• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
terci na dovču máš nárok..takže až skončí zkušebka,tak si ji vyber... :wink: že nemají záskok,to je jejich problém,ty si dovolenou na zotavenou vzít musíš!
14. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holčiny, dnes mi nažel donesl do PC tak Vám mohu napsat. Od soboty mi nebylo nijak valně a tušila jsem že se něco blíží, a taky že ano, v neděli už začalo být ouvej, malá se vůbec nehýbala špinila jsem a kontrakce se stupnovaly a intervaly se zkracovaly,takže jsem nasedly do auta a mazaly do nemocnice. Naší princezně se nějak zachtělo ven už tady v 26tt, naštěstí se nám ji daří úspěšně ukecávat aby tam ještě zůstala, dostáváme v kapačkách gynypral a partusiston, sice moje srdíčko to snáší trochu hůře,ale my si s tím nějak vyrovnáme...takže jsem v nemocnci. Už je nám daleko lépe a věříme že to vydržíme do ledna. Pokud vše půjde hladce tak snad těch 14 dní by tady mohlo stačit, ale to záleží na té naší zlobivce :sweat_smile: . Tak se opatrujte já se p okusím občas tady PC nažhavit,ale to připojení přes tel je nic moc....Lucka a Beátka
14. říj 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, moc držím palečky,at se malá vyklube na svět co nejdéle :wink:
14. říj 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tak to mě mrzí. Moc držím palčeky,a by to dopadlo dobře a opatrujte se holky naše zlatý.
14. říj 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci................................... posilam to mooooc energie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tak hlavně ať je všechno v pořádku a vydržíte do ledna!!!! :slight_smile:
14. říj 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem tu z dnešní kontroly. trošku jsem zklamaná, páč jsem se těšila, že uvidím mimi, ale dr. nedělal utz. že prý je všecko v pořádku - navíc jsem před 3 týdnama byla na screeningu a vše OK. bude mi dělat další utz dělat za 3 týdny , kdy jdu na kontrolu (to je ten velký utz).
jinak mi dělala stěry z čípku,a jako obvykle mi začal krvácet jen co se ho dotkla. prý se nemám znepokojovat (krvácel mi vždycky při stěrech, mám to napsaný i v kartě), že narušila jen povrchové cévky a vše je v pořádku. nemá prý sebemenší pochybnost, kdyby ano, prej by mě nepustila z ordinace. tak jí budu věřit.... prý pravděpodobně budu lehce špiniž celý den, ale bude to slábnout
tak jsem si tam vzala vložku a mám na ní jen dvě minikapičky... tak to asi už slábne

vám dělají utz pokaždý???? a byly jste všechny na triplech?

mě prý ani nepošle na tripple testy, pač výsledky screeningu jsou přesvědčivé a mnohem spolehlivější než tripply. takže až ten utz za tři týdny to budu 18+7 tt...

lucasku... moc držím palečky!
14. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, já nemůžu soudit jako holky tady, ale mně zatím nedělala Dr. UTZ na každý prohlídce, to určo ne.
14. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucásku to teda... jen ať Beátka zůstane kde je, udělej si na čípku uzel :grinning: Držím palce ať se to zklidní.
14. říj 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucásku, držím palečky ať se Beátka umoudří a v bříšku ještě pobude co nejdýl.

Kači, mi dělala doktroka utz, ve 12tt,pak ve 20tt a teďka bude ve 30tt,takže nezoufej,,jsme na tom stejně:slight_smile:. zas tak často se utz nedělá.
Krev na tripple testy mi taky dělala,dopadly v pořádku.
minulý týden mi brala krev na cukrovku, výsledky 4,6,takže taky dobré.
14. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehni dík, ty mě vždycky uklidníš :wink:
14. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci,fakt? to teda děkuji za poklonu
:dizzy_face:
asi máme stejnou doktorku:slight_smile:. on ten utz totiiž moc dobrý pro miminko není,tak proto se nedělá tak často.
JO a ještě jsem byla ve 22tt na kardioultrazvuku, tam se doktor díval na srdíčko miminka a tak všechno celkově,jak proudí krev,jak funguje to srdíčko,jak tluče,jsem ho i poslouchala, vývoj plic a všechny takové ty orgány. Byl to skvělý zážitek,tak na to asi půjdeš taky.
14. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehni stejnou asi ne, páč mě na triply neposílá díky tomu, že jsem byla ve 13 tt na utz screeningu (tj. krev + utz) a výsledky byly dobré, tak mě na triply neposílá :wink:
14. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na jaký UTZ jste s sebou brali manžu????
14. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem zpátky ...

Lucásku, držte se, holky !!! Beátko, ještě si pěkně hov v bříšku, na mamču se kukneš nejdříve v 38 tt, ju? Uzavřeme spolu dohodu :wink:

Míši, ty ultrazvuky jsou normální, neboj. Já jsem brala manžu na velký UTZ ve 20 tt.

S Karkou jsme utrácely, to nás taťka pochválí :sunglasses:
14. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, mě taky nikam neposílala, brala mi tu krev ona:slight_smile:, pak jsme si volala jen na výsledky. říkala,že je to taky jen tak pro zichr, že v tom 13tt ten screening je spolehlivější

Míši, já ho brala, na ten screening,pak ve 20tt ke své doktorce a mohl jít na ten kardiouzt. Podle mě může jít s tebou an jakýkoliv,když se zeptáš doktorky,tak ti řekne :wink:
14. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci jít taky s manžou na UZT :dizzy_face:
14. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se teď opravdu "zdravě" nadlábla, páč jsem nestihla uvařit.
Měly jsme Knorr nudle se sýrovou omáčkou, pěkně jsem se odbyla.

Jitu, na UTZ dojde :wink: Věřím tomu, že už brzy !!!
14. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla polívku a suchý rohlík
14. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dobrý :sunglasses:
14. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra už budu vařit, ale co, to je ve hvězdách ...
14. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,brzy se taky dočkáš
Já měla taky polívku,co jsem včera vařila, kuřecí vývar s mrkvičkou a nudlemi:slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já měla ptáčky s knedlíkem
14. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no brzy asi ne,ale někdy určitě :wink:
14. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, a ty nám vždycky uděláš chutě. maminku ti závidím,že ti tak vyvařuje:slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,luci si teda pěkně obídkuje :grinning: taky by se mi taková mamča šikla,ale já mám takovou tchýni :grinning:
14. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, maminka je hodná :wink:
14. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a to takhle vyváří každý den??
14. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso: se mnou byl taky na tom screeningu a za tri tydny pujde na ten velkej utz
14. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíťo: jj, vaří každý den
14. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš