Bolest jako při MS, ale po MS. Máte zkušenosti?

31. kvě 2020

Ahojky, prosím holky, setkala ste se některá s bolestí po MS? Jsou prirovnatelne k lehkým bolestem při MS, zatím ne tohle teda nikdy nepotkalo..MS jsem měla 19.5., po cca týdnu zpoždění, tt negativní. Máte zkušenosti?

cysticka
31. kvě 2020

Nemas ovulaci? Ja mam pri ovulaci vetsi bolesti nez pri ms.

autor
31. kvě 2020

@cysticka nemyslím si, mám teda hodně nepravidelnou MS, ale zatím ovulační testy negativní. Teda já ji nechytla ani minulý měsíc, testy furt negativní 😂 tak na mě Maj asi opačný účinek 😂

mzacikova
1. čer 2020

Já mám bolesti kolem ovulace šílené. Ona může ta bolest být klidně den/dva před ovulací. Ono by to i mohlo sedět, když ms byla 19.

autor
2. čer 2020

Dnes jsem začala mírně spinit, jestli se tomu tak dá vůbec říkat 😂🙄 vždy jen lehce na WC.. Tak jsem zvědavá, co se z toho vyvrbi.. Ale ovu testy furt negativní, jestli jsem to prosvihla, nevím..

mzacikova
2. čer 2020

I to může značit začínající ovulaci. Test to ani ukázat nemusí 🤷‍♀️

autor
2. čer 2020

@mzacikova máš zkušenosti s testama? Já nevím, jestli sílí...

tasimia
2. čer 2020

Pokud to je ovulační, někdy se stává, že ho budeš mít celý měsíc takhle a pak jeden den bum dvě dálnice. Takže vydrž a testuj dal.

autor
2. čer 2020

@tasimia Dobře, dekuju ❤️

mzacikova
3. čer 2020

Ano, podle mě sílí. Ona ovulace může přijít třeba 10. den cyklu a další měsíc 24. To už jsem zažila

autor
4. čer 2020

Uvidíme, už mě to nebaví sledovat, vyprdla jsem se na to.. Sex máme pravidelný, tak snad se zadari a trefime se🙏

mzacikova
5. čer 2020

Já to taky přestala sledovat. Podle bolestí poznám, že se to blíží, ale to je tak vše. Po roce, kdy jsem to každý měsíc šíleně řešila a obrečela už tomu dávám klid a volný průběh. Ono to přijde 🙂