• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Holky ahoj, pořád čekám, kdo z vás těhulek bude první kdo bude mít mimčo u sebe :wink:
26. lis 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Míšo,

no já myslím,zže to bude KAčka. včera jsme si psaly po icq,tak možná se příšít týden dočkáme Kubíka:slight_smile:
26. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já vás dneska skoro vůbec nemohla najít, hledala jsem totiž tradičně od třetí stránky :grinning: Nakonec jsem musela použít vyhledávač :grinning:

Maky... už 12tt? To tak letí... TO je dobře že je všechno v pořádku, a po kontrole nám hoď echo :wink:

já holky nějak v práci nestíhám, a taky mě to nebaví. Snažení bude asi zas až od novýho roku, manža teď půjde asi za 14 dní na operaci s tříselnou kýlou, tak mu musím nechat čásek na rekonvalescenci, než se do toho zas naplno pustíme.
26. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj terc, no konečně jsme na sebe natrefily:grinning:
26. lis 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, já sem vždycky nakouknu a zrovna tu žádná nejste, to je dobře že jsme se zas sešly

Ahoj Míšo, co ty, jak je, nevolnosti už jsou pryč?
26. lis 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyz tu jsem já,tak tu taky žádná není. sakra,musím ti víc psát na to icq,aspoň, ať jsem v obraze:grinning:
26. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasan, na icq jsem pořád :slight_smile:
26. lis 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja vidim :grinning:
kouknu a vidim :grinning:
26. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
třetí řádek vlevo dole !!! :grinning:
26. lis 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo a Míša už má skoro půlku taky za sebou ... jůůůůů :slight_smile:
to je tady:grinning:
ahojky holky jdu vás na skok pozdravit...
omlouvám se že jsem o sobě nedal vědět,ale měla jsem to ted strašně hektické a uspěchané a na nic mi nezbýval čásek..prvně malování pak jsem známím slíbila udělat nějaké vánoční věnce do květinářství a na konec je z toho 25 adventních věnců, 25 košíčků a cca 30 věnců na dveře..a nějaké ozdoby do oken, už naštěstí finišuji, ale každá koruna dobrá teď před vánoci a navíc ta obrovská nemocenská :angry: (mi příjem padl skoro na půlku, jsem byla jak opařená)....mezi tím jsme ještě malovaly, takže srandy kopec
Jinak malá je hlavičkou dolů v 30tt malě 1700g placenta se šoupla nahorů takže by to i šlo rodit přirozeně pokud se do té doby nic nezmění...
ale v poradně jsem nedopadly nic moc...mám bílkovinu v moči a stoupá mi tlak, začínají mi docela hooodně nepříjemné otoky, až mě začínají brnět prsty na rukách...a mám dojem že se začínám zavodňovat...
čípek nu v rámci možností jakž takž...ale v pátek jdu opět po týdnu na kontrolu a měla bych vědět více co a jak budeme dělat, jen mám strach aby mě neposlala opět do špitálu, to bych tam už zkysla nejspíš do porodu, holky co tam byly s těmito problémy tam už i porodily a byly třebas v tomto týdnu co ted já tedy 32... :rolling_eyes:
26. lis 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já vám snad dám taky číslo na icq, ať si s váma můžu písat, tady je mi po vás smutno, jak nakouknu a nikde nikdo ... :cry:
Leni, tak to jsme si včera s Kačkou psaly asi zároveň :wink:
Můj manža má taky strach z porodu, velký, že tam sebou sekne atd.
26. lis 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucásku,
no konečně ses ukázala,ž jsme měly strach.
jéva, tolik věnců a všeho si tvořila. ty jsi šikula šikovná.
tak kontrola teda nic moc. hlavně se opatruj. a co ti říkala na ten tlak a bílkovinu, dá se to nějak vyléčit?
26. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ahojky i tobě.
číslo pošli:slight_smile:
No ak jsem přemýšlela,že to jsou prostě Lvi. on byl z tohovážně hodně špatný:frowning2:
26. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači...jsou i takové případy kdy čípek zlobí dlouho a nakonec přenášíš :grinning: ....Davídek byl taky takový..každý mi říkal to do termínu nevydržíte...a hahahahaha Davídek měl být 17.10. a je až 5.11. a to mu museli pomoci :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucásku,
už jsme o tebe měly strach, jestli jste s Beatkou ještě 2v1.
Beruško, snad v pátek na kontrole dopadneš lépe a vyhneš se nemocnici,
Přece jen doma je doma.

Leni, IP.
26. lis 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Leni to se nedá...je to na hlídání v nemocnici jelikož je pravděpodobná preeklapmsie..což není prča...a musí hlídat mimi jak se mu daří v pupíku a pokud by byl náznak sebemenšího problému okamžitě rodit :rolling_eyes: ...no ale doufám že se to nějak ustane...snad to bude v poho...uvidíme
jj ono aranžování atd. je takové mé hobby klidně bych malé květinářství brala :grinning:
26. lis 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je fakt blbé teda. sand se to do příštího týden nějak spraví a Beátka vydrží aspoň ještě měsíc.
26. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nemám IP :frowning2:
26. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám Leni že ti Sašenku nepotvrdily úplně :sweat_smile: , top je radosti co?.... :dizzy_face:
nám paní doktorka opět holčičku potvrdila, tak snad jí do porodu nic navíc nenaroste :grinning:
26. lis 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je radosti. fakt si nebyla 100% jistá,takže budeme mít překvápko. ale doufáme,že to Sašenka nakonec bude:slight_smile:. pořád se jí tam motala pupeční šňůra a nebyla moc dobře natčená,tak si dr. nebyla jistá,zda to není pindík
26. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tomu pevně věřím že se to nebude stupňovat...když jsem toho spolu tolik ustály....musíme i toto... :dizzy_face:
26. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolikrát ti řekly že to je holka?....
nám tedy jak jsme měly problémy tak nám dělaly UTZ docela často a pomale pokaždé někdo jiný a pokaždé řekly že je to holka...tak si říkám že by se tolik doktorů nemohlo snad splést :grinning:
26. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
neboj, určo je to holčička, však ti to řeklo více doktorů nezávisle na sobě :wink:
Ale tvé pochybnosti chápu, já si taky kolikrát říkám, že co když je v bříšku u nás Honzík :slight_smile:
Bobulka by chodil v růžové :dizzy_face:
26. lis 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dvakrát, ale nebylo to na 100%. ve 20tt říkala doktorka,že to vidí na holu,že jistěji nám to řekne v tom 30tt a pak ve 24tt mi to řekl doktor na kardiu,že to vidí na holku. tak snad to fakt bude.
26. lis 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak kdyžtak to nebude Alexandra, ale jen Alex, co by se dalo dělat, žejo, co jste si udělali, to budete mít :grinning: Ale já věřím, že se vám přání vyplní :wink:

Lucásku to jsme rády že jste v pohodě, myslela jsem, jak doma neležíš, a ty zatím pěkně řádíš, holka :grinning: Teda, takový výzdoby jsem neudělala za celej svůj život, natož na jedny vánoce :grinning: To je představa :grinning:

Peti tak co žehlení, zmákla jsi to?

Ženský já budu muset jít zas za chvíli makat, mám tu haldy co chci mít dneska hotový, pro klid duše :grinning:, tak pište, já se zastavím ještě později a dočtu si vás. Zatím papa a opatrujte se :slight_smile:
26. lis 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás by Štěpánek chodil taky v růžové :sweat_smile: nu co je to moderní..sposta chlapů nosí růžovou :grinning:
ter..tak ono utakové práce můžeš sedětr..nebo pololežet..ale ten bordel z toho :grinning:
26. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no právě,že kluka Alexe nechceme. takže musíme vymyslet něco jiného.
26. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši,
jj, vyžehlila jsem skoro vše. Jen mi zbylo naše povlečení, ale to už mi došla pára v žehličce a nechtělo se mi ji nahřívat kvůli 4 kouskům prádla.
Šlo mi to pomalu, páč jsme mezitím kecaly s Kačkou, tak vždy jen vyžehlit kousek a šup se juknout, co psala a odepsat :wink:

Ach jo, dneska mám takovou nijakou náladu, mám spuchlé prsty na rukou i nohou, už jsou tu asi otoky, snubák neobleču ani omylem :frowning2:
26. lis 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek