Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
26. lis 2008

zvonil telefon, tak jsem si myslela, že to je na chvilku, ale ten dotyčný volal, protože stál před vchodem a šel neočekávaně na návštěvu. to jsem nevěděla.

no jo, vlastně 8 a půl týdne jsem tu s váma nebyla, tak to tak odpovídá, těch tvých 33tt. fuj to to uteklo co? kdyby mě viděl pan dr. jak tu sedím u počítače.... a včera taky... asi dvě hodiny....

kacenka25
26. lis 2008

jeee fim přišla a zas odešla ☹ to jsou fofry

mýmu malýmu se taky nelíbí u počítače, ale to má smůlu. devět tejdnů jsem ležela tak teď zas bude chvíli něco po mým 😀

lehna
26. lis 2008

ale sem tam si tady byla. jen to hrozně utíká🙂

lehna
26. lis 2008

já tu taky sedím od rána, teď jsem byla ještě v pbchodě a to mám taky ležet. 😀

misa.ottovka
26. lis 2008

Kačenko, už jsi zase tady, takže : všechno nejlepší ti přeji k tvému včerejšímu svátku 😉

kacenka25
26. lis 2008

juuuuuu a už tu je i Miška ahoooooj

a děkuji za přání moc moc moc

kdybych neležela, už ležim ve špitále..... on to pan dr. velice dobře pozná! to jsem zvědavá, co řekne v úterý na kontrole..... v pondělí jdu na ten monitoring, tam až uvidějí ty moje kontrakce, tak mě tam zrovna zavřou 😀 páč to už nebudu pít magnézko, tak se to asi pěkně vystupňuje. nepomáhá mi ani teď, a to piju maximální dávky. navíc od pátku nehodlám bejt poslušná a ležet, na sobotu je naplánovaný útok na obchoďáky a dárečky....

jitie
26. lis 2008

ahoj holky 🙂
teda dneska to tu žije..ale já bohužel nestíhám 😔
teď si jdu koupit něco k obídku a pak se na chvíli ukážu 😉 zatim paaa

kacenka25
26. lis 2008

a tak my taky něco chceme Jíťo 😉

lehna
26. lis 2008

Kačko, no třeba si tě tam nechají a třeba taky ne🙂.
dárečky už máš vymyšlené co komu koupit?

kacenka25
26. lis 2008

nenechají, podepíšu reverz. čekat na porod čtyři tejdny v nemocnici nebudu, ty jo na to jsem nemusela ležet devět týdnů doma. to ukecám

dárky mám vymyšlený 😉 jsem měla habakuk času 🙂

kacenka25
26. lis 2008

já si jdu lehnout, strašně mě rozbolelo břicho

jitie
26. lis 2008

kuk jsem tu 😵 a mám čas.....
nakonec sem se nadlábla nudlema z číny 😎

lehna
26. lis 2008

zase nudle Jíťo? ty máš teda pestrou stravu😀

misa.ottovka
26. lis 2008

Kači jen lež a odpočívej 😉

lucasaerik
26. lis 2008

tak jsme z5....nakoupeno nějaké papání zase na týden, peněz uvalenejch jak šlupek 😅

lehna
26. lis 2008

Luci,tak to jste stihli rychle🙂

lucasaerik
26. lis 2008

holky tak jsme byly ještě pak ve městě...a byla jsem v čajaovně...maliník jsem tam našla...a debatovala s paní co tam prodává, taková mooc příjemná a milá paní..bylinky míchá už 25 let..a říkala (rpstě Vám to musím napsat, jelikož mě to dost šokovalo a nevím jak se s tím tak nějak vypořádat a nevím co si o tom myslet) že neví proč se ten maliník tolik doporučuje...že má sice vliv na porodní cesty,ale ne až tak veliké jak si všichni myslí a také má vliv na miminko, že může mít po maliníku křeče a po narození může být miminko hodně uplakané, což jsem netušila a nerada bych naší maličké nějak přivodila křeče...nebo jak říkala záškuby nebo tak...
prý by mi na ty porodní cesty doporučila spíš kontryhel, než ten maliník, tak ti Vám nevím holky, je fakt že každý Vám řekne něco jiného,ale jsem z toho dost zmatená...
Ale co mi tam doporučila laktační čaje tak jsem si koupila 3 druhy na střídačku tak uvidíme co na to bylinky....
když tak nad tím přemýšlím tak jako s tím maliníkem je to i s lněným semínkem, někdo říká ano někdo ne...pak aby se v tom čert vyznal.... 😠

lehna
27. lis 2008

ahoj holky,

dneska tu nebudu, za chvíli frčím do práce s lístek, pak ke kámošce a pak rovnou na cvičení.

Lucas: o maliníku jsme teda takové věci neslyšela, ale o tom lněném semínku ano. prý pokud se přežene dávka,tak to má opačné účinky. to nám říkala ta porodní asistentka na kurzu.

Tak se holky mějte a zítra papapa

petis
27. lis 2008

Ahojky,

dnes byla u mě strašná noc. nemohla jsem usnout, četla jsem si asi do půlnoci, možná ještě déle, než jsem usla, pak jsem ve 3 hodiny byla čilá jako rybka a chodila po bytě a nemohla zalomit.
Pak jsem usla, když manža odešel do práce.
Ach jo, snad už se to nebude opakovat.

Tak o tom maliníku ani o lněném semínku jsem tohle neslyšela, tak nevím ...
Já piju 2x denně maliník a to lněné semínko si dávám občas. Tak nevím, jestli v tom pokračovat nebo nee 😕

kacenka25
27. lis 2008

čauky,

taky jsem měla ukrutnou noc. Též jsem oka nezamhouřila, bylo to příšerně dlouhý. Když jsem šla na wc, pořád jsem koukala na hodiny a pila. Takže jsem na wc chodila ještě častějc 😀 Kolotoč no. Usnula jsem až k ránu, bohužel zvonil mobil a manžel vstával do práce. A bylo po spánku. Třeba usnu po obídku.

jitie
27. lis 2008

ahoj holky,
tak to já spala jak když mě do vody hodí 😎 vzbudil mě až ranní budík...
jinak zachvíli jdu do školy 🙄 vůbec se mi nechce 😝

maky82
27. lis 2008

zdravím vás všechny holky i maminy... 🙂

Dřív jsem se na pc nedostala, omlouvám se. Kontrola proběhla dobře, pan dr.si pochvaloval utz, jak je všechno moc hezky vidět, mimčo bylo neskutečně živý a moc se hýbalo, mám 2 fotečky a má 5cm. Poradna taky proběhla dobře, další mě čeká 19.12.i s odběrama krve.

Myslím na vás a mějte se hezky!!!

kaca007
27. lis 2008

ahoj sněhurky... skoro jsem vás nemohla najít.
zrovna jsem si vzpomněla na kačku, že od zítra na to prdí a vyráží do vánočních ulic 😉 no bodejt, vzdyt uz to mas za par kačí, kubík je už zralej, tak to ted nech na něm, at si sam rekne, kdy chce ven

vzdycky kdyz k vam zavitam, uvedomim si, jak to vsecko leti.
preju mooc stesticka vsem sněhurkám a jejich trpaslikum 😉

jitie
28. lis 2008

dobré páteční ráno...
dneska sem se vůbec nemohla vyhrabat z postele, v buse jsem usla a teď jsem jak zmlácená 🙄 😔

jinak dneska večer budu péct perníčky 😵 ráno mě docela vylekala tchýně,když sem viděla v chodbě na mrazáku asi 10 druhů těst..usoudila sem, že nemá cenu péct, nikdo to pak nebude jíst, když toho bude tolik 🙄

misa.ottovka
28. lis 2008

Ahoj holky 😉
Jitie, máš recht, já letos taky dělám jen perníčky a vosí hnízda 😅

tercie
28. lis 2008

Ahoj holky, hezkej pátek přeju a hlásím dnes 2DC a taky letos nepeču 😀

petis
28. lis 2008

Ahojky,
my jsme byli včera na nákupu surovin na pečení, taky chci pomaloučku začít ...

Maky,
paráda, že kontrola dopadla dobře 🙂 Jdeš na další kontrolu 19.12., to mám první termín porodu ... i když doufáme, že už budeme po něm 😉

U nás je dnes slunečno, ale strašně fouká ...

misa.ottovka
28. lis 2008

Maky, taky moc gratuluju k živému miminku 😉 Já mám mimčo až moc klidné, až se bojím jeestli je vše oky, ale tripply mi vyšly dobře.

Petis, tak to už máš za pár!!!!!! Kdo z vás teda bude první, Kači nebo ty???????

petis
28. lis 2008

Já bych se doma asi utloukla, kdybych nic nedělala, tak jsem si řekla, že něco málo upeču.
Je to takové blbé, jak člověk uvažuje nad každým píchnutím a tak 😎

Jj, Míšo, dnes jsem 37+0tt, utíká to ...
Můžete uzavírat sázky, kdo bude první 😉 Kačka už je na porod nachystaná, tak pokud začne chodit, je tu veliká pravděpodobnost, že se bude chtít Kubíkovi hned ven 😉
Já jdu dnes na kontrolu a na pásy, tak uvidím, co mi řekne pan Dr.

eximka
28. lis 2008

dobré ráno holčiny 😀