Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
17. led 2009

teda,ta si teda holka dává na čas 🙂
no já se mám docela fajn, jen na mě leze nějaká chřipajzna, bolí mě v krku a začínám mít kašel 🙄

lehna
17. led 2009

tak ještě má do pondělka čas. to máme termín. ale už by ven mohla🙂, vůbec bychom se na ni nezlobili😀

A jéje,zase chřipka, tak šupky do postele s čajíčkem🙂

já jdu vařit

jitie
17. led 2009

já sedim na gauči pod dekou a s čajem..tak snad se z toho vyhrabu, v po musim do práce
tak hezky kuchti a jakýkoliv změny hned piš, ať jsme v obraze 🙂

lehna
17. led 2009

jasně, napíšu sms,kdyby něco. ještě jsem nepsala ani Terc,že Eximka už to má za sebou, tak snad už to třeba ví🙂.
měj se hezky a brzy se uzdrav. 😉

jitie
17. led 2009

já terci napíšu, ale určitě už to ví..
měj se pěkně a paaaa 🙂

maky82
17. led 2009

ahoj jitie a leni, daří se vám?

já od rána vařím, peru, peču a uklízím, odpoledne máme jít ke švagrové na kafe a jinak mám být s malým až do středy doma, ještě ten kašel nemá dobrý...

jak to tak vidím, nikdo nerodí, co?

jitie
17. led 2009

ahoj maky,
já taky ráno uklízela,pak sem si lehla na gauč a čajem,taky na mě leze nějaká chřipajzna..a teď vařim rizotko

a co ty mamino,jak je????

tercie
17. led 2009

Ahoj miláčkové moji,tak jsem vás po dlouhý době dočetla,teda povím vám,z mobilu to jde pěkně blbě,ale aspoň nebo. Měl přijít modem do čtvrtka a pořád nic,tak už mám vztek,protože se mi po vás stejska a nemůžu s vámi pořádně pokecat. Moc moc moc veliká gratulace Eximce k narození Nicolky,vím to nějakou dobu ale nepodařilo se mi přidat příspěvek. Taky nemůžu do alba na fotky,to mě taky mrzí. Ti O2 jsou ale ignoranti zapraskany... Mějte se moc krásně všechny,Leni kdyby to teď přišlo tak na tebe moc myslím a budu držet palce,a to samy i Ilonce. Ozvu se zas jak to půjde. Papapa všem !!

maky82
17. led 2009

Jitie, vcelku to jde. Včera mě od rána bolelo celý tělo, večer jsem měla 37,2, tak jsem si vzala paralen na noc a už je to vcelku fajn.Jen mám zaraženou rýmu. Mimčo snad ok, kromě pohybů mi začalo dneska dělat i bouličky, takže si to znamenitě užívám.

Ve čt jsem byla na kontrole, triply negativní, ale vyšly mi lehce zvýšený protilátky vůči miminu. Takže za měsíc kontrolní odběr. Jinak mám být ale v klidu, není to prý nic vážnýho. Tak nevím. Hodnota může být zvýšená prý i jen díky nachlazení. Uvidíme, co bude dál.

ilonkaa
18. led 2009

Ahoj holky,
Tak včera jsem si psala s Eximkou..mám Vás všechny moc pozdravovat..Jinak by je bud dneska nebo zítra měly pustit domů,tak pak se prý hned jak to bude možné ozve a vloží fotky..Jinak malá je prý hodná!

Jiank já se s váma rozloučim 🙂 ,kdybych už se sem nedostala zítra ráno rukuju,tak držte palce,bojim bojim ☹ a dám jak se bude něco dít vědět tel mám bud na Lenu nebo Eximku 😅

Tak se tu mějte krásně
pa pa pa

eximka
18. led 2009

ahoooooooooooj
tak asi před hodinou jsme dorazily domů, Nikča spinká, tatínek ji hlídá tak jsem na vás přišla mrknout, jinak holky jsem v nemocnici chytla včera pěknou depku, pořád jsem jen brečela a chtěla už konečně domů jojo to jsou ty hormony
jinak mám docela problémy s kojením, malinká se snaží jak může, já taky, ale mlíčka mám zatím tak málo, že jsme nuceni přistoupit k přikrmování, abychom moc nehubli to by prý bylo blbý
budu se snažit aby se to zlepšilo, ale holky žádnej med to kojení teda nejni, chytla mě z toho nakonec takový depka že jsem ráda že jsme konečně doma
za chvilku hodím pár foteček abyste se taky mohli pokochat
jinak kdo chcete můžete se taky podívat, na www.kutnohorskydenik.cz, rubrika moje rodina a pak miminka jsme vyfocený 😀
jinak k porodu se moc vyjadřovat nebudu, bylo to dlouhý a nic moc příjemnýho ale musím uznat že to za to stálo, a dneska už ani nevím jak ty bolesti vypadaly, prostě jsem rázem zapomněla, takže to zas asi tak hrozný nebylo

ilonkaa
18. led 2009

Exim..ahoj holka!!
Jsem ráda,že už jste doma!!!! 😅 😅
Tak vítejte holky!!!A nebuj kojení se poddá a půjde to a když ne,tak budete na umělý a nic se neděje,takže klídek 😅

lehna
18. led 2009

Terezko ahooooj.vítej doma.🙂
Moc gratuluji k princezně, je náááááádhernááááááá 😵 😵 😵

maky82
18. led 2009

Ahoj Teri, tak vítejte s malou doma!! Snaž se být v klidu, užívej malé a ono t půjde, neboj. Jdu se rychle mrknout, jak je krásná!!

luckamb
autor
18. led 2009

Ahoj Terezko, malá je krásná a už jsem vám dala hlas 😉 Tak ještě jednou gratuluju a přeju hodně štěstíčka a zdravíčka holky!!!!!

petis
18. led 2009

Terezko,
ještě jednou moc a moc gratuluju.
Malá je krásná princeznička 😵 😵 Ať je zdravoučká a kupu štěstí do života přeji 🙂 🙂

jitie
19. led 2009

dobré ráno,
Tery,ještě jednou moc gratuluji k Nikolce, je nádherná 😵 užívejte si každé chvilky spolu!

luckamb
autor
19. led 2009

Dobré ráno děvčátka,
tak co ta Ilonka? Už musela chudinka nastoupit??? A Lenička??

maky82
19. led 2009

Taky vám přeju krásný ráno... 🙂

Ili, držím palečky, ať jde vše jako po másle a máš mimouška co nejdřív u sebe... 🙂

ilonkaa
19. led 2009

Ahoj holky,

Tak se jdu ještě rozloučit..

Jo jo za chvilku mě přijede odvoz a rukuj......

Tak až se něco dovim dám vědět po Lenče,teda pokud nerodí.....Jinak zkusim napsat eximce a snad vám to sem někdo napíše..

Tak se mějte kočky..

Pa pa pa 😵

martek
19. led 2009

ilonko, drzim palce!!!!!!

terezko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ilonkaa
19. led 2009

martek...díkk 😀

lehna
19. led 2009

ahoj holky,

já nerodím a budu čekat na zprávy od Ilči,abych to hned tady mohla dát.
Doufám,že to bude do 12.25, protože to mi má prdnout voda-jak mi předpověděla Pucinkalucinka 😕 🙂

maky82
19. led 2009

ahoj Leni a jak to s tebou vypadá? kdy máš jít na kontrolu a dozvědět se víc?

lehna
19. led 2009

Ahoj MArket,
jdu zas zítra, na monitor, pokud neporodíme,tak ve čtvrtek mě pošlde do nemocnice,a le co tam se mnou budou dělat to nevím,asi se jen kouknou co se mnou 🙂

maky82
19. led 2009

Ve čtvrtek do nemocnice? No třeba to Sašenku už vyvolají 🙂 abyste mohly být spolu...V každým případě, držím palečky a myslím na tebe, ať dobře pořídíš.

My jsme ještě zítra doma a ve středu jdu s malým na kontrolu. Kašle ale pořád stejně, tak jsem zvědavá, co mi dr.řekne. A včera jsem se dozvěděla, že tady na dědině se uvilnily 2místa ve školce, rozmýšlím, jestli ho sem dát hned nebo až od září. Bojím se ale toho, že mi ředitelka v září řekne, ať si ho nechám doma, když budu na mateřské. To bych teda nechtěla.

lehna
19. led 2009

no to asi ještě nevyvolají, ale spíš se asi jen domluví. no uvidíme, kéž bychom to ale do čtvrtku zvládli 🙂

Pokud se ti uvolnily místa ve školce v dědině,tak bych neváhala,nemusíš s ním nikam ojíždět. já bych ho tam dala a ředitelka ti určotě neřekne,ať ho máš doma,když budeš na mateřskoé, proč by to dělala??? dyť už má tři roky, ať si zvyká na děti. já byhc do toho šla. 😉

maky82
19. led 2009

No Leni vím, jak to tady bylo loni. Byl velkej zájem a 2maminky si vzaly děcka dom, aby uvolnily místo pro jiné(byly na mateřské s těma mladšíma). No a v Blansku prosila ředitelka taky 2maminky na mateřské, jestli by uvolnily místo a ani jedna nechtěla. Je hold boj o školky v dnešní době asi. Budu tam volat kolem poledne, tak snad pak budu o něco moudřejší.

misa.ottovka
19. led 2009

Ahoj holky, zdravím 😉
Lehni, pořád nic? Hamiltona ti nedělali??? Ono je to dobře. Jinak speciálně pro tebe jsem přidala do albíka foto pupku zepředu🙂

Maky: ty jo už 20tt, to to letí!!!!!!!!!!!!

misa.ottovka
19. led 2009

Exim, vítej doma, a gratuluji k Nicolce, hned jsem jí dala na deníku hlas o nejhezčí miminko 😉