• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Teda, ptáčci s knedlíkem, mňam :slight_smile:
Luci, máš to fajn zařízené :wink:
Má mamča vaří taky skoro každý den, bohužel nebydlíme spolu ... a tchýně, ta vaří sporadicky o víkendech aněkdy ani to ne a odbydou se polívkou z pytlíku.
14. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
teda,ta je dobrá..tak ona je doma, že??při práci by to asi nestíhala..
14. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj, moje mamka je doma
petis: taky s mamčou nebydlím, ale nejsem líná si tam na ten oběd dojet :grinning: :grinning: :grinning: holt nejsem líná se nažrat :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky moc, opravdu....já te naší opici taky stále domlouvám aby se jako umoudřila že nemá kam spěchat že není o co zatím stát že by se jen trápila, at si pěkně počká těch pár měsíců ještě v pupíku a pak to bude mít o to snažší......
tak my dnes měli na oběd fazolky s masikem a brambory, kupodivu se tady dá jídlo jíst, opravdu to má chuť a vše je tak akorát....úplně valím očka.... :dizzy_face:
14. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci a si v té nemocnici v té lepší??
14. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
luci to já taky nejsme líná žrát :grinning:
14. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jj jsme na Polní, jeli jsem sem, doktorka sae divila že nejsem v nemocnici tak sjem si postěžovala a ona nevěřila vlastním uším, samozřejmě říkala že kdyby to nepodcenily tak jsem nemusela skončit v takovém stavu, stačilo by magnezko do žíly,ale takto jsem na těch sajrajtech a jsem na tom hůře...tak se mi omlouvala,ale opravdu prý neměli ani ejdno místečko volné.
14. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, tak hlavně že si v dobrých rukách.
14. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
začínáme zvažovat podání stížnosti na obilňák,ale zase si říkám že co z toho budu mít...a stejnak to zametou pod kobereček... :confounded:
14. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
luci,tak hlavně že jste v tý dobrý nemocnici...někteří doktoři jsou fakt na odstřel :rolling_eyes:
14. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jj to jsou, to víš že všude se najde něco....ale tady je to opravdu o tom přístupu celkově k pacientkám....nepřípadám si jako kus masa, ale jako bytost, o kterou se opravdu někdo zajímá a bere ji v potaz..... :wink:
14. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, na žalobu se vykašli, máš jiné starosti, ale dala bych to sem na koníka jako téma, aby si varovala ostatní.
14. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
lucásku drž se a hlavně beátka ať se drží, s těma doktorama je to děs, mě o tom něco povídej já se včera dověděla na gyndě že jestli chci řešit vyšetření po potratu tak se mám přehlásit k jinému dr. ať mají klid a nic nemusí řešit, no a pak na štítné žláze jsem se dověděla že jí mám totálně v háji a že jsem potratila díky dr. který mi v těhu nenasadil léky ačkoliv jsem na kontroly štítnice chodila 1x měsíčně. řekl mi že buď pujdu na operaci a nebo mě bude přeléčovat a tzn že rok neotěhotnět
14. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
A zas nikde nikdo... :wink: Za chvíli taky padla dámy, tak já pomažu a zítra zase všichni sejdeme se jako obvykle, já přijdu s kytkou - tu máš, čichni, a kytka bude vonět nezvykle :grinning:
14. říj 2008 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TAky se loučím, pa pa
14. říj 2008 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky kočenky!!Jak se máte??
14. říj 2008 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj am,
moc gratuluju k těhu :dizzy_face:
14. říj 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jituš,díky ale nemáme vyhráno...
14. říj 2008 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
držim palce,ať všechno dobře dopadne :slight_smile:
co svatbička??krásná byla??
14. říj 2008 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem tu zase na skok.
Zdlábla jsem 2 koblížky a piju Caro :sunglasses:
14. říj 2008 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
teda peto,ty si žiješ,koblížky, jo?? :grinning:
já měla twistra z kfc :sweat_smile: :grinning:
14. říj 2008 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
To víš, štrůdl jsme snědli včera a neměla jsem nic pro manžu a taťku ke kafi, tak jsem koupila koblížky.
A dobré byly - jeden nugátový a jeden marmeládový ... a už teď jsem zvědavá, jak to pak budu shazovat ta kilečka!!!
14. říj 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé nugátový :dizzy_face:
neboj,budeš lítat za mimčem a nebudeš mít na jídlo ani pomyšlení a budeš hubnout
14. říj 2008 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tím se taky uklidňuju, ale aby to pak nebylo, že skutek utek :sunglasses:

A jak tobě, je ti lépe?
14. říj 2008 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
pořád mám teplotu a kašlu jak tuberák..ale oproti včerejšku je mi o hodně líp :wink:
14. říj 2008 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to půjde pořád k lepšímu :wink: A bacily už nebudou mít u tebe šanci :sunglasses:

Teď tu čtu o vyvařování flašek pro mimi a dudlíků, teda moc chytrá z toho nejsem, co člověk, to názor ...
14. říj 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
to určitě :wink:
tak v tomhle ti moc neporadim, dřív se vyvařovalo všechno..asi bych u toho zůstala..
14. říj 2008 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, před prvním použitím dudlík i flašku vyvařit, to jo.
Ale jak pak často tohle opakovat? Toť otázka :astonished: To pak poradí mamka, tady holky hodně používají sterilizátory atd. a do toho nechci investovat. Ale to ještě moooooooooooooooc předbíhám :sunglasses:
14. říj 2008 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslim, ze segra vyvarovala pokazdy, kdyz byli deti malinkaty....treba tak do trech mesicu...
14. říj 2008 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda, dík :wink: No uvidíme, já nemám představu. Dnes jsem koupila šidítka a lahvičku, tak mě to nakoplo, co s tím teď ... Ale už jsem tu diskuzi opustila, si říkám, že bych z toho měla za chvíli hlavu jak balon.
14. říj 2008 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek