne tak, že donesu všechno na nějakou charitu a bude to nejjednodušší 🙂 I když člověka to mrzí, protože ty věcičky jsou krásné a spoustě lidí by se za těch pár kaček mohly hodit no :/

anien
4. srp 2015

@hanula11 Odvolává se na slovenský MK a ten už dál než ten český 😉
A jak píše @betelgeuzz , kdo hledá filtruje a to svoje si vždycky najde 🙂

nov777
4. srp 2015

@hanula11 Muj nazor je takovy, ze rozhodne platit za to, abych prodala par veci s temer nulovym ziskem, nebudu. To ti radsi hidim do popelnice - nic to nestoji a zabere to mene casu. V posledni dobe v podstate ty veci rozdavam za postovne. Minuly tyden jsem dokonce spatne odhadla postovne a dopadlo to takto: chci 40,- korun za balicek veci, zaplatim 44,- na poste. Pokud bych u toho zaplatila stovku nebo dve mesucne za to, ze tu ten inzerat je, tak vylozene vydelavam.

hanula11
autor
4. srp 2015

Tak třeba ještě není všem dnům konec. Ty filtry se fakt používají.

zvalentova
4. srp 2015

@hanula11 zatím to sleduji. Zatím jsem rozhodnutá neplatit. Není to málo peněz a protože přes bazárek prodávám spíš přebytky, nevidím důvod.

vendulka
4. srp 2015

to tady zase jeden myslel a něco vymyslel!!!

vendulka
4. srp 2015

já rozhodně nic platit nebudu, věci prodávám za 20kč,30kč...a to se mi fakt nevyplatí, to raději naházím do nějakých skupinek na FB kde je to zadarmo, už ani MMB neplatím jelikož se to nevyplatí, ani nevydělám na tom za kolik prodávám, spíš prodělám...takže asi tak...

vendulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moulinkaa
4. srp 2015

Velmi prosím, zachovejme diskuzi v mezích slušného vyjadřování. Děkuji 🙂
@vendulka Příspěvky, které obsahují hrubé výrazy, jdu smazat. Díky, že se jim na koníku vyhneš.
Pěkný den všem!
Vlaďka
Modrý koník tým

leikkka
4. srp 2015

nebudu si platit !

zvalentova
4. srp 2015

Dobrá, zeptám se jinak. Je tu mezi námi někdo (nemyslím profi), kdo hnedka věděl, že variantu plus uhradí?

vendulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendulka
4. srp 2015

tak hlavně že vím, že toho názoru nejsem sama, mažte si tu co chcete můj názor to nezmění, spíše utvrdí

třeba by stálo za zvážení zpoplatnit i fora 😀

moulinkaa
4. srp 2015

@vendulka Ze tvých příspěvků cítím, že ti na koníku velmi záleží. Moc si toho vážím! Víme, že některé změny mohou vyvolat velké emoce, to je úplně přirozené a respektujeme to. Na druhou stranu chceme, aby si koník zachoval slušnost a příjemné prostředí. Proto sem hrubé výrazy nepatří. Díky za pochopení. 🙂

lu777
4. srp 2015

no já jsem ráda, že jsem minulý měsíc doprodala vše co jsem měla doma, to co se mi hromadilo... teď už toho bude podstatně méně, každopádně na bazárku to je za pár kaček, takže platit za to určitě nebudu...
jako upřímně, to už to můžu dát někomu za provizi a nemusím to fotit a rozesílat 😉

nov777
4. srp 2015

@lu777 Presne tak. Kamaradky vozi po svych detech do kamenneho obchodu nebo si plati stolek pri mistnich bazarcich. Uprimne vydaji vic za benzin pri vozeni, nez vydelaji. Vnimam to jako vypomoc mezi matkami, ja bych to vyhodila, nekdo to za postovne nebo par korun jeste vyuzije. Ale nejake poplatky se mi ani nezaplati. Nic proti profi inzerci, platim si ji casto, ale na svoji vydelecnou cinnost, ktera si na to vydela. Tohle mi nezaplati ani muj cas.

antoinet
4. srp 2015

Taky mě to nejdřív otrávilo, ale myslím, že plus-inzeráty a ty ostatní můžou krásně fungovat vedle sebe. Já tady spíš nakupuju a hodně filtruju a vybírám, takže v dané kategorii, velikosti a barvě projedu úplně vše a vyberu si, takže bych se nebála, že bez zvýhodnění se nedá prodat.

lu777
4. srp 2015

@nov777 přesně... já teď naposledy prodávala přes Feedo bazárek, poslala jsem tři pytle a nemusela jsem nic řešit, jen mi pak dorazily peníze 🙂

kh
4. srp 2015

Ja platit nehodlam, s poplatkem by se mi muj maloprodej po 1 diteti vůbec nevyplatil. Bude to spis pro nekoho, kdo prodava sekac z Anglie. Mne spise mrzi, ne tak dlouho avizovany super novy bazarek zas tolik zlepseni nemá. Prakticky vyuziji jen otaceni fotek. A nektre neprakticke zustaly (nestandardni cislovani pokryvek hlavy, normlane je to po cm obvodu, ne podle velikosti tela, funkce - třeba když si vyfiltruji určitou kategorii, při uprave jednoho inzeratu z dane kategorii mi zas naskoci cely baar, ne jejn tak kategorie.)

hanula11
autor
4. srp 2015

@lu777 na Feedo to funguje jak? 🙂

anien
4. srp 2015

@zvalentova Já hnedka věděla, že to aspoň zkusím. A se svými 15 inzeráty to určitě není kvůli zviditelněni 😀 Spíš ze zvědavosti a taky mě dooost obtěžují reklamy. Takže tak za mě 😉