• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Peti, já snubák odložila v neděli, taky mi nějak natekly prsty, ne moc, ale radši jsme ten snubák už odložila
26. lis 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám spuchlé prsty celkem dost, už jsem to říkala i na gyndě, jak se hlásí otoky, ale nikdo mi na to nic neřekl.
Takže asi berou, že v tomhle stádiu už je to normální ...
A prsty na nohách mám jak malé špekáčky.
26. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ne. jenom ty prsty na rukách mám trochu spuchlé, ale dá se to. a je to občas.
26. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Míšo, už mám půlku za sebou :slight_smile: Už je mi líp, ale nějak mám problémy s červenáním v obličeji a tlakem, v poradně mám hraniční 140/90 pořád stejně, a nijak se to neřeší, ale mně je někdy na padnutí :confounded:

Holky, ty otoky musí být hrozné, mně taky občas otečou nožky, a hooodně zadržuju vodu v těle, mám obličej jak meloun. Co hořčík, pomáhá vám????????????????
26. lis 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

odkládáte prstýnky? nebo co?

jsem tu, mě tak nebaví ležet chjoooooooooooo. můžu ještě k vám? po tak dlouhé době odloučení??
26. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon musim končit, nečekaný telefon
26. lis 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no jo tobě teda tayk letí:slight_smile:. tlak teda taky nic moc. já mám tlak v normálnu,takže jsem vklidu.
Vodu zatím moc nezadržuju. a magnézko jsem dostala teprve před měsícem,ale asi to proti tomu tvrdnutí bříška pomáhá
26. lis 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši, já už hořčík neberu, už jsem ho měla vysadit.
Jinak už se taky cítím jako meloun, už mám nahoře 12 kg.

Hojky Kači !!
26. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky tak já jsem oteklá celá prstýnky jsem odložila tak v 25tt, ale to je v poho..ovšem teď mi otékají celé nohy ruky..a začíná i obličej..na nohy kolikrát nemohu stoupnout prsty na rukách mě brní..no hnus...
ono pokud Vám nestoupá nijak závratně tlak tak otoky jsou v těhu normální...co mě radily u kluků v poradně...PORODIT :grinning: .....
teď jsem v těhu mívala spíš nižší tlak..a teď stoupá..a stoupá..hraniční 140/90 už jsem překročila a doktorka te´d vyčkává co bude na další kontrole.. a ta bílkovina v moči..nu prostě žádná hitpoška :fearful: ...prostě poslední těhu nejspíš v mém životě tak to musí být sevším všudy :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet tak to máš v poho...já jsem 32tt a mám už 10kg nahoře ta voda je prevít :confounded: s takovou budu do porodu jak balonek :unamused: tak hezky mi to šlo pomalinku nahorů a najednou hup kg nahorů
26. lis 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem se zeptat..pijete maliník...nemůžu ten čaj nikde sehnat..nevím zda stačí v nálevových sáčcích nabo ten sypaný...
26. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a pamtujete si, kdy jste tak prvně začaly pořádně nabírat??????Já mám zatím 0,5kg nahoře, tak čekám kdy to přijde. :grinning:
26. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
já mám nahoře 11kg. uf ani nevím kde :sweat_smile: . ale vím, v zadku a nohách:frowning2:. to jde těžko shazovat:frowning2:
26. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi já hodně nabrala teď za posledních 14 dní :angry: ...3,5kg
26. lis 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši,já začla asi od třetího měsíce tak po jednom kliču
26. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši,
já začla nabírat od 5. měsíce.

Luci,
malink piju 2x denně. nejdřív jsem sehnala v lékárně porcovaný v sáčcích a pak jsem dostala od kámošky sypaný. takže si ráno dělám sypaný a večer ten pytlíkový. A do toho chroupu lněné semínko.
26. lis 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyyyjo holky, mám se na co teda těšit. Musí to být zátěž na klouby hrozná :angry:
26. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooj kočky moje :grinning:
26. lis 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,
já kila už hodně cítím, ale je to i tím, že jsem byla oplácaná už přd těhu

Ahoj Teri,
jak se vede?
26. lis 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Petis,no ted už fajn, ale byla jsem týden v nemocnici se zánětem ale ted už dobrý
26. lis 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, měla jsem nečekanou návštěvu, už jsem tu

nazdaaaaaaaar Terezko
26. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale no taaaaaaaaak

kde všechny jsou?
26. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele neděláte mi to schválně že ne
26. lis 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, já zrovna dorazila z obchodu:slight_smile:
26. lis 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jedeme nakoupit...tak zuatím páčko :dizzy_face:
26. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,papa
26. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně se sem někdo hrabe :grinning:

Leni 33tt? šmarjá jak dlouho jsem tu nebyla? :astonished:
26. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko,
no to jo,konečně,když jsme tu byly všecky tak jsi musela odejít:frowning2:

no jo 33tt, to jsou věci co? ale buď v klidu,taky koukám,že mi to letí a nejen mě:slight_smile:. za chvíli budem koukat na fotečky našim uzlíčků:slight_smile:
26. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nažďáááááár. Káťo, všechno nej k včerejšímu svátku... koukám, pořád pohromadě. To je dobře. :wink:
Malýmu se asi nelíbí PC, už se chce v klidu vyspat. Tak zase hend padám - aspoň vyžehlím. pa. :grinning:
26. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj fim:slight_smile:. tak padej matko:grinning:
26. lis 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek