Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
9. říj 2008

Hlavně že to dobře dopadlo. Beátka si u tebe ještě pobude, uvidíš !!!

petis
9. říj 2008

Míši,
já dnes navařila, mám ze včera - a to pórkovou polévku a kuřecí na hříbkách s bramborem.
Vaření bude zítra, ale teda vůbec nevím co 😖

lucasaerik
9. říj 2008

jj opravdu se cítím lépe, i když pupendo trochu ještě zlobí,ale když je to tak mažu do postele a ležím jak lazar, to zas mi za to nestojí aby se malé něco stalo nebo mě...pěkně si děvčica musí počkat na leden, vím že se na nás těší, to my na ni taky, ale ještě má času dosti 😅 😀 ...
Já dnes dělal mňamky mňamky špagetky, jsme si pošmákly... 😀

petis
9. říj 2008

Musíš pěkně odpočívat, to je pro vás to nejlepší, princezna má ještě čas vykouknout na svět 😉

tercie
9. říj 2008

No špagetky což o to, bych si i dala, ale manža ty divný provázky jaqk on říká nežere 😀 tak mám smůlu. Ale kuřecí na hříbkách zní zajímavě, Peti jak se to dělá?

tercie
9. říj 2008

Protože jinak bych udělala asi pečený kuře s rejří, nebo nějakou směsku z kuřecího se zeleninou... nemám moc ráda složitý a zdlouhavý recepty

petis
9. říj 2008

Míši,
já se s tím taky nějak nepárala: nakrájela jsem brambory na plátky, okořenila je kořením na americké brambory, dala jsem je do zapékací mísy - na něj jsem dala kuřecí masko, kapku ho osolila, zasypala jsem ho hříbkama s mrazáku a zalila mlíkem s rozkvedlaným vajíčkem a sýrem. A za hoďku v troubě to bylo 😉

Taková rychlovka, ale chutnalo to 😉

lucasaerik
9. říj 2008

ter tak mu to udělej s jiným tipem těstovin třebas penne 😵 vždyť je to jedno 😅

petis
9. říj 2008

Holky, pro teď končím, za chvíli mám manžu doma 😎
Tak pa pa a mějte se fanfárově 😀

tercie
9. říj 2008

Peti to je fajn, to bych mohla zkusit 😉

Luci on právě moc nechce ani hjeden druh těstovin, prostě na vařenou nudli ho neutáhnu 😀

tercie
9. říj 2008

Peti papáááá 🙂 a dík za tip

tercie
9. říj 2008

A tady se zatáhlo a už je zas hnusně ☹

lucasaerik
9. říj 2008

peti páčko....opatrujte se holky
ter...tak to zkus to masenko na houbách...u nás doma těstovinky tedy mňamky mňakmy 😵 a já miluji rýži

tercie
9. říj 2008

Rýži my naštěstí můžem oba, ale musela jsem si ho naučit, od maminky byl zmlsanej, a rýži taky nejedl, mlsnej je jak koza, kolikrát mám fakt problém, co uvařit, aby mi to milostpán papal :-P

lucasaerik
9. říj 2008

no to já měla z bývalým,ale toho převychovat nešlo, maminčin vliv tam byl děsně dlouho a maminka bydlela pod námi a když mu nevoněl obídek doma šel tam...byl klidně schopný ten talíř po mě i hodit 😖 prostě buran...
ted je to v poho Erda sní v podstatě vše...ani tedy nevím co by nejedl 😀
ter pokud po tobě nelítají talíře je to úúúúplně v poho 😀 😀 😀 😀

lucasaerik
9. říj 2008

no nic půjdu zase chvíli do pelechu...tak se holky mějte fajně...a zítra dám vědět jak jsem dopadli 😉

tercie
9. říj 2008

Nene tak talíře naštěstí nelítají ani odchody na jídlo k mamince se neprovozujou, i když taky máma bydlí pod náma. TO by si zkusil jednou...
Já už jsem si ho taky dost naučila, nicméně pořád jsou jídla, který prostě nepozře. Nejlepší je ho nechat vyhladovět, to pak sní všechno 😀

tercie
9. říj 2008

Luci papa taky se měj 😉 Zejtra budem čekat na zprávu.

kacenka25
9. říj 2008

ahojky 🙂
jsem se probudila šíleným hladem, tak se tady u vás cpu řízečkem. Jak je? Co nového?

kacenka25
9. říj 2008

Ale no tak to přece nemyslíte vážně 😢

Kde všichni jsou? A já se těšila ☹

kacenka25
9. říj 2008

halooooooooooooo

kaca007
9. říj 2008

kačí ahoj. musím pracovat chvílema 😉 jak je kočko?

maky82
9. říj 2008

ahoj holky, jak se máte? opatrujete se?

martek
9. říj 2008

cau maky, ja cekam, jestli testovat, nebo ne 😕
co ty? 😉

maky82
9. říj 2008

ahoj martku, kolikátý jsi den cyklu? držím palečky...

martek
9. říj 2008

25DC, 10DPO 😔

jitie
10. říj 2008

dobré ráno..
konečně proběhla ovulace,až 27Dc a je mi naprosto k ničemu.. 😔
http://www.fertilityfriend.com/home/20b5da

lucasaerik
10. říj 2008

Dobré ránko holky, tak já jdu dnes do nemocnicce na kontrolu, trochu se bojím, jelikož večer pupík zlobil, párkrát mě to vzbudilo tak uvidíme copak se ukáže za kopce na monitoru a co UTZ, ale tak snad to bude v poho...myslete na mě 😉 , až se vrátíme tak písnu co a jak... 😉

jitie
10. říj 2008

luci držim palce, ať je všechno v pořádku!!! 🙂

tercie
10. říj 2008

Dobrý ránko holkyyyy 🙂 Páteeeek hurá, teď jen se dočkat odpoledne 😉

Marti já bych s testem ještě počkala, to je docela brzo...

JIt já mám ten graf taky pěkně divokej http://www.fertilityfriend.com/home/22aadd ta dnešní teplota te po chlastu, včera jsme se trošku zeslopali, tchán měl narozeniny, tak uvidím jaká bude zítřejší a asi bych ji vymázla, uvidíme... Taky jsem zvědavá, jestli ovu bude normálně nebo jak minule až 22DC 😒

Luci taky držííííííím !!!